Skocz do zawartości

Guitar Hero: World Tour


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

.....jak wykorzystac kod znajdujacy sie na podreczniku w pudelku z plyta ghwt (unique owner id safe)?

 

....rejestracja na stronie dala mi pack z utworami za 0 pln w ghwt store (dostep z poziomu gry) ....

 

...a co ma dac kod?

 

...ghwt kupiony dzis empiku za 449 pln..... wreszcie rzucili.... ale grafika faktycznie cienka jak psi ...j

 

...na razie tylko wioselko raduje dusze....

Edytowane przez i.maliszewski
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szkoda, myslalem ze beda dwa bebny i dwa talerze. Ogólnie duzo ciezej gra mi sie na gitarze niz na perkusji ale to chyba oczywiste tzn. mniejsze zroznicowanie notek i lepszy rytm. Jakby co Blue, Blue, Red, Green, Green, Blue, Blue, Yellow wbijcie w cheats w options i odblokuje wam wszystkie songi w quick play. Jak wpiszecie kod to jeszcze musicie go aktywowac w cheats. Dodatkowym minusem jest to ze trzeba puscic tak glosno muzyke by mozna bylo sie wsluchac w rytm bo jak nie slyszy sie dobrze swojego instrumentu to mozna latwo sie pogubic(przynajmniej jak jest sie na poczatku noobem) Dodatkowo perka jest bardziej realistycznie oddana i mi daje więcej funu, a wam?

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza
no pomaranczowy, ostatnia linia co jest w GHWT to jej w RB nie ma i gra sie tylko na trzech "bebnach" i jednym "talerzu"

Eee no nie wiem czy to tak wlasnie dziala.Na moje oko nie tyle obcina linie ostatnia czy obojetnie ktora zreszta a bardziej przypisuje jej dzwiek do innego koloru.I nie ma tez zasady ze w piosence sa dwa hit-haty czy dwa tom-tomy wg sztywnego podzialu.

Odnośnik do komentarza
no pomaranczowy, ostatnia linia co jest w GHWT to jej w RB nie ma i gra sie tylko na trzech "bebnach" i jednym "talerzu"

Eee no nie wiem czy to tak wlasnie dziala.Na moje oko nie tyle obcina linie ostatnia czy obojetnie ktora zreszta a bardziej przypisuje jej dzwiek do innego koloru.I nie ma tez zasady ze w piosence sa dwa hit-haty czy dwa tom-tomy wg sztywnego podzialu.

Rock Band nie "obcina" ostatnią linie, po prostu dźwięki do wybicia w RB tej ostatniej linii nigdy nie miały bo perka RB jej nie ma - więc w RB te same rzeczy są zapisane używając tylko 4ch kolorów, a pomarańczowy nie działa. Odwrotna sytuacja - gdy podłączy się perke RB (4 bębny) do GHWT, to ostatnia linia też jest obcinana (a dźwięki z niej przechodzą do 4ch pierwszych), bo gracz na perce RB nie mógł by jej zagrać.

Odnośnik do komentarza

Podobnie mialem i mam w sumie dalej ale na mniejsza skale.Po pierwsze musisz no po prostu grac i starac sie wyrobic ta reke.Drugie to musisz nauczyc sie grac na dwie rece.Warto zaliczyc trening zwiekszajac sobie predkosc stopniowo.

Oj sie rozpedzilem.Nie pamietam czy w GH:WT jest opcja takiego treningu jak w RB2.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Promocja już ruszyła dotyczy zarówno bundle z gitara jak i bundle z wszystkimi instrumentami. Wystarczy podać ID znajdujące się z tylu instrukcji od gry oraz numer seryjny gitary umieszczony na nalepce pod bateriami. Po tym podajemy swoje dane, platformę na jaka mamy GH i wybieramy 5 piosnek spośród 10 możliwych. Po tym wyskakuje komunikat ze za 3-4 tygodnie dostaniemy mejla zwrotnego w którym znajdować się będzie kod do sciągnięcia piosenek.

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza
Witam. Mam pytanie odnośnie regionów. A mianowicie posiadam Guitar Hero 3 z dwiema gitarami ale z regionu 1-go (wer. amer.). Mam zamiar kupi GH:WT (bez gitary) wersję pal, no i tu mam zagwostkę, będzie działało z gitarami z wersji amer?? Proszę bardzo o pomoc bo już nie mogę się doczekać żeby zagrać :D

 

 

no a slyszales zeby sprzet w jakikolwiek sposob mogl byc regionalizowany ?? przeciez to jest tak glupie pytanie ze szkoda gadac

Odnośnik do komentarza
....stabik zarzuc prosze wstep do swego posta..... tzn. wytlumacz od poczatku bo moje starania rejestracji pozostaly bez efektu.... odnosze wrazenie ze im moja lokalizacja nie pasuje....

Jaka lokalizacja? Ja właśnie zarejestrowałem gre z EU i weszło, amerykańską tym bardziej - więc raczej na pewno to nie problem regionu. Żeby zarejestrować wchodzisz tutaj http://freemusic.guitarhero.com/redeem/ w górne pole wpisujesz kod znajdujący się pod bateriami w gitarze, a w dolnym kod z tylniej okładki instrukcji. Później trzeba podać jeszcze prawdziwego maila i pare innych danych.

Odnośnik do komentarza

dzieki przyjacielu, wlasnie tego konkretu mi zabraklo.....

 

za diabla nie dojrzalem go w instrukcji......

 

...i jeszcze jedno, bez zadnej prawidlowosci gitara sama z siebie generuje podczas trybu gry

impuls potracenia struny,

co oczywiscie psuje wyniki.... czy to bugi w grze, czy zaklocenia sygnalu z gitary, czy jeszcze inna cholera?

....czasami mozna zagrac kilkanascie utworow i jest ok, a potem przychodzi moment ze nie mozna sie ogarnac....

 

...mial tak moze kto?

Edytowane przez i.maliszewski
Odnośnik do komentarza
...i jeszcze jedno, bez zadnej prawidlowosci gitara sama z siebie generuje podczas trybu gry

impuls potracenia struny,

...mial tak moze kto?

Ja mam tak, że raz na kilka/naście/dziesiąt uderzeń w "strunę" sygnał albo w ogóle nie jest rejestrowany (jakby jej nie nacisnąć), albo jest rejestrowany podwójnie (co oczywiście psuje combo), albo jest rejestrowany z opóźnieniem (tak że dźwięk nie wchodzi). Najłatwiej to sprawdzić w menu, naciskająć cały czas strunę w dół raz po razie i patrzeć czy pozycja w menu idzie w dół jak powinna - u mnie wyraźnie widać że czasem sie (pipi)ie ;/ IMO trzeba to oddać na gwarancje, bo tak być nie powinno zdecydowanie, ale poczekam jeszcze trochę i zobacze co się z tym będzie dziać.

 

 

BTW wiecie, że gitara z GH:WT z ps3 bezproblemowo działa na pc? :) Wystarczy podłączyć odbiornik bezprzewodowy pod usb, i jest wykrywana jak każdy pad - więc można nią pograć w Frets on Fire, a na emu ps2 w Guitar Hero 1 i 2. GH3 na pc też można odpalić, ale tutaj trzeba się pobawić już - jak ktoś chce to mogę przesłać plik który to umożliwia.

Odnośnik do komentarza

.....moze to choroba wieku dzieciecego..... tez poczekam troche na upa, jesli tego nie poprawia to sens posiadania tego zestawu przestaje istniec,

 

...ciekawe czy maja duzo takich sygnalow i jaka bedzie reakcja na problem..... rowniez polskiego oficjalnego dystrybutora

 

.....osobiscie jestem na razie mocno zdegustowany....

nici z masterowania..... przez te bugi dalo rade wyczesac setke jedynie na srednim poziomie....

 

.....kicha.

Odnośnik do komentarza

Kilka osób pytało o to odpalenie gitarki z GH:WT z ps3 na GH3 na pc, więc napisze tutaj:

 

1. Ściągnij Xpaddera stąd http://fileforum.betanews.com/detail/Xpadder/1148671810/1

2. Ściągnij archiwum z konfiguracją stąd http://www.speedyshare.com/384365652.html

3. Podłącz gitare, włącz ją przez przycisk PS, włącz Xpaddera

4. W xpadderze kliknij ikonke pada w lewym górnym rogu, weż load, załaduj plik My Guitar Hero3 for PlayStation ® 3 z archiwum, później ikona kartki i załaduj plik GH3.xpadderprofile

5. Włącz GH3, w ustawieniach klawiatury weź reset to default keyboard, wyłącz Lefty Flip.

6. Można grać :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...