Skocz do zawartości

sprzet grajacy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A po kij mi to? Wystarczy mi radio sredniej klasy i głosniki sredniej,(pipi) na jakies tuby, lodówki, pralki, telewizory, inne wiesniackie gadżety w bagażniku, wystarcza mi ten dzwięk, który dostarcza pod maski moje 2.5 300koni sygnowane STI:]

 

rozne sa gusta. ja lubie jak czuc mocniej bas fakt ze wystarczy dobre radio i dobre glosniki i bas bedzie odczuwalny,ale zadne glosniki nie dadza takiego efektu co dobra tuba

Odnośnik do komentarza
A po kij mi to? Wystarczy mi radio sredniej klasy i głosniki sredniej,(pipi) na jakies tuby, lodówki, pralki, telewizory, inne wiesniackie gadżety w bagażniku, wystarcza mi ten dzwięk, który dostarcza pod maski moje 2.5 300koni sygnowane STI:]

 

rozne sa gusta. ja lubie jak czuc mocniej bas fakt ze wystarczy dobre radio i dobre glosniki i bas bedzie odczuwalny,ale zadne glosniki nie dadza takiego efektu co dobra tuba

Prosze Cie nie mów na to tuba :> bassówka, głosnik bassowy ale nie tuba, tak mówia "chlopaki na zlotach tikowców"

Odnośnik do komentarza
zawsze uzywalem tego okreslenia i nie mam zamiaru zmieniac tylko dlatego ze Tobie sie nie podoba no sorry :D

Tylko Ci mówie kto tak nazywa takie rzeczy, tuba kojazy się z bassówą za 2000zł w polonezie wartym 700:D

Zreszta wystarczy wejsc na allegro i wpisac Tuba, motoryzacja, i zobaczyc jakich aut własciciele uzywają nazwy tuba = lanos, matiz, tico, polonez :]

Odnośnik do komentarza

Tuba jest ch ujowa juz na starcie. Dzwiek ze zwinietego kartonu ? Litosci... Dobre dla pajacow budujacych car audio z pomoca lokalnej gieldy rupieci i tesco. Jesli juz to porzadna skrzynka lub markowy subwoofer.

 

 

Ja juz mam ogolny zarys swojego audio, dluga droga bo nie ma kasiory ale z glosnikow beda Infinity REF, 2x srednio-niskotonowe drzwi przod, to samo drzwi tyl lub jakis niskotonowy. Pod szyba nie wiem co, czy same tweetery czy moze jakis wynalazek srednio tonowy i tweetery zabudowane w lusterkach. I takie cos mi styka, nie jest to profesjonalne ale bedzie gralo przyjemnie, bez manieczkowatego napier dalania. Radyjo: Pionek DEH-6000UB. Sa lepiej grajace alpajny ale ich design mnie zupelnie nie kreci wiec padlo na to. Wzmacniacz jaki - niewiadomo.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

w sumie to mam radio z mp3 JVC, do tego jakis wzmacniacz i 2 glosniki z tylu - bylo juz jak kupowalem auto to sobie zostalo - sam z pewnoscia nie bawilbym sie w montowaniu tego, bo zwykle w zupelnosci wystarcza mi seria - no moze radio z mp3 to dobra opcja ;] w nastepnym samochodzie seryjnie zamontowany system bose styknie

Odnośnik do komentarza

ja u siebie mam jakies tam radyjko ze moge plytke sobie wrzucic ze swoja muza i 2 seryjne glosniki z tylu (poprzedni wlasiciel przekladal cala tapicerke na taka z modelu Fire&Ice[limitowana] i dlatego nie mam nic na przedzie :/ [2 miejsca na podszybiu i 2 w dzwiach])

 

ale szczerze mi to nie przeszkadza :D, muzy to slucham raczej jak gdzies dalej jade bo tak po miescie to nawet sensu nie ma 8)

Odnośnik do komentarza

Ja mam radyjo kenwooda, bo se kupiłem fajne takie, 4 x 50 wat, głosnik z prodzu mam z allegro z tyłu oryginały (ale wymienie je też na takie z allegro tanie) i styka, są tylko po to co by nie było słychać "ręki" fiata, czyli skrzypiących plastików :(

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja mam radio cd/mp3 Pioneera, 6 głośników (4 w przodzie, 2 w tyle), mocy nie mam pojęcia ile, w każdym razie nie gra źle. Mi więcej nie potrzeba za to mam niepohamowaną beczkę śmiechu z tych wszystkich lansiarzy ze swoimi muzycznymi skrzynkami w bagażnikach, milionem głośników (w drzwiach, siedzeniach, podłogach, słupkach bocznych, popielniczkach, lusterkach...). W moim mniemaniu zakrada to pod patologię. Sorry ale no bonus dla takich zjawisk ulicznych.

 

A teraz taka ciekawostka: od głośnego słuchania muzyki, elementy auta, bardzo, bardzo powolutku się luzują. Mam na myśli panele boczne na drzwiach, elementy bagażnika itp. (-_-)

 

idę spać, Pozdro600

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj wykonalem pierwszy krok w strone audio w moim dresowozie:

 

Alpine CDA-9884

 

Udalo mi sie go wyrwac prawie stowke taniej w Norauto na bielanach wroclawskich. Sprzedali nowego, pudelkowego za 7 stowek. W necie najtanszy jest za ~740zl, allegro ~780. Jak ktos mial ochote to mogl jeszcze taniej wyrwac powystawowego.

 

 

Nastepny etap to glosniki: Rainbow SAX 265.20. Wygluszenie, kable, pozniej wzmacniacz i styknie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...