Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

1. używa turbo przed chopką co wybija go w powietrze, tu robi beczkę,

2. gdy ląduje to dostaje przyśpieszenia, podnosi dziób do góry i znów wybija go w powietrze i robi kolejną beczkę,

3. tutaj już jest trudniej bo trzeba wylecieć w powietrze dokładnie nad speed pad i dzięki temu znów dostaniesz przyśpieszenia i znów możesz zrobić beczkę.

 

na jednym okrążeniu można zrobić 6 beczek,

 

1 tuż przed pierwszym zakrętem po linii start meta

2 zaraz na pierwszej chopce

3 gdy dostaniemy przyśpieszenia po lądowaniu

4 gdy przelecimy nad speed pad

5 tuż przed kładką

6 spadając z kładki

 

Innych miejsc nie znalazłam. Można dzięki temu zejść poniżej 30.00

Odnośnik do komentarza

Co prawda nie ma się czym chwalić, do ECL jeszcze trochę choć końcówkę widać a AP ledwo muśnięty a za ZZ obiecałem sobie że się wezmę po Zico ale co tam! Napiszę :): po długim czasie i pewnie kilkuset okrążeniach pobiłem dzisiaj o 1:41 w nocy Zico (30.69). Oczywiście klasyczna Pirania (nie używam wogóle skórek w HD). Po prostu się dzisiaj czuję jak by gwiazdka była (bo żaden ze mnie skill'owiec) :potter:

Pozdro dla wszystkich :cmok:

P.S. Razem z Late Bomber (którego nie mam xD) to jest mój rodzynek w Trofeach.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ok tak więc NIE używałem motion na pitch jak większość z top 20, byłem przekonany, że można zejść poniżej 30 sekund bez tego i tylko z 4 BR i udało mi się to zrobić.

 

Najważniejsze to mieć idealny tor jazdy i nigdy nie używać hamulców, koncentracja 200% choć i tak parę razy ześlizgnął mi się palec i troszkę tor jazdy, ale ogólnie zrobiłem to tak jak poprzednie moje rekordy:

 

1. Boost przed metą, ale tym razem troszkę inny tor jazdy, zaczynałem boosta od prawej strony i po przekątnej do ściany tak, żeby zachaczyć pierwszego pada, odrazu jak tylko usłyszałem dźwięk speed pada SS do lewej bandy na styk i znowu speed pad, na 3 padzie odrazu po usłyszeniu dźwięku pada szybko SS w lewo i jestem w połowie drogi do bandy na wyskok.

 

2. Daje boost przy lewej bandzie i BR omijając speed pady w powietrzu, które powodują, że przestajesz lecieć wysoko, w ogóle nie odbijam do prawej w powietrzu tylko znając położenie lewego pada po wyskoku tak się ustawiam, że następny skok i BR wykonuje dokładnie przed speed padem i na takiej wysokości, że dostaje dodatkowego kopa idealnie na speed pada na zwężeniu.

 

3. Dalej SS w lewo do bandy i po przekątnej idealnie na speed pada, gdzie SS w prawo i po przekątnej do samej lewej bandy na zakręcie.

 

4. Tam SS w lewo na dwa speed pady.

 

5. Znowu SS w lewo do samej bandy po lewej stronie.

 

6. BR na mostku.

 

7. Speed pady i na ostatnim SS w lewo tak, aby trafić w prawego speed pada na dole, oczywiście BR przed tym.

 

8. Meta.

 

Tak więc da radę zejść poniżej 30 sekund używając 4 BR i nie ukrywam, że byłem cholernie zadowolony po zobaczeniu wyniku za metą. Wielka szkoda, że nie mogę nagrać własnej jazdy, bo nie mam jak trzymać kamery i grać jednocześnie :/

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...