Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukasz
3_f.jpg

 

se wylicytowalem ,na lato, laczki :D

 

Bardzo fajne. Ile dałeś? Ja bym chciał takei, ale białe.

 

nie moge sie zdecydowac, jakie buty dobrac do takiego stroju -

 

kapelusz z plecionki/ jakis inny, koszula (oczywiscie podwiniete rekawy), spodnie z materialu wezsze troche / jeansy / spodnie krotkie chino

 

taki na lato fit se szykuje o ;]]

 

myslalem nad boat shoes' ale troche drogie, moze zamiast tego zwykle zamszowe mokasyny albo trampki jakies?

 

lukasz?

 

Dopiero teraz zauważyłem ten post, bo rzadko wchodze do tematu o butach ;]

 

Mokasyny to kozacka opcja. Z tego co widze to powraca moda na mokasyny z frędzlami. Fajne do takiego fitu są też wsuwki. Mam jednak problem aby zlokaliwaoć moje w necie. Generalnie jak wrzucalem jedno zdjęcie tutaj z pol roku temu to mialem je na nogach (zdjecie na skale).

 

Forebode, zamiast tutaj spinać się to powinienieś poczytać posty bannego, bo mogłbyś się czegoś nauczyć. Widać, że ubierasz się dosyć drogo a nie zawsze z głową. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

nie, vansy maja grubsza podeszwe i nei sa takie 'slim' 'waskie' no cos takiego :P

 

lukasz, dziekiz a odpowiedz, widzialem raz w rezerwed fajne mokasyny wsuwane ciemne, z takiej cienkiej skory/zamszu - 149 pln, za duzo jak na taki sklep :)

 

a tamte buty to 'atmosphere',

biale cale tez sa, wklep na allegro 'atmosphere' w dziale meskiego obuwia i jeden gostek sprzedaje.

Ja te swoje wyhaczylem za 52 zł z wysylka.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
a tamte buty to 'atmosphere',

biale cale tez sa, wklep na allegro 'atmosphere' w dziale meskiego obuwia i jeden gostek sprzedaje.

Ja te swoje wyhaczylem za 52 zł z wysylka.

 

pozdro

 

Wow

 

Daj znać jak z jakością, czy nie przecierają się szybko przy pięcie achillesa. To znak firmowy słabych butów. Jeśli wszystko ok to chyba też kupię ;]

Odnośnik do komentarza

nie no spoko, wazne ze mi sie podobaja i spelniaja swoja role (sa uberwygodne, przewiewne, przy czym nie sypie sie do nich piach jak do sandalow, no i w calosci wykonane ze skory praktycznie - co dla mnie jest bardzo wazne), a ze nie maja lyzwy nike/znaczka adidas? - no trudno, IMO najlepsze buty na swiecie robi Timberland, ale nie moge sobie pozwolic na kupowanie tylko tam - niestety :(

ja bym np takich nigdy nie zalozyl:

 

al50vdcg_10.jpg

 

no ale co sie komu podoba, c'nie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...