Skocz do zawartości

Nowy Dashboard a sprawa zflashowanej konsoli.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze tutaj bo mam takie pytanie:

Mam przerobiona konsole i jestem ciekaw czy jest czego się obawiać przy wprowadzeniu nowego dasha. Jak myślicie? Wejdą jakieś nowe "wykrywacze" piratów, polecą bany na konsole? Może rozsądnie było by nie włączać konsoli do internetu przez parę dni żeby zobaczyć czy nic się nie będzie działo. Co sądzicie na ten temat.

 

PS: TO NIE JEST TEMAT DO KRYTYKOWANIA PIRACENIA, I ROZMÓW O TYM, JAK CHCESZ MNIE BLUZGAĆ ZE PIRACE WEJDŹ SOBIE DO HYDEPARKU.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

polecą bany na konsole?

PS: TO NIE JEST TEMAT DO KRYTYKOWANIA PIRACENIA, I ROZMÓW O TYM, JAK CHCESZ MNIE BLUZGAĆ ZE PIRACE WEJDŹ SOBIE DO HYDEPARKU.

Pomodle się do Boga pierwszy raz od 5 lat by właśnie takim jak ty, M$ zmienił psychikę i podejście do piracenia.

Zbluzgam tu:

 

PIRAT i to jeszcze chwalący się tym na publicznym forum... :huh:

Odnośnik do komentarza
polecą bany na konsole?

PS: TO NIE JEST TEMAT DO KRYTYKOWANIA PIRACENIA, I ROZMÓW O TYM, JAK CHCESZ MNIE BLUZGAĆ ZE PIRACE WEJDŹ SOBIE DO HYDEPARKU.

Pomodle się do Boga pierwszy raz od 5 lat by właśnie takim jak ty, M$ zmienił psychikę i podejście do piracenia.

Zbluzgam tu:

 

PIRAT i to jeszcze chwalący się tym na publicznym forum... :huh:

 

Primo: nie chwale się, tylko grzecznie pytam

Secundo: Mam Zflashowana konsole ale to nie znaczy ze nie mam tez oryginałów. Gry które są tego warte kupuje oryginalne.

i na koniec: mam w D ciebie, modlitwy i twojego boga :* no offence.

 

 

Wracając do tematu. Najrozsądniej będzie poczekać te 48 godzin i zobaczyć co będą pisać na forach, bo właśnie przez ta instalacje czuje ze mogą lecieć bany.

Edytowane przez wielad
Odnośnik do komentarza
dla takich ludzi nic najlepiej nie pisać na forach

niech wejdą na live i dostają bana

 

to ze masz w domu coś orginalnego ( a reszte pirackiego) nie oznacza ze przestałeś być złodziejem

 

tak najalapiej spalic mnie na stosie za to ze wole najpierw sciagnac gre z neta zanim ja kupie. jestem ciekaw czy ty nie jestes zlodziejem? nie masz zadnej niekradzionej mp3? nie ogladales nigdy filmu divx? nie sciagasz swojego ulubionego serialu z internetu zanim pojawi sie w polsce? wiec nie osadzaj innych kolego bo sam nie jestes od nich lepszy.

Edytowane przez wielad
Odnośnik do komentarza
Może rozsądnie było by nie włączać konsoli do internetu przez parę dni żeby zobaczyć czy nic się nie będzie działo.

Mam nadzieje ze ms po wypuszczeniu nowego dasha nie będzie banował tylko gromadził informacje i dopiero gdzieś po miesiącu zbanuje.

Też mam taką nadzieję. Aby cwaniakom gul podskoczył po ujrzeniu niespodziewanego komunikatu o banie.

 

PS: A ciebie Wielad spalimy na stosie już na najbliższym posiedzeniu czarownic ;) Jesteś potępiany (I SŁUSZNIE) bo przyznajesz się do tego niecnego procederu na publicznym forum. Gdybyś nie pisał o tym w internecie to faktycznie (pipi) nas obchodzi co se robisz w domu. Wedle mnie możesz nawet zawodowo szydełkować. Przyznając się na forum byłbyś wyśmiany - przyznając się do piractwa zostałeś za to zbesztany. Kapiszi?

 

 

EDIT:

 

W dzisiejszych czasach nie każdego stać na oryginalne gry. A jeżeli ktoś decyduje się przerobić konsole jest to jego osobistą sprawą. I raczej nie osądzał bym innych tylko popatrzył na Siebie.

A idź w du.pę z takimi tekstami gościu.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Dokładnie wielkie halo ma to ma , ciekawe czy za czasów psx'a tez każdy miał oryginalne gry.

A co do dash'a lepiej poczekaj te 48 h będziesz miał pewnosc .

jaka bedzie mial pewnosc?

zadnej

 

banowanie to nie jest proces natychmiastowy

najpierw zbieraja baze takich konsol do banowania a pozniej to robia

najczesciej jest tak ze wczesniej juz zbieraja takie informacje a jak wychodzi cos ciekawego to wtedy robia fale banow i zadne nielaczenie sie w tym okresie juz nie pomaga bo bana ma sie juz przyznanego...

tym samym nikt nikomu nie zagwarantuje ze juz nie jest na czarnej liscie do odstrzału...

 

z czasem moze i wymysla metode banowania automatycznego natychmiastowego, ale czy bedzie i kiedy bedzie to kolejna niewiadoma...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
A idź w du.pę z takimi tekstami gościu.

 

Wiesz na czym polega Twoje potępienie piratów, na tym ze oni grają za darmo na live we wszystkie gry na które ty musisz wydawać ponad 200zł.

Zazdrościsz i stąd ta twoja nienawiść.

 

 

Przerobienie konsoli to sprawa indywidualna i każdy sobie zdaje z tego sprawę że w każdej chwili może się stać tak że dostanie Bana.

 

A ty lepiej pilnuj swojego nosa i ciesz się że stać Cię na gry i ban Ci nie grozi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Wiesz na czym polega Twoje potępienie piratów, na tym ze oni grają za darmo na live we wszystkie gry na które ty musisz wydawać ponad 200zł.

Zazdrościsz i stąd ta twoja nienawiść.

 

 

Przerobienie konsoli to sprawa indywidualna i każdy sobie zdaje z tego sprawę że w każdej chwili może się stać tak że dostanie Bana.

 

Nie musi wydawać, chce, kwestia własnych zasad i wyboru.

I czego tu niby zazdrościć?

 

Owszem, przeróbka to sprawa indywidualna. Tak samo jak to co kto robi w domu. Ale jeżeli jawnie się tym chwali na forum publicznym to musi się liczyć z krytyką. I będzie krytykowany.

 

A argument o tym że nie każdego stać na org grę jest totalnie z düpy wyjęty. Stać Cię na konsolę, czy nawet na przeróbkę, to i stać Cię na jakąś oryginalną grę raz na jakiś czas.

Kupujesz konsolę bo chcesz grać - kupujesz grę,

Kupujesz furę bo chcesz jeździć - szczasz do baku czy kupujesz wache?

Odnośnik do komentarza
Wiesz na czym polega Twoje potępienie piratów, na tym ze oni grają za darmo na live we wszystkie gry na które ty musisz wydawać ponad 200zł.

Zazdrościsz i stąd ta twoja nienawiść.

 

 

Przerobienie konsoli to sprawa indywidualna i każdy sobie zdaje z tego sprawę że w każdej chwili może się stać tak że dostanie Bana.

 

A ty lepiej pilnuj swojego nosa i ciesz się że stać Cię na gry i ban Ci nie grozi.

Jakbym chciał to bym przerobił konsolę i grał na piratach ale tego nie zrobię, bo mam zasady. Więc czego zazdroszczę? Bycia złodziejem? Tej mentalności wam zazdroszczę? Żenada i pół metra mułu. W ciemnej du.pie jest Polska przez ludzi myślących tak jak wy. Żenujące, złodziejskie nasienie, które w dodatku potrafi na publicznym forum usprawiedliwiać kradzież i się z tym obnosić jakby to było normalne.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Dokładnie wielkie halo ma to ma , ciekawe czy za czasów psx'a tez każdy miał oryginalne gry.

A co do dash'a lepiej poczekaj te 48 h będziesz miał pewnosc .

jaka bedzie mial pewnosc?

zadnej

 

banowanie to nie jest proces natychmiastowy

najpierw zbieraja baze takich konsol do banowania a pozniej to robia

najczesciej jest tak ze wczesniej juz zbieraja takie informacje a jak wychodzi cos ciekawego to wtedy robia fale banow i zadne nielaczenie sie w tym okresie juz nie pomaga bo bana ma sie juz przyznanego...

tym samym nikt nikomu nie zagwarantuje ze juz nie jest na czarnej liscie do odstrzału...

 

z czasem moze i wymysla metode banowania automatycznego natychmiastowego, ale czy bedzie i kiedy bedzie to kolejna niewiadoma...

zgadzam się w 100%. jeśli raz cię namierzą to już po ptakach. zostaje tylko offline.

a pewności faktycznie żadnej, nawet przez wiele miesięcy. w sumie to nigdy nie będzie takiej pewności. to jak siedzenie na niewypale i stukanie młotkiem. może teraz może kiedyś i tak do usranej śmierci w niepewności. nie zazdroszczę

może dostaniecie prezenty na święta? to byłby numer stulecia...

eh rozmarzyłem się

 

A idź w du.pę z takimi tekstami gościu.

 

Wiesz na czym polega Twoje potępienie piratów, na tym ze oni grają za darmo na live we wszystkie gry na które ty musisz wydawać ponad 200zł.

Zazdrościsz i stąd ta twoja nienawiść.

sorki ale mam kilkadziesiąt gier i średnia cena wychodzi mi 72 zł.

Nowości to fakt, kosztują dużo, ale czy ktoś zmusza cię do grania w dniu premiery?

ja odczekuję trochę i kupuję. cena potrafi spaść do okolica 100, a używka poniżej

no chyba, że ty nowości w empiku lub mm kupujesz bo tam ceny z kosmosu

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
A idź w du.pę z takimi tekstami gościu.

 

Wiesz na czym polega Twoje potępienie piratów, na tym ze oni grają za darmo na live we wszystkie gry na które ty musisz wydawać ponad 200zł.

Zazdrościsz i stąd ta twoja nienawiść.

 

a Ty jesteś biedny i Ci smutno :potter:

Odnośnik do komentarza

Oczywiście ,że nie a jeśli nawet to zaraz wyjdzie jakiś stelth patch i po krzyku .

Kolega zakładając ten temat wyraźnie napisał , że nie chce wojen a tu widać forumowe krzykacze znowu drą swoje mordki i wyzywają od złodziej . Trzeba mieć nas.rane w głowie żeby pluć na ludzi ściągających gry ale sami możecie komentować np 4 sezon Prision Break albo muzyczny album którego jeszcze nie ma w Polsce , cwaniaczki .

Odnośnik do komentarza
Tej mentalności wam zazdroszczę?

 

Nie mam przerobionej konsoli więc raczej nie powinieneś mi zazdrościć mojej mentalności

Gooralesko i chwała Ci za to że nie ściągasz pirackiej muzyki!, pirackich filmów, jak jesteś konsekwentny w swoim działaniu to chylę czoła.

 

a Ty jesteś biedny i Ci smutno

 

MasterShake - Biedne to są twoje komentarze

 

chris85

Kolega zakładając ten temat wyraźnie napisał , że nie chce wojen a tu widać forumowe krzykacze znowu drą swoje mordki i wyzywają od złodziej . Trzeba mieć nas.rane w głowie żeby pluć na ludzi ściągających gry ale sami możecie komentować np 4 sezon Prision Break albo muzyczny album którego jeszcze nie ma w Polsce , cwaniaczki .
jedyny normalny człowiek :good: Edytowane przez raVen20
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...