Skocz do zawartości

Wygraj lige mistrzow


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Najwięcej punktów na razie zgarnął piłkarz za 3 mln. Ciekawe, o ile zwiększy się w następnej kolejce ilość kupowanych piłkarzy CR Cluj. Stawiam, że jakieś 40 000%.

 

A Schuster gnojek chce wystawić na BATE Borysów rezerwowy skład. Nieładnie, bo nie wystawi mojego kapitana.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kurczę, 2 punkty mi zabrakły i miałbym dodatkowe miliony teraz do dysponowania. Ale i tak trudno się zdecydować, kogo wziąć. Chciałem Buffona, ale kontuzjowany. Ostatecznie skonstruowałem obronę z graczy Juve, Chelsea i Interu. W ataku wstawiłem Guizę z Fenerbahce i Sosina z Anorthosisu (tani, liderzy swych drużyn i grają ze słabiakami), a w pomocy Maniche'a z Atletico (świetna gra od początku sezonu). W sumie 6 zmian zrobiłem aż, no ale sytuacja zmusza.

Odnośnik do komentarza

Ja roznie, zalezy od druzyny. Generalnie wedlug mnie oplaca sie brac obrone Villareal, bo jest tania i przemieszac ekipe z Man U. O tyle to korzystne, ze w przyszlej kolejce mozna zaoszczedziec na transferach, bo Villa gra z Aalborgiem, a Man U u siebie z Celtikiem, wiec znowu beda punkty.

 

Nie wiem tylko, czy lepszy bedzie Rossi, czy Llorente...

 

W innej ekipie wmontowalem sobie w srodek pomocy Ronaldo, Lamparda, Gerrarda i Alexa. Zobaczymy, czy kupieni z powodu mniejszych funduszy inni zawodnicy dadza rade, bo ta czowrka pomocnikow powinna dac rade;]]] Postiga kosztuje 6 mln, Sporting u siebie z Basel powinien cos strzelic... Gdzies jeszcze wcisnalem Gilardino, bo z napastnikow Violi tylko on daje rade, no ize Steaua powinien cos trafic.

 

Prawie wszedzie daje na kapitana C. Ronaldo, a defensywe skladam z Villareal.

Odnośnik do komentarza

Ołkej nie jest zle, moja najlepsza druzyna jest poki co na 17 miejscu w Polsce. Szkoda, ze Park nie gral, bo byloby wiecej, nie mowiac o tym, ze Berbatov na (k) dalby mi 1 miejsce.

 

Liga moich druzyn jest jakos na 11 miejscu, gdyby mi sie chcialo wszystkie zespoly do niej dolaczyc, a takze wydawac kase na kazdy zespol, to pewnie bylbym pierwszy w PL (raptem 50 punktow straty, czyli w sumie jeden zespol do dodania), no ale tutaj zeby zgarnac jakas kase to trzeba byc pierwszym po 6 kolejce;]

 

mam nadzieje, ze jutro jeszcze Bosingwa i Lampard cos wyczaruja.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Czekam, czy pokażą jakieś zestawienie, kto ma kartki/kontuzje. Na razie mój skład to chyba taki jest:

 

Cech - Terry, Maicon, Cordoba (?), Capdevilla (albo ktoś inny z Villarealu, nie pamiętam) - V.d.Vaart, Schweinsteiger, Maniche - Ibrahimovic, Rossi, Arszawin.

 

cordoba ze znakiem zapytania bo kontuzja czy jak?

 

 

W ataku chyba wszyscy maja ibrahimovica, bedzie smeisznie jak to np Adriano nastrzela. Tez do jednego skladu wrzucilem Arszawina i Rossiego. Jeszcze Rooney, Messi i Eto'o mi sie przewijaja. A no i w jednym skladzie (pipi)rro z werderu i Lisandro z Porto.

 

 

No i kazdy jeszcze Maicona bierze ofkoz;]

Odnośnik do komentarza
cordoba ze znakiem zapytania bo kontuzja czy jak?

Nie pamiętałem, czy go wziąłem, ale jednak tak.

 

No i kazdy jeszcze Maicona bierze ofkoz;]

Jego to od początku mam, bo gra regularnie. Niestety Inter zawsze traci gole, ale pora przerwać passę. Może Anorthosis im nic nie wpakuje...

 

Szkoda, że Villareal dzisiaj tak prze(pipi)ał w obronie, stawiałem na jakieś 4-0 albo coś, a tu 9 goli;]. W dodatku Llorente bardziej się nastrzelał od Rossiego. A zamiast Capdevilli wziąłem innego obrońcę Villarealu - źle, bo ten akurat zdobył gola i asystę;]. A ten, którego wziąłem, nie wiadomo czemu nie zagrał.

Odnośnik do komentarza

Patrzyłem tak dzisiaj na punkty piłkarzy no i... rezerwowy, niejaki Nikhajczyk z BATE (kupiony, bo najtańszy) zdobył więcej punktów, niż wybrany przez mnie do składu Rafael Van Der Vaart. Wniosek? Mam mniej więcej takie szanse na zwycięstwo, jak małpa posadzona przed komputerem, klikająca w losowym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Sam se tak powiedziałeś.

 

Boli miejsce? ;]

 

No ok mozemy zmienic zasady. Chcialem dac wam szanse, ustalajac ze gramy jedna druzyna ale skoro nie to nie;p Jak wrzuce inne moje teamy to bede znowu na 1, bo ta, ktora jest teraz w lidze psxextreme, to jedna ze slabszych;]

Już, już, nie szalej;p Wiadomo, że od zawsze jest niepisana zasada, jeden team i jazda, a nie jakiś pierdlnik będziemy odstawiać. A w ogóle to się biorę za WLM bo sobie tu pozwalacie za dużo;p

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.