Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Znalazłoby się 6 dodatkowych chętnych, żeby zdobyć trophy za spotkanie się wspólnie na stadionie?

Wbij do gry gdzie jeździ 7 kierowców, zagadaj do "szefa" gry by założył zadanie "spotkanie na stadionie", resztę pospamuj wiadomościami o spotkaniu. Jak nie widzisz chęci współpracy po 15 minutach zmień grę. Mi się udało za trzecim razem, po 40 minutach. Dodatkowo 2 innym osobom grającym wpadły dzięki temu trofea, a nawet platynka, za co poszły kudosy :] Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

no i super:)

 

brakuje mi kamerki i ustawki na stadionie :) wiec juz niedlugo :)

Jesli ktos jest chetny przy okazji rowniez zdobyc pucharek to dzis o 21 razem z czworka znajomych bedziemy dostepni w Paradise .... zainteresowanych na jazde prosze o wyslanie do mnie zaproszenia :)

 

pozdro

Edytowane przez bbq
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie, czy PC-towe kamerki internetowe na usb zadziałają z Burnoutem, żeby dostać Trofeum "send a smugshot/mugshot"? To jedyne trofeum jakie mi brakuje do platyny, a bez sensu, żebym musiał kupić eye toya/PS eye. Gdzieś czytałem, że można, ale skołowałem jedną kamerkę to nie działała, mam jeszcze dwóch znajomych, którzy mają takie kamerki, ale czy znowu jest sens pożyczać?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

przeczytałem na wyrywki około dzisięciu stron tego tematu, opcja szukaj też mi nie pomogła, więc sorki, jeśli zdubluję pytanie:

 

czy mając burnouta w wersji z psn (w platynie) mam szansę zdobyć drugą platynę na wersji płytowej?

 

kumple mają ogromne problemy z platyną w burnoucie, a mi większość trofeów wpadło bez problemów; wiem, ze niektóre trofiki wymagają czasu i cierpliwości, szczególnie internetowe, ale chocby takie spotkanie na stadionie wpadło mi za pierwszym razem; wpadłem do jakiejś gry, gdzie szalelismy na plaży, sporo osób z headsetami grało, a ja sobie przypomniałem, że mam kamerkę i zapytałem, czy możemy podjechać na stadion; wszyscy ochoczo się tam wybrali i trofik wpadł; cały czas takiego farta miałem i chciałem sprawdzić, czy można to powtórzyć i tak szybko ją wbić, czy też się namęczę;

to byłaby moja pierwsza podwójna platyna (wpadnie pewnie jako piętnasta bądź szesnasta, bo dwie w drodze ;)); jak się nie da to testy będę robił na innym koncie :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...