Skocz do zawartości

Czy warto kupić jeszcze PS2


michal89a23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Omijając off-top oraz przywracając sens tego tematu powiem krótko: PS2 NOT DEAD! Moja Czarnula żyje teraz drugim życiem, po chwilach znudzenia nią powraca w wielkim stylu. Postanowiłem kupić telewizor 32 calowy specjalnie pod konsolę (na Allegro około 500zł, teraz albo nigdy!), a wszystko po to by udoskonalić miejsce do grania i stworzyć jedyną w swoim rodzaju miejscówkę na tury w PESa, Fifę czy cokolwiek innego. Obecnie na marnych 14 calach zaliczam wszystkie hity które według mnie warte są zaliczenia. Powiem Wam, że jest ich naprawdę wiele, bardzo wiele. W przerwach po badaniu zawiłych fabuł gier najczęściej strzelanych pykam sobie w Fifę09. Szpakowski Darek i jego "Goooooooooooooooooooooooooooooolaaaaaaaaaso" zapamiętam na długo. Moja PS2 przeżywa teraz najlepszy okres, gry potaniały na serwisach aukcyjnych do śmiesznego poziomu rzędu 20-40 zł. W tym wypadku aż szkoda nie grać, szczególnie że zima na dworze i trochę krzywda wyjść na dwór na dłuższy wieczór, dlatego sesyjka z konsolą (już niedługo na 32 calach) jest nie do pokonania. Zagrywam się na PS2 jak za najlepszych jej czasów, a przecież mamy rok 2009! Ta konsola to fenomen, a sytuacja opisana w tym poście świetnie to ukazuje. Jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad kupnem to polecam z czystym sumieniem! Dobra, spadam grać i ciułać kasę na 32", bo jestem pewien że warto. Wiem, że takich jak ja jest w Polsce wiele, pewnie coraz więcej z każdym dniem, bo cena PS2 spada na łeb na szyję. WARTO LUDZIE WARTO :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Neologizm hardkor.

Serio... czuje się zaszczycony będąc autorem nowego słowa Polskiego XD.

 

Nie wiem czy to będzie "taki" offtop - ale myślicie że jeszcze gdzieś da rade dorwać Shin Megami Tensei Devil Summoner ? - seria SMT to praktycznie najważneijsza rzecz która obecnie trzyma mnie przy PS2, i prawdopodobnie nigdy nie przejdzie na current geny.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy to będzie "taki" offtop - ale myślicie że jeszcze gdzieś da rade dorwać Shin Megami Tensei Devil Summoner ? - seria SMT to praktycznie najważneijsza rzecz która obecnie trzyma mnie przy PS2, i prawdopodobnie nigdy nie przejdzie na current geny.

 

Czemu nie? Persona 3 i 4 to gry dość stare, tylko na zachodzie wyszły ze sporym opóźnieniem. To może sprawiać wrażenie, że twórców gier MegaTen nie interesują nowsze platformy, ale oni już pewnie coś tam smażą. Biznes się w najlepsze kręci już ładnych parę generacji, a że poza Japonię mało co trafia...

Odnośnik do komentarza

Panowie ( i panie :D ) dzięki za wszystkie rady, ale.......... w Święta moje plany z kupnem PS2 legły w gruzach z powodu jednej osoby która teraz mieszka razem za mną pod jednym dachem.... mianowicie...... tą osobą jest: SAMSUNG 40 CALI FULL HD :D:D:D i właśnie dlatego chyba zrezygnuje z kupna PS2....... no i pojawia się kolejne pytanie PS3 czy XBOX 360 ( WII mnie nie interesuje ) ... ale było już tyle tematów że odpowiedź na to pytanie znajdę sam:P ... Na razie PS3>XBOX360 ( bo : 1. BLUE RAY, 2. Darmowe granie Online 3. SONY ---> nie wiem dlaczego ale ta marka coś w sobie ma :D ) PZDR

Odnośnik do komentarza
Panowie ( i panie :D ) dzięki za wszystkie rady, ale.......... w Święta moje plany z kupnem PS2 legły w gruzach z powodu jednej osoby która teraz mieszka razem za mną pod jednym dachem.... mianowicie...... tą osobą jest: SAMSUNG 40 CALI FULL HD :D:D:D i właśnie dlatego chyba zrezygnuje z kupna PS2....... no i pojawia się kolejne pytanie PS3 czy XBOX 360 ( WII mnie nie interesuje ) ... ale było już tyle tematów że odpowiedź na to pytanie znajdę sam:P ... Na razie PS3>XBOX360 ( bo : 1. BLUE RAY, 2. Darmowe granie Online 3. SONY ---> nie wiem dlaczego ale ta marka coś w sobie ma :D ) PZDR

 

The song remains the same. Jeśli pokazaliście CRT drzwi, to wstrzymuję się od komentarza. Jeśli natomiast CRT nadal mieszka z Wami, a Ty chcesz grać na konsoli i jeszcze nie miałeś PS2 - bierz PS2.

Odnośnik do komentarza

PS2 warto kupić wtedy jeśli ktoś nie ma za dużo kasy i nie stać go na nexgena. PS2 można wyrwać teraz za 400zł. Jeśli ktoś nigdy nie posiadał tej konsoli to problem coraz mniejszej liczby gier, które są wydawane nie istnieje bo jest cała masa znakomitych tytułów które kiedyś się pojawiły - i można je wyrwać w śmiesznie niskich cenach.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

350-400zl - w pomocy na forum masz taki temat [powinien byc]

 

@@@@@@

 

 

co do tego tematu... oczywiscie, ze sie oplaca! ja swoja sprzedalem i troszke mi szkoda ;/ troszke, bo zaczynala miec jakies smieszne problemy z obrazem :|

 

teraz coraz czesciej mysle o zakupie ps2 dla tych 'kilku gier' - perelek. (niestety mam ps3 bez wstecznej kompatybilnosci :/)

Odnośnik do komentarza
Tak, że warto kupić PS2. Wskazuje Kotaku na PS2 zapowiedzianych jest w tym roku wciąż 70 nowych tytułów.

dla nowych tytułów, to raczej nie ma na co czekać, ale dla starych gierek jak nie grałeś to napewno warto tymbardziej ze teraz używki w dobrym stanie to 10zł jak dobrze poszukasz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...