Skocz do zawartości

Twoja ulubiona marka


Burth

Rekomendowane odpowiedzi

No moje Twilighty tez maja pol roku, ale nie wygladaja jak nowe... Moze czas je umyc. Co do bluz to mam jedna, fajna byla ale sprala sie szybko, za to mam szara z oldskulowym znaczkiem Adidasa i napisem Club i mimo ze ma szmat czasu, to wyglada prawie jak nowa, zadnej kuleczki na niej. Ale jak buty to tylko Najeczki, na Rbk tez moglbym sie skusic.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nike ma tez fajne podkoszulki i niektore bluzy, ze spodni ortalionowych tez najfajniejsze. Mass to wiocha.

a tam gadasz głupoty mam mnóstwo rzeczy z massa i wszystkie są za(pipi)iste , no i jeszcze ecko cichy noszę bo mają zaje.biste, spodnie to różnie niedawno mentora spodnie sobie sprawiłem :)

Odnośnik do komentarza
Nike ma tez fajne podkoszulki i niektore bluzy, ze spodni ortalionowych tez najfajniejsze. Mass to wiocha.

a tam gadasz głupoty mam mnóstwo rzeczy z massa i wszystkie są za(pipi)iste , no i jeszcze ecko cichy noszę bo mają zaje.biste, spodnie to różnie niedawno mentora spodnie sobie sprawiłem :)

 

Kwestia gustu, wszystkie firmy które wymieniłeś mi nie leżą , są zbyt baggy : p

 

Najki trzeba szanować, wiadomo, Meglio i te sprawy.

 

Odnośnik do komentarza

Sluchaj szczeniaku, wiem ze wyleciales dopiero z gimnazjum i myslisz ze jestes mistrzem wszechswiata, ale grzeczniej i z szacunkiem bo do starej zadzwonie i zabierze ci kabelek rj-45 i skonczy sie internet z cala swoja plejada rozrywek, ktorym sie poswiecasz typu "wlacze redtube i zwale zanim mama zdazy obiad nalozyc i doniesc". Zreszta buda, bo smycza przypier.dole.

 

Wracajac do tematu, jakie kupic ortalionowe najeczki, no spodenki, zeby siary fest nie bylo? Lubie takie, wygodne sa c'nie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Sluchaj szczeniaku, wiem ze wyleciales dopiero z gimnazjum i myslisz ze jestes mistrzem wszechswiata, ale grzeczniej i z szacunkiem bo do starej zadzwonie i zabierze ci kabelek rj-45 i skonczy sie internet z cala swoja plejada rozrywek, ktorym sie poswiecasz typu "wlacze redtube i zwale zanim mama zdazy obiad nalozyc i doniesc". Zreszta buda, bo smycza przypier.dole.

nie no że ty tak robiłeś i robisz to nie znaczy że wszyscy tak robią, w ogóle nie chce przez takie coś jak ty odstać 20% więc pokłóć się z psem , wyskocz przez okno albo zmęcz siusiora szczerz mam to w (pipi)e

Odnośnik do komentarza

Przypominam, ze sluchasz Linkin Park.Cokolwiek nie powiesz, a i tak nie masz gowniarzu zadnych mozliwosci rozumowania, to i tak przegrasz. Wyebac te posty bo to off (do moderacji), a Kamilek niech zacznie powtarzac tabliczke mnozenia i czytac lektury przed 2 klasa szkoly sredniej.

Odnośnik do komentarza
Zdecydowanie Timberland, Ecco itp.

Dla mnie moglyby nie istniec wszelkiego rodzaju nike, adidady, reeboki itd.

wypier-dalaj idioto żebys na raka chu-ju zdech

Ecco brzydkie buty robi.

Timberland ma za to całkiem dobre, ale nie uśmiecha mi się płacić za nie 600zł (no chyba że ktoś zagranicą kupuje, nieco taniej), a ciuchy raczej nudne mają.

 

Nike buty FTW.

Poza tym levi's lubię, wranglera, lee, mexx. Puma i adidas originals też są ok.

Odnośnik do komentarza
Wracajac do tematu, jakie kupic ortalionowe najeczki, no spodenki, zeby siary fest nie bylo? Lubie takie, wygodne sa c'nie.

WIADOMKA. W sklepach jest nowa 2009 edycja komplet adidas bluza bez kaptura+spodnie wszystko z eleganckimi 3 paskami na rekawie i na nogach za 3 stowki komplet albo najlepiej jakies ciemne dzinsy do tego big stara do eleganckiej kurteczki adidasa z 3 paskami na rekawie wiadomo; do tego polecam polówke adasia szara z tego sezonu z seledynowymi wykonczeniami z mikrofibry w ch-uj wygodna i przewiwna studenciaki w bawelnianych koszulkach dla uposledzonych 9-latkow nie maja startu - w sklepach widzialem za 280 zl ale na citysport jest za 130 a do tego polecam białe reeboki match wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Zdecydowanie Timberland, Ecco itp.

Dla mnie moglyby nie istniec wszelkiego rodzaju nike, adidady, reeboki itd.

wypier-dalaj idioto żebys na raka chu-ju zdech

 

kto sie przezywa, ten sam sie tak nazywa :closedeyes:

 

Timberland ma za to całkiem dobre, ale nie uśmiecha mi się płacić za nie 600zł (no chyba że ktoś zagranicą kupuje, nieco taniej), a ciuchy raczej nudne mają.

 

Za jakosc trzeba placic ;)

W najku czy innym adidasie nie kupie fajnych skorzanych butow :( Generalnie nie kazdy lubi biegac w dresach z paskami i bialych adidaskach - no ale to kwestia co sie komu podoba ;]

Ciuchy fajne w pull & bear maja tez, tak przypomnialo mi sie - tez je lubie.

Odnośnik do komentarza
W najku czy innym adidasie nie kupie fajnych skorzanych butow :(

Spoko, garnituru też tam nie dostaniesz, inne sklepy od tego są.

Chyba że mówisz o sportowych skórzanych, to nie wiem o co ci chodzi, bo jest ich całkiem sporo.

Generalnie nie kazdy lubi biegac w dresach z paskami i bialych adidaskach - no ale to kwestia co sie komu podoba ;]

Ignorant.

Ciuchy fajne w pull & bear maja tez, tak przypomnialo mi sie - tez je lubie.

A to już padaka zupełna.

Timberland oprócz butów na łódki i tych zimowych wysokich, samą chu.jnię ma.

W ogóle niezła rozbieżność, od nudnego timberlanda dla staruchów do gimberskiego p&b.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Qra, nawet nie chce mi sie odpisywac, bo nie zamierzam sie tlumaczyc. To temat 'TWOJA ulubiona marka' a nie gdzie sprzedaja ladniejsze elo ciuszki, tyle. Chyba oczywiste, ze skoro lubie klasyczne skorzane buty (nie sportowe) to moja ulubiona marka nie bedzie zadna z wymienionych wyzej :closedeyes: Pozdro i bez napinki ;] A, w sumie nike tez lubie, mam od nich zajebiste lyzwy (to chyba podchodzi pod sportowe buty) ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...