Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

To jest w nich gimberowego, że 80% gimberlandii popieprza w prawie takich samych olbrzymach-chlebakach najkach (opcjonalnie w pierdylionie kolorach tęczy/z wielką białą podeszwą [to akurat u ciebie]). Do tego jeszcze jakiś 'porządny' rap/hip hop umcykcyk grający prosto z telefonu i oto mamy typowego gimbera, który oczywiście czuje się w kosmos alternatywny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście myślisz stereotypowo. Sam pisałeś egzamin gimnazjalny w tym roku i tak samo mogę powiedzieć o tobie, że jesteś metal-gimbusem, popier.dalającym w czarnych szmatach i uje.banych błotem glanach, słuchającym szatanów. Więc nie porównuj mnie do "gimbusów", bo ten etap mam już dawno za sobą. Czyli jak ktoś w miarę dorosły kupi sobie takie Najki, to też jest gimbusem? Litości, kur.wa.

Odnośnik do komentarza

To, że 80% gimberlandii popieprza w tego typu butach to stereotyp? To jest widoczny i udokumentowany na kamerach monitoringu fakt :potter: . Widzę, iż jakimś cudem wydedukowałeś, że Pink Floyd, Led Zeppelin i CCR to szatany - skutki nadwagi i spędzania zbyt wielu godzin przed PC - widoczne na państwa oczach! Muszę zadzownic do Drzyzgi.

Dla jasności - ja tu nie wklejałem żadnych glanów, ba nawet nigdy ich w ręce nie miałem, nie mówiąc już o ubieraniu. Z kolei twoje chlebakowe obuwie pokazywałeś już pare razy, więc racz nie pieprzyc glupot ;).

No i kto tu myśli stereotypowo? To, że udało ci sie po jakimś czasie prawidłowo poodejmowac cyferki nie znaczy, że zdałem wszytskie klasy :potter: .

Już ktoś ci to kiedyś pisał - gimbus to nie etap edukacji, to styl życia :thumbsup: .

Edytowane przez maciucha
  • Plusik 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

I właśnie ty prezentujesz taki "styl życia". Widziałeś w ogóle jak się ubieram? Czy wywnioskowałeś po butach? Nie twierdzę, że zespoły które wymieniłeś są szatanami, tylko mogłem pomyśleć stereotypowo - długie włosy=szatan. Właśnie jak ty. Chodzę w takich butach, gdyż są za(pipi)iście wygodne i chu.j Ci do tego. I skończ te prywatne wycieczki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...