Skocz do zawartości

Guitar Hero: World Tour


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

bo posiadam calutki zestaw GHWT, ostatnio zakupiłem RB i bardzo się zdziwiłem że moja perkusja jest widziana jako mikrofon a że bardzo ciężko śpiewa się na perkusji .... więc wiem na 1000% że perkusja nie działa, ale tylko na ps3, a do tego jeszcze podobno RB2 też nie widzi perki z GHWT, ale tego nie wiem jeszcze na 100%, jak kupie RB2 to dam znać.

 

hm - niedobrze. ale z tego co wiem Davidkoz uruchomił sprzęty od GHWT z RB2. więc może jest nadzieja...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hejka. Od niedawna mam GH:WT w wersji bez instrumentów (gitare mam z GH3). Kolega ma drugą gitare. Więc mamy już prowadzącą i bass :) Na Allegro pojawiły się ??oryginalne?? mikrofony do GH:WT ( http://allegro.pl/item557740405_guitar_her...ep_mercury.html ). Moje pytanie brzmi:

 

Czy można grać w trybie Band bez perki? Czyli tylko 2 gitary i mikrofon?

 

I pytanie czy to oryginalne mikrofony :)

Edytowane przez RON!N
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Info które może się przydać. Jeśli macie problemy z czułością któregoś z guziczków w perkusji z GHWT, to proponuje napisać do działu serwisowego firmy, która produkuje ów sprzęt, mi to pomogło, dostałem darmowy kabel MIDI-USB, którym da się skalibrować ten stuff pod PC. Bardzo cieszy taka opcja, kabel wysłali z wysp brytyjskich xD.

PS: dodam, że nie musiałem podawać seriali żadnych ani nic, także teoretycznie można sobie za free zamówić taki kabel dla jaj [chociaż do tego nie namawiam xD].

PSS: po podłączeniu przez ten kabelek można używać perkusji z GH jako normalnej elektrycznej perkusji MIDI, jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami, to wołać na PM, może jakiś tutorialek się zrobi nawet jak będzie dużo ludzi chciało :)

Adieu! xD

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

jutro idę do ultimy odebrać world tour z gitarą. podjąłem spontaniczną decyzję kierując się promocją i mam nadzieję, że pierwszy kontakt z plastikowym instrumentem będzie pozytywny. a sesja tak blisko;(

bezprzewodowe mikrofony z singstara działają z gh? w internecie znalazłem różne opinie.

jeśli ktoś jeszcze pyka online to zapraszam do friendlisty;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...