Skocz do zawartości

True Blood


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam ten pożal się Boże siódmy sezon i... Cholera, jakie to jest słabe. Nawet ten o Zwierzchnictwie nie był taki zły, w porównaniu z tym... Nawet nie ma jak popatrzyć na Karolinę Wydrę, bo sztuczna jest w cholerę, a wątek Sookie jest chyba tylko jako zapychacz, bo serio nie wnosi ona już NIC do tego serialu.

Odnośnik do komentarza

Odbieganie od książek jest tu akurat najmniejszym problemem. Czytałem pierwszą i prawdę mówiąc nawet teraz - po opadnięciu na samo dno - serial bije ją na głowę. Chyba, że do kogoś trafiają wypociny grubej starej baby, która fantazjuje sobie, że jest seksowną blondynką, która czyta w myślach, ma różne czarodziejskie moce i lecą na nią wszyscy faceci, łącznie z potężnymi pradawnymi wampirami i innymi wilkołakami.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Odbieganie od książek jest tu akurat najmniejszym problemem. Czytałem pierwszą i prawdę mówiąc nawet teraz - po opadnięciu na samo dno - serial bije ją na głowę. Chyba, że do kogoś trafiają wypociny grubej starej baby, która fantazjuje sobie, że jest seksowną blondynką, która czyta w myślach, ma różne czarodziejskie moce i lecą na nią wszyscy faceci, łącznie z potężnymi pradawnymi wampirami i innymi wilkołakami.

 

Też uważam ze ksiazka jest gorsza od serialu, chodzi mi bardziej o to ze mogli pozostac przy fabule z ksiazki niz kombinowac i byc moze wtedy te ostatnie sezony bylyby o wiele lepsze i na poziomie pierwszych.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Teka wiadomo \m/

 

No mnie się nawet pisać o tym guwnie nie chciało już, ale finał Dextera był jednak gorszy.

Końcówka z flashforwardem była fajna ale wcześniej 50 minut potwornej nudy, akcji z dupy

(ślub Jessiki z Hoytem; super decyzja Billa, taka racjonalna)

 

Jedynymi dobrymi scenami oprócz końcówki było

zakołkowanie Billa i Eric gibający się w samochodzie z pokrojonymi Yakuzańczykami

 

 

2/10.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...