Jump to content

Twoja ulubiona marka

Burth

Recommended Posts

Jak w temacie. Jakie sa Wasze ulubione co sadzicie o innych, co polecacie co odradzacie.

Ja ostatnio zaprzyjaznilem sie z Esprit maja fajne koszule, bluzy, teesy, spodni jeszcze tam nie kupowalem. W Zarze tez mozna czasami znalezc cos fajnego ale ostatnio bardzo biednie.

Zara ma kiepska jakosc w miare, ale czasem mozna tam cos wygrzebac. Carlingsa lubie bardzo. Jest tam duzo emo lipnych ciuchow ale i duzo perelek, ew. pull and bear, ktory jest tansza wersja carlingsa. Aczkolwiek swojej ulubionej marki chyba nie mam. Wszystkie maja lepsze i gorsze ciuchy.

Chmm w tej chwili Hilfiger, Ralph Lauren, LaCoste( jesli fundusz pozwala :))... jednak musze zaznaczyc, ze w tym sezonie nie natrafilem na rzadna fajna koszulke polo z polosportu, za to kilka naprawde mocnych bluz... nie pokusilem sie jeszcze ze wzgledu na cene( bluza jest z bluzka w komplecie co calkowicie mi nie pasuje a wszystko stoii za 145 e). Inna rzecz nie podobaja mi sie ostatnimi czasy popularne loga zdobione w cherbach( cos a'la amerykanskich uczelni).

Ze sportowych ciuchow bardzo cenie spobie rzeczy nikea i jordana.... sa po prostu kustoszowe, oraz czasami wu wear.

Z gangsta szmat bardzo fajne rzeczy wychodza spod nici Ecco i Rocafella, czasami trafi ie cos Karlowi Kani( nie polecam paskow)

Edited by okens

Co do tego S&S to slyszalem, ze to najwieksze podje.by na swiecie. Najpierw te ubrania byly sprowadzane do Polski, potem jakos przejeto licencje i zaczeto je produkowac u nas. Kupujac ciuch S&S nigdy wiec nie wiesz, czy kupujesz oryginalny zachodni produkt, czy polski zamiennik o takiej samej nazwie. I prosze nie mowic, ze "to nie ma roznicy, przeciez i tak szyja je w Chinach" - roznica jest w jakosci.

To wszystko, co napisalem powyzej, jest PODOBNO. CHYBA. Z tego co pamietam. Czytalem kiedys. Nie mam pewnosci 100% teraz, ale raczej jest cos trefnego w tym.

Guest Tashi

Adidas oldschool:)czyli moja luba koniczyna!buty?hmm...reebok freestyle, nike air force/dunk low. reszta ciuchów bez znaczenia...ważne, że fajnie wygląda:)

a w Supreme w poznaniu Oldas zawsze wciśnie coś głupiego;P

Rockawear Ecko Mecca New Era Adidas Converse ( glownie dresy retro ) jako luzne ciuchy na codzien

Jak gdzies musze wygladac schludnie to Diesel Ralph Lauren Tommy Hillfinger i Tommy Bahamas DKNY

A jak musze wygladac jak na pogrzeb albo poprostu elegancko to tylko Armani eleganckie luzne garnitury w ktorych naprawde sie dobrze czuje ...

Bielizna CK/Ecko Skarpetki CK do garniaka a na codzien Converse/Puma/Adidas

ps Nike Ssie ;p