Skocz do zawartości

Zmiana GAMERTAGA


Gość TyGRySS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TyGRySS

Witam

 

Mam pewien problem otóż

 

kiedys gdy zaczynałem swoja zabawe z X360 nie wiedzialem ze u nas nie obslugiwany jesy Live i zalozylem login - BlukeR na polske .

i dupa zbita nie pogralem ...

 

zaraz zalozylem login BlukeR POL na USA i wszystko cacy . Gram juz tak troche ale zawsze chcialem miec ten login BlukeR do grania na necie bo to POL z tyłu mnie mierźi :/

 

długo myslalem jak zrobic zeby to zmienic

 

i wpadłem na szatanski pomysł ze :

 

jest mozliwosc wymiany GT za 800 MSP

 

ale BlukeR jest blokowany bo konto nadal istnieje

 

i teraz tak mam dwa pomysly :

 

1)TAŃSZY bo "tylko" 800MSP

jeśli sie da skasować konto BlukeR i wtedy BlukeR POL zmienic na BlukeR - ale z tego co wiem kont sie nie da kasować (chyba że sie myle)

Ewentulanie skaskowanie przez Microsoft (infolinia) moze wchodzic w gre

 

2)DROŻSZY bo 1600 MSP :/

po pierwsze zmienić BlukeR na np.Wiesiek

po drugie wtedy jakby BlukeR wraca do puli i moge BlukeR POL zmienić na BlukeR

 

czy ktoś moze mi pomoc i powiedziec czy to przejdzie bo nie chce na darmo kupowac punktów

 

z góry dziekuje

 

PS.moze ktos ma inny pomysł jak to rozwiazac

 

Pozdro

 

Dawid Blukacz

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie robiłem tego, ale predzej postawiłbym na opcję nr2. Opcja nr 1 z infolinia wydaje mi sie niemozliwa (musiałbys udowodnic ze to twoje konto chcesz skasowac, a i tak watpie zeby chcieli ci pomoc) innymi słowy - "Przychodzi baba do lekarza z graczem w du.pie. -Co Pani jest? -Microsoft". Opcja 2 wydaje sie logiczna, ale nie wiadomo czy usuniety GT stanie sie odrazu dostepny.. Moze na infolinii by wiedzieli.. :) Proponuje opcje nr3 - zamien GT na BlukeR666 lub BlukeR69 lub cokolwiek innego co ci sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Gość TyGRySS

po raz kolejny utwierdziłem sie w przekonaniu ze na infolini pracuja niekompetetni ludzi którzy w dup** byli i gów** wiedzią .

Nie jestem panu pomóc , tyle usłyszałem i oczywiscie ostrzezenie ze jak podałem nie prawdziwe dane to mnie zbanuja .

Jesli ktos jest pewny czy zadziała drugi sposób prosze o pomoc.

Pozdro

Edytowane przez TyGRySS
Odnośnik do komentarza

1. Kont kasować się nie da

2. Mam podobny problem, bo na xbox.com, założyłem konto Dziobak PL na Polskę. Z tego co się orientuje (ale może się mylę). To żeby zmienić GT, musisz mieć to konto ładnie podłączone do XBL. Wtedy, kiedy operujesz tym kontem, zmieniasz GT. Ale koło się zamyka, bo jeśli masz GamerTag na Polskę, to nie jesteś w stanie odzyskać takiego konta.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nieprawda. Pewien gostek w Burnout ukradł drugiemu gamertaga w ten sposób, że gdy tamten zmienił sobie gamertaga dodając symbol klanu, to ten drugi zrobił sobie konto na jego dawny nick i grał jako on. Ponadto można zmieniać gamertagi linkując je z kontami np.EA, choć mi się nie udało i mam jedno konto w rodzaju wbfuwbwoinefbiwbviw.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...