Skocz do zawartości

True Blood


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Russel jest świetny, a serial wrócił na właściwe tory... poza wątkiem Lafayette'a, który jest słaby jak opowieści Masy. No i Tara po przemianie w wampira wciąż jest IMO do odstrzału, a w tym "seksownym" kostiumie wygląda komicznie. Zaskakująco ciekawie rozwija się za to wątek Sama i zamaskowanych zabójców, który doskonale wpisuje się w konwencję serialu i tych dość oczywistych alegorii do różnych amerykańskich problemów społecznych. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

s05e08

 

-wątek wilków rozwiązany mizernie

-tara i pam coraz bardziej iskrzą, może w następnym sezonie jakieś ciekawsze wątki będą miały

-hoyt w du,pie, jessica pewnie go uratuje i znow sie zejda (bleh)

-wróżki jak zawsze nudnawe

-glowny watek ledwie ruszony, pod sam koniec tylko bill sie pokazal

 

 

 

a w skrocie jaram sie jak nastolatka, az mi wstyd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

sezon ruszył tęgo a im bliżej końca tym bardziej nie wiem czy ja już nie ogarniam tego serialu czy po prostu robi się wybitnie hu,jowy ;/

 

 

 

albo bedzie ewidentny 6 sezon albo w ostatnim odcinku za tydzien zginie 70% glownych bohaterow i bedzie koniec

 

ed

cos mi sie wydaje ze sezon zakonczy sie tym ze ten warcostam ktoremu sooki sprzedali zabije russella gdy ten bedzie probowal sie do nie j dobrac i ostatnia scena sezonu to przerazona mina sooki

 

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

Firana- myliłeś się trochę :x

 

No dwa ostatnie odcinki moim zdaniem przepakowane akcją, ale to chyba tylko w porównaniu z resztą sezonu, gdzie nic się nie działo.

 

 

Ale scena porodu była chu.jowa. Za to Jason jako komandos zaje.bisty, czułem się jak gówniarz oglądający jakiś film ze Stallone'em czy innym Schwarzennegerem XD

 

 

Czekam na 6. sezon, niech tylko będzie lepszy niż ten, bo mimo wszystko, strasznie nudził.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie ten ostatni odcinek to jeden wielki rodzyn.

 

Co nie zmienia faktu ze ogladalo sie to przyjemnie - po prostu byla beka. Co chwile myslalem sobie "WTF?! :D"

 

No ciekawe co tworcy dowala w nastepnym sezonie.

 

O ile w przypadku normalnego serialu czlowiek sie zastanawia co sie stanie bo go ciekawi jak sie dalej potoczy akcja, tak tutaj [na tym etapie serialu] zaczyna sie zastanawiac z jakim nastepnym absurdem wyskocza scenarzysci.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Konczę sezon 5 i muszę przyznać wciąga na maksa. Tak popier**** świata pełnego nadprzyrodzonych wydarzeń nie spodziewałem sie po obejrzeniu serii 1. Chociaż narazie najbardziej podobał mi sie Sezon z Menadą, a Jason Stackhouse to istne mistrzostwo głupoty, sarkazmu i ironii.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Jest już nowy odcinek.

 

Pomijając fakt, że już prawie zapomniałem co się działo w sezonie nr 5, to otwarcie nowej serii jest raczej słabe i gdyby nie 44 sekundy w których pojawia się Rutger Hauer to wiałoby nudą. Zbytnie rozwarstwienie wątków, za dużo postaci, mam nadzieję, że będą sukcesywnie umierać. Generalnie słabo, ale były cycyki.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...