Skocz do zawartości

Czy warto kupić jeszcze PS2


michal89a23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nowe tytuły? Sam syf niskobudżetowy. Nie rozumiem tego zjawiska kiedy, przykładowo, ktoś nie miał nigdy do czynienia z grami na np. PS2, ale nie kupi jej z powodu braku wydawania nowych gier. Idiotyzm. To stare są już 'be'?

To jest raczej argument wysuwany przez ludzi, którzy i tak nie zamierzają sobie sprawić PS2, bo ich ta konsola, powiedzmy, nie pociąga. Dla kogo kwintesencją konsolowej rozrywki są np. haloidalne szutery, ten całkiem niedrogo znajdzie sobie zieleńsze pastwiska.

Odnośnik do komentarza
A do mnie dzis przyszła czarnulka. Komplet taki jak chcialem. FAT z HDD 80 GB net adapter, wszystko smiga jak marzenie.

20090324192.th.jpg

więc warto. mam z 70 gier do zaliczenia :)

 

gratuluje, tez kiedyś tak jechałem przez hdd, ale mnie potem w(pipi)iło ze nie wszystkie gry działają przez hdloader/hdextreme

Odnośnik do komentarza
tylko jeszcze nie obczilem jak uruchomic konsole aby ustawila sie w menu HdLoadera

 

ehhh co?

 

ehhh nic. chodziło mi oto że loadera mam na memorce oczywiscie. ale konsola ma problemy z odczytaniem akurat tej memorki, inne odczytuje. musze sobie sam nagrac MCboota z loaderem na inna memorke. Teraz to dzialam tak ze memorką ruc.ha.m moją ps2, wchodze to browser, widze ze konsola nie widzi karty pamieci pomimo ze jest ona w slocie. wiec wsadzam i wyciagam wsadzam i wyciagam az konsola zalapie :] potem reset i laduje sie moje menu, potem hdloader i jazda :)

 

Odnośnik do komentarza
EEDAR: Obniżka ceny PS2 zatrzyma spadek sprzedaży

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6448..._sprzedazy.html

I say FUCK YEAH! W sumie to mało mnie obchodzi, czy Sony uda się "skok na Wii", ale trudno o lepszy chwyt marketingowy niż obniżka ceny. Dla mnie dalsze wsparcie PS2 oznacza, że długo jeszcze będziemy opływać w akcesoria i części, więc komfort użytkowania tej maszynki pozostanie wysoki. Zanosi się na to, że PS2 podzieli los konsol-matuzalemów pokroju Atari czy Dreamcasta (mam na myśli produkcje "pośmiertne"). Może nawet doczekamy takiej PS2 (chociaż to ponoć kolejna podróbka, tylko ze znaczkiem Segi, no ale i na podróbki PlayStation pewnie przyjdzie czas). Qrka, w 2005 Chińczycy wydali nieoficjalny port FFVII na NES-a, więc PS2 ma szanse na bardzo długi żywot.

Edytowane przez Sonotori
Odnośnik do komentarza

Około 80 tytułów na PS2 w tym roku, kolejne 70 tytułów w przyszłym roku. Pewnie jeszcze będzie w co pograć:)

Jeśli ktoś polubił takie serie jak Resident Evil, Suikoden, Fatal Frame, Crash Bandicoot czy Silent Hill, ale nie przeszedł wszystkich części, to warto nadal kupić PS2 i nadrobić zaległości. Ja ostatnio przeszedłem Resident Evil Dead Aim i Outbreak 2, Suikoden 3 i 4 i przyznam że warto było ponownie (po raz trzeci) kupić PS2 i wrócić do tych świetnych serii. Ponadto Atlus cały czas wspiera PS2 świetnymi RPG'ami, Sony na pewno zadba o jakość Motorstorm i Jak & Daxter The Lost Frontier, Activision zamierza wspierać PS2 do 2010 roku, no i nie zapomnijmy że EA dalej odcina kupony na PS2:)

Odnośnik do komentarza

a ja sobie właśnie zamówiłem na allegro od supersprzedawcy używanego Bonda Nightfire za 18zł:D Grałem w GoldenEye i the world is not enough i mam za.(pipi).iś.cie miłe wspomnienia z tych FPSów i tak patrzyłem czy jakiś Bond godny uwagi jest może i trafiłem na Nightfire, który ma najwyższą średnią ocen ze wszystkich Bondów. Wygląda samokowicie i widać, że ma klimat i ogromny plus, że jest nowa historia napisana przez scenarzystów filmowych. Ale zobaczymy. Jak za 18 zł w idealnym stanie, żeby poczuć klimat Bonda - warto:)

 

 

PS. Niby PS2 dogorywa, ale tak, zapowiedziany jest Wipeout Pulse, nowy Jak and Daxter, idzie Clank Agent, nowy Silent Hill, wyszedł genialny i arcykapitalny Lego Batman, wyszedł także ostatni Tomb Raider czyli Underworld, piłeczki też wyszły na PS2. Idzie nowy śnieżny Motorstorm. Moim zdaniem konsola PS2 radzi sobie jeszcze całkiem nieźle jak na czas w którym next-geny święcą triumfy, pierwszy xbox dawno leży i kwiczy, a GameCubie słuch zaginął, nie mówiąc o dreamcaście, który mimo fajnych gierek, też nie przetrwał próby czasu. Może to nie jest wysyp tak wielki i wielkich hiciorów jak kiedyś, ale za atrakcyjną cenę gier i samej konsoli, a także faktu, że jeszcze wychodzą na nią przyzwoite fajne gierki można śmało rzec, że warto kupić jeszcze PS2 jeśli kieszeń nie jest pełna zielonych, żeby kupić PS3, albo iXa i do nich wielki Full HD LCD oraz nagłośnienie:) NIe mówiąc o cenach gier:D

Edytowane przez Re
Odnośnik do komentarza

Witam.

Z racji na cenę samej nowej konsoli ps3 i gier oraz braku rozsądnego TV full HD kupiłem ps2. Do niej drugi pad, karta pamięci gierki:

 

- God Of War II (10/10)

- Tekken 5 (10/10)

- Burnout Dominator (9/10)

- Resident Evil 4 (9/10)

- Metal Gear Solid 3 (8/10)

 

W planach mam kilka innych gier np. Shadow of Colossus, Black, Star Wars: The Force Unleashed i wiele innych.

Z takim zestawieniem setki godzin dobrej gry są gwarantowane, nie możesz pozwolić sobie na konsole nowej generacji ? Kupuj ps2 warto!!! W hity ps2 można na prawdę grać przez długie miesiące/lata, a przecież kiedyś w końcu zmienicie konsolę na nowocześniejszą, prawda?

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Ja powiem tak:

chcialem sobie kupic psp w sierpniu zeszlego roku, ale musialbym sprzedac najpierw ps2 i dolozyc ciut kasy, jako ze jeszcze mialem kilka gier do "zrobienia" to tak zamiar kupna psp odkladany jest w czasie chyba w nieskonczonosc, bo od sierpnia kupilem sobie na ps2 jeszcze DQVIII, DMC, Jak&Daxter, Fahrenheit, Punisher, Rumble Roses, Black, a w planach jest jeszcze Shadow of the Colossus, Okami i Persona 4, takze nie wiem kiedy ja to ogarne, next gen odpada ze wzgledu na kiepski TV.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe pytanie w temacie ;)

 

Zazdroszcze tym, ktorzy jeszcze nie grali na PS2 ^_^

 

Ta konsola ma najwspanialsza biblioteke gier wszechczasow! Takie szlagiery jak MGS3, God of War 1 i 2, Shadow of the Colossus, Ico, DMC3, SH2, Tekken 5, GT4, FFX i Resident Evil 4 to przyklad majstersztyku, gier ponadczasowych! Nim doglebnie nowicjusz ogra te gry to zleci mu pewnie caly rok z zyciorysu, a pamietac nalezy jeszcze o dziesiatkach innych swietnych gier, ktore jak najbardziej sa warte uwagi.

 

Dodatkowo - PS2 jest taniutkie, gry na allegro chodzą za śmieszne pieniądze i szybko mozna dorobic sie kolekcji na miare prawdziwego maniaka czarnulki ;)

Odnośnik do komentarza
Może to nie jest dobre miejsce na takie pytanie ale zaryzykuje. Co lepiej kupić Black czy Killzone ?

 

Ja kupiłem i jedno i drugie mając podobny dylemat, bo akurat cenowo dobrze mnie wyniosły (razem za 50 zł).

Jeśli bym natomiast miał się zdecydować na jedną to byłby to Black.

 

--

Pozdrawiam, Rudiok

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam jeszcze jedno pytanie do PS2. Jak to jest z graniem ONLINE??? Czy jak kupie nową slimke z Network Adapterem to wystarczyć podłączyć tylko konsolę i ją zarejestrować? Czy gra ktoś z was w cokolwiek ( najlepiej tytuły sportowe ) Online na PS2? Wiem że jest temat odnośnie Online w PS2 ale tam jest ponad 110 stron, pierwszy post jest z ... 2002 roku i nie chcę mi się tego wszystkiego czytać.

 

Tak się składa że właśnie kończę maturę ( jutro ostatnia ustny polski )i chyba jedna skuszę się na PS2. PS3 jest za droga , do tego trzeba doliczyć TV no i jeszcze jakieś głośniki. A na ten i przyszły rok mam inne wydatki :D A poza tym jestem jedną z niewielu osób która nie miała! PS2. A chyba warto zagrać w coś takiego jak GT4, seria MGS, SILENT HILL, PES, NBA 2K, Okami, Shadow of the Collosus, Tekken, Driver i tak ddługo mógłbym jeszcze wymieniać.

 

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Siwy_

to ludzie jeszcze graja na ps2 online ? kiedys bylo tak ze rejestrowales konsole i przysylali Ci plytke bez ktorej nie odpalisz on-lineu, ale chyba przestali je wysylac

 

ale jelsi nie miales nigdy ps2 to i tak warto kupic, hitow do przejscia masz cala mase ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...