Skocz do zawartości

Wygraj lige mistrzow


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam, że za 2 dni startuje Liga Mistrzów. Ja gram. Na razie mój skład jest taki:

 

Van der Sar - Maicon, Maxwell, Daniel Alves, Edu - Van der Vaart, Diego, Nakamura - Higuain, Walcott, Arszawin

 

Ale jeszcze pewnie sporo pozmieniam, bo niezbyt mi się podoba. Kilku piłkarzy wziąłem specjalnie na tę kolejkę (z Realu, Werderu, Celticu), inni to inwestycja na 6 kolejek. Zobaczymy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To wydziel temat. Zawodnicy w sumie tak samo kosztują. Piłkarze Interu są zaskakująco tani, po 10 mln, ale kto wie - oni w sumie zawsze zawodzą. Ten Edu to jakaś podróbka, nawet nie pamiętam, dlaczego go wziąłem i z jakiego jest klubu;]. No i nie mam żadnej megagwiazdy, typu Cristiano, Lampard Van Nisterlooy albo Gerrard, wszyscy najwyżej za 15 mln. Pytanie, czy to dobre, bo rok temu takowi piłkarze z reguły świetnie punktowali.

Odnośnik do komentarza
Dobra, dam wam malego handicapa, bo znowu sromotnie ze mna przegracie. De Rossi nie zagra, a wystep Nakamury i McGeady'ego nie jest wcale taki pewny.

 

Połowę składu dałem na pałę, bez patrzenia na formę i obecność w składzie. Mam nadzieję, że jutro nie ma żadnego meczu w Rosji i zdążę nieco poprawić skład.

Odnośnik do komentarza

De Rossi jest kontuzjowany. W ogole atrakcyjny z pozoru mecz Romy do grania, tak naprawde jest wielka niewiadoma. Maja plage kontuzji. Nie zagraja Juan, Mexes, De Rossi, Vucinic, Doni. Podobno jest szansa na Tottiego. Jakbym mial grac Roma to bym wzial Okake albo Taddeiego. No i Aquilani, ktorego wlasnie mam (na Taddeiego nie starczylo kasy).

 

A w Celticu to czytalem, ze McGeady sie zaczal wozic i za kare posadzili go na lawie, a Nakamura na razie nie blyszczy forma i nie wystepuje w pierwszej 11.

Odnośnik do komentarza

De Rossi faktycznie chyba ma kontuzje. W ostatnim meczu z Palermo nie pogral zbyt dlugo wlasnie ze wzgledu na uraz. Tym lepiej. Wzialem za Niego Aquilaniego. Potem sprzedalem Nakamure i wystarczylo pieniedzy, aby zakupic Juninho.

 

Wiese - Maicon, Taiwo, Lahm - Aquilani, Camoranesi, Afellay, Diego, Juninho - Drogba, Higuain.

Odnośnik do komentarza

Zaloz inny zespol i tak na razie jest za darmo. Ja zalozylem 20 zespolow, zamierzam w tym roku osiagnac cos wiekszego niz 13 miejsce w PL;] Ofkoz zeby nie bylo, w lidze PE bede gral jednym, podstawowym teamem.

 

Sklad na lige PE: Boruc - Caldwell, McManus, Naylor - Guti, Szwajnsztajger, van der Vaart, Aquiliani - Toni (K), Nisterlooy, Samaras

Odnośnik do komentarza

No, wpadłem na to, żeby założyć inny. Ale jest napis "wpisz kod z SMS-a", więc założyłem sobie drugie konto na gazeta.pl;].

 

Ogółem skład nieco podobny do mojego, mam nadzieję, że Naylor zagra, bo tylko na niego mi starczyło kasy z Celticu. Nie chce mi się zmieniać połowy drużyny za każdym razem, a Celtic na bank będzie tracił na wyjeździe po 3 gole. Nie będę na tą zabawę wydawał kasy. Mam innych piłkarzy Realu, Romy i Szwabów, ale podobnie.

Odnośnik do komentarza

Ekhem. Ktoś tutaj ma Aguero na kapitana.

 

Na razie nie jest tak źle, brak punktów Baptisty i Diego nic nie znaczy, nie ma nigdy tak, żeby wszystko wychodziło. Zobaczymy, jak jutro Celtic i Real. Liczę, że Higuain coś ustrzeli, bo jest w formie. Jeszcze mam szanse na dobrą pozycję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...