Skocz do zawartości

Czy warto kupić jeszcze PS2


michal89a23

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co do tematu - zawsze będzie warto kupić ps2. Unikajcie tylko gier które oprócz wyszły także na next-geny, bo to w większości marne rimejki./ Nie w kazdym pudelku z konsolom znajdziesz memorke :) Są sprzedawane i z nią i bez. A jak juz kupować memorke to tylko z markowych sklepow- saturn,empik, mm czy cos. bardzo latwo o marną podróbke wyglądajacą niemal identyko

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość ChOomik

W chwili obecnej posiadam PS3 i jakimś cudem ominęła mnie poprzednia generacja konsol. W sumie miałem PS2 i Xboksa, jednak sielanka nie trwała długo i szybko ich się pozbywałem, w efekcie czego nie ograłem wielu gier które ograć powinienem.

Ostatnio dostałem od szwagra mały telewizorek, więc ponownie trzeźwo zacząłem myśleć o Playstation 2. To jest dosyć zabawne- wcześniej gdy chciałem kupić ciekawszą grę, musiałem zapłacić za nią ok. 150 zł, a teraz... 10. To jest po prostu cenowa masakra. Zrobiłem sobie listę gier, które mógłbym kupić w krótkim odstępie czasu i wyszło mi ich ok. 30 :whistling: Zresztą ceny akcesoriów też ogólnie poleciały w dół, więc nie widzę powodów aby osoba, która nie miała styczności z tą konsolą omijała ją szerokim łukiem.

Czas na nadrabianie zaległości, babe!

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

W chwili obecnej posiadam PS3 i jakimś cudem ominęła mnie poprzednia generacja konsol. W sumie miałem PS2 i Xboksa, jednak sielanka nie trwała długo i szybko ich się pozbywałem, w efekcie czego nie ograłem wielu gier które ograć powinienem.

Ostatnio dostałem od szwagra mały telewizorek, więc ponownie trzeźwo zacząłem myśleć o Playstation 2. To jest dosyć zabawne- wcześniej gdy chciałem kupić ciekawszą grę, musiałem zapłacić za nią ok. 150 zł, a teraz... 10. To jest po prostu cenowa masakra. Zrobiłem sobie listę gier, które mógłbym kupić w krótkim odstępie czasu i wyszło mi ich ok. 30 :whistling: Zresztą ceny akcesoriów też ogólnie poleciały w dół, więc nie widzę powodów aby osoba, która nie miała styczności z tą konsolą omijała ją szerokim łukiem.

Czas na nadrabianie zaległości, babe!

 

 

Wszystko OK, z wyjątkiem ceny za grę.

10 zł ? Niemożliwe.

 

Trzeba liczyć 40-70 zł za nową grę z marketu, lub 30-50 zł za nową grę na Allegro , bądź 20-40 zł za uzywaną na allego + wysyłka.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość ChOomik

Wszystko OK, z wyjątkiem ceny za grę.

10 zł ? Niemożliwe.

 

Trzeba liczyć 40-70 zł za nową grę z marketu, lub 30-50 zł za nową grę na Allegro , bądź 20-40 zł za uzywaną na allego + wysyłka.

Ok, trochę się zapędziłem :P

 

Zawsze miałem tendencję sprzedawania gier zaraz po ich ukończeniu, w celu uzbierania pieniędzy na kolejne ciekawe tytuły. W chwili obecnej warto wydać kilka groszy na masę starszych i równie grywalnych gier, by później trzymać je na półce i z dumą na nie spoglądać :)

Gdyby ktoś planował większe zakupy, śmiało może skorzystać z mojej listy gier:

 

1. MGS2 Sons of Liberty

2. MGS3 Subsistance

3. Resident Evil 4

4. GTA Vice City

5. GTA 3

6. GTA Liberty City Stories/VCS

7. Shadow of Colossus

8. ICO

9. Devil May Cry

10. Final fantasy X

11. Final fantasy XII

12. PES 5/6

13. Dragon Quest VIII

14. Jak 3

15. Jak and Daxter: The precursor Legacy

16. Kingdom Hearts 2

17. Fahrenheit

18. Ratchet & Clank 1,2,3

19. Onimusha 3: Demon Siege

20. Valkyria Profile 2: Silmeria

21. Canis Canem Edit

22. The Warriors

23. Sniper Elite

24. Yakuza 1/2

25. Odin Sphere

26. Okami

27. Killzone

28. Sly 2,3

29. Rez/Amplitude

30. Star Ocean <...>

31. Persona <...>

32. Psychonauts

33. We love katamari :D

34. Time Splitters : FP

35. Suikoden III

 

także jest w czym wybierać :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...