Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań co do pucharków:

Invite a friend to join you in Paradise City - trzeba zaprosić kogoś z FL PSN? Pomoże ktoś? :)

Send a Mugshot or Smugshot - wysłać fotke czy jak? :)

 

Jak coś piszę się na ustawkę na stadione :) Swoją drogą, chore trofeum, bez ustawki to albo szczęscie, albo czekać godzinami lub to i to.

Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań co do pucharków:

Invite a friend to join you in Paradise City - trzeba zaprosić kogoś z FL PSN? Pomoże ktoś? :)

Send a Mugshot or Smugshot - wysłać fotke czy jak? :)

 

Jak coś piszę się na ustawkę na stadione :) Swoją drogą, chore trofeum, bez ustawki to albo szczęscie, albo czekać godzinami lub to i to.

Nie przesadzaj z tym stadionem, oczywiście jeżeli się komuś śpieszy do platyny i koniec grania w BP to owszem niekiedy jest ciężko o 8 osób, ale wystarczy porobić kilka challengy i ludzie się szybko zbierają. Najgorzej jak jest się samemu, najlepiej zaczynać z 2-3 znajomymi i szybko będzie full.

Send a Mugshot or Smugshot - jak masz kamerke to wystarczy zaliczyć takedown na jakimś zawodniku, ewentualnie pobić jakiś rekord czasowy czy showtime na ulicy, albo być najlepszym w jakiejś konkurencji co jest wyświetlane w prawym-górnym rogu gdy się jeździ w multi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Już nie wiele brakuje do platynki, hanry zrobił mi mugshota i jest spoko :) Zostały samie głupie trofea: odnaleźć wszystkie car parks, odnaleźć wszystkie eventy i spotkanie 8 graczy na stadionie. Myślę że dzisiaj wbiję ;)

 

Edit: No i platyna wpadła :]

Edytowane przez KainGorn
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Odświeżam temat z odmętów zapomnienia :P

 

8 Players meet in the Wildcats? Baseball Stadium - chciałbym pomocy z tym dziadostwem, bo grając normalnie we Freeburnie nie idzie wszystkich idiotów zgonić do stadionu, 5-6 góra się zjedzie, ale dwóch głupków wystarczy co nie rozumieją albo mają w poważaniu i nie ma bata. Sam mógłbym skombinować... myślę do 3-4 osób.

 

Z pozostałymi dam sobie chyba sam radę:

Complete 10 Timed Challenges

 

Send a Mugshot or Smugshot - może być do tego EyeToy? Bo Eye'a nie mam :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jest kupa znajdziek, większość da się znaleźć samodzielnie, ale przy paru przydaje się pomoc z Netu. Do jednego trofeum potrzeba kamerki, do innego ośmiu w miarę rozgarniętych ludzi online którzy łaskawie raczą się zebrać w jednym miejscu. Na moje ślepe oko do tygodnia grania non stop.

________

Pardon, zapomniałem że nie wszystkie znajdźki są potrzebne do trofeów.

5 dni.

Edytowane przez nero
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A dałoby radę pomóc jeszcze w zdobyciu:

* Be on the Blue team for Online Road Rage - Awarded for taking part in an Online Road Rage as a Runner on the Blue Team

* Be on the Red team for Online Road Rage - Awarded for taking part in an Online Road Rage as a Chaser on the Red Team

???

 

Pomoc przy stadionie:

 

 

Jeszcze 2 osoby i będziemy mogli się spotkać, liczę na poniedziałek 21-22. Jak komuś nie pasuje to napiszcie, się umuwimy na dogodny termin. :)

Pozdrawiam.

Edytowane przez MichiRTK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...