Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam nadzieję, że to prowo, bo nie wyobrażam sobie jak można kupowac rzeczy z kontenerów PCK.

 

 

Do mnie to było śmieciu? Wiem wiem, zazdrościsz mi kolo, bo po prostu nie wyglądam jak dziadek w mokasynach i mam swoją kulture i styl. Aha, no i też nie stać Cie na "takie rzeczy z PCK". Dla nie kumatych, bo widze, że też do tego tematu zaglądają i się w nim udzielają: Mass to nie jest drużyna piłkarska, koszykarska..(lol). Widać masz strasznie mały iloraz inteligencji wypisując tego typu rzeczy. Sory men, ale sam zacząłeś, więc ja kończe. Szkoda tylko, że przez takiego... jak Ty musze się unosić, ehh.. cześć.

 

edit:

 

varisty są spoko! ale tylko w takiej odmianie, te wyżej to już dla hip hopowców itd.

bo ja jestem hiphopowcem.

Edytowane przez Spyker
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

 

Do mnie to było śmieciu? Wiem wiem, zazdrościsz mi kolo, bo po prostu nie wyglądam jak dziadek w mokasynach i mam swoją kulture i styl. Aha, no i też nie stać Cie na "takie rzeczy z PCK". Dla nie kumatych, bo widze, że też do tego tematu zaglądają i się w nim udzielają: Mass to nie jest drużyna piłkarska, koszykarska..(lol). Widać masz strasznie mały iloraz inteligencji wypisując tego typu rzeczy. Sory men, ale sam zacząłeś, więc ja kończe. Szkoda tylko, że przez takiego... jak Ty musze się unosić, ehh.. cześć.

 

Edytowane przez banny
Odnośnik do komentarza

Ahh.. szkoda z wami gadać panienki.. jeśli lubicie damskie ciuszki to sobie w nich chodźcie. Aha co do kultury osobistej, to pierwszy okazał ją maciucha pisząc, że chodze w ciuchach z pck, więc ja też ją w ten sposób okazałem. To samo tyczy się mikes'a, który napisał, że w takim bazarowym gównie chodzą menele - dziękuję Ci. Więc nie mówcie o kulturze, bo sami nie wiecie (nie wszyscy oczywiście) czym ona jest. W mojej wypowiedzi nie chodziło o kulture osobistą tylko o kulturę hiphopową, którą ja jakąś przynajmniej mam, a nie chodze ubrany w kłiksilvery i mówie, że jestem elo gość.

Odnośnik do komentarza

Ale ja nie obraziłem ciebie tylko tę kurtkę, przykro mi, że każdy ciuch kóry nie ma pasków/nie jest "sportowy"/nie szczeleści postrzegasz jako "ciuch dla panienek", przykro też mi, że brakuje ci samokrytyki bo wszystkie nasze spiny w tym temacie przy tych twoich szmatach idą na bok i każdy zerka z zażenowaniem. Są gusta i guściki, co widać tutaj wybitnie, ale to co pokazałeś wcześniej ja osobiście potraktowałem jako prowokację.

Odnośnik do komentarza

No i to co Ty napisałeś to nie prawda, bo gdybym postrzegał każdy ciuch, który nie jest sportowy ciuchem dla panienek to byłbym dresem, ale takim nie jestem, więc mylisz pojęcia dresa, a hiphopowca, co jest często mylone w polsce (niestety..). Wam sie nie podobają moje hiphopowe ciuchy, mi sie nie podobają wasze damskie ciuszki i ciuchy dla dziadków i może na tym skończymy ten temat.

Odnośnik do komentarza

No Rozi wkleił przcież tą 'hyphopową' kurtalę, nikt się z niej nie nabija, choc nie jest w naszym guście (a przynajmniej w moim) ale kumam, iż może się komuś podobac.

Natomiast to co ty zaprezentowałeś potraktowałem na zasadach 'prowo albo w głowie niezdrowo', bo z niej aż wieje bazarem i winkiem za 3zł.

Czy prowo czy w głowie niezdrowo, to każdy już chyba wie.

Odnośnik do komentarza

Chłopcze, koniec powiedziałem. Dla twoich informacji jeszcze dodam, że kurtka z bazaru nie kosztuje ponad 200zł i nie może być taką firmą jak Mass, więc nie pier.dol. Pokaż swoje zdjęcia, też sie pośmieje i za pewne pomyśle - zacytuję - że, albo "prowo albo w głowie niezdrowo".

Edytowane przez Spyker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...