Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

z innego forum

 

"Zadzwoniłem dzisiaj na infolinię Microsoftu.Wypytałem troszkę o nowy dashboard NXE.

I akurat trafiłem na osobę, która miała troszkę wiedzy na ten temat bo jest po piątkowym szkoleniu w microsoft odnośnie tego systemu.....

 

No i panowie może być lipa z nowym NXE dla Polski....

 

Instalacja będzie wyglądała tak: na początku zapyta nas o aktualizację i będzie to pierwszy update, który zajmuje około 18mb.Później będzie druga część.Też system zapyta nas przed jej ściągnięciem czy chcemy zaktualizować i ona zajmuje około 120mb (te wszystkie avatary itd.).

Poinformowano mnie, że mogą wystąpić problemy z aktualizacją w Polsce.Że system może mieć problem z instalacją, a także mogą występować duże problemy z LIVE.

System poobno nie jest przewidziany w pełni na Polskę.....Narazie w Europie chyba 4państwa doświadczą pełnej funkcjonalności...

Powiedziano mi żebym odczekał z 2dni i poczytał na forach jakie będą opinie użytkowników co do systemu i czy nie ma problemów.

System w styczniu będzie oficjalnie dostępny do ściągnięcia ze strony i wypalenia przykładowo na płytę i instalacji w konsoli.

 

Dziwne newsy, ale niestety prawdziwe........"

 

czyli co? może być jakiś nieprzyjemny kwiatek? w sumie to M$, wszystko się może zdarzyć.

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza

jak zwykle dziecinne informacje podaja

bo co to znaczy ze beda problemy w PL?

przeciez PL to tylko nakladka jezykowa, caly system jest taki sam dla wszystkich

a to ze w PL zawsze byly problemy z XBL to zadna nowosc, teraz tez z wielu funkcji nie mozemy skorzystac i nowy NXE tego nie zmieni, tak jak ze XBL nie ma oficjalnie w PL...

a czekac to niby na co maja w PL? przeciez to konieczne do polaczenia sie z XBL wiec nie ma wyjscia...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Juchy ja wiem, sam gościowi piszę podobnie bo niby z jakiej racji pacan siedzący na infolinii daje takie info? że niby miał już dostęp do pełnego NXE i twierdzą, że będą jakieś problemy, po czym w ogóle NIE MA ŻADNYCH KONKRETÓW. Dla mnie to bzdury a i od kiedy my polacy nie mieliśmy problemów z live?

Odnośnik do komentarza

Wazne pytanie - czy potrzeba nam plyta jak juz zgramy gre na dysk twardy ? Pytam, bo wtedy wychodzi na to, ze oplacaloby sie kupic 120GB dysk - podjechac do kumpla, ktory ma ich cala mase - poprzegrywac i grac za free... ;)

 

Ps. wlasnie wyczytalem, ze plyta i tak musi byc, w sumie glupie pytanie ;)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nadeszła wielkopomna chwila :D, już za 19 godzin będziemy świadkami jak i uczestnikami wielkiej premiery w świecie gier wideo! (ale hype :D)

 

Mnie zastanawia to jak piraci wykorzystają nowe oprogramowanie. Jestem pewien że prędzej czy później, każdy będzie grać na kopiach odpalanych z dysku twardego. Na dniach znajdą lukę systemu, tak aby konsola nie wymagała włożenia płytki przed grą. I tutaj przypomina mi się sytuacja starego Xboxa. Najpierw sposób na większy dysk twardy, a następnie na odpalanie z niego gier. M$ wiele ryzykuje dając nam taką możliwość.

Odnośnik do komentarza

nie siej takich wiesci i przypuszczen bo to ze jest instalacja gier na HDD nic nie zmienia

aby cokolwiek zrobic musi byc zlamany system zabepzieczen konsoli samego systemu ktory od poczatku jest ten sam i od poczatku nie zostal zlamany i nikt nie zapowiada zeby bylo inaczej

 

pomarzyc mozna i to jak narazie Ci pozostalo...

 

poza tym piraci nie maja nic wspolnego z lamaniem zabepzieczen, pirat to osoba uzywajaca i rozpowszechniajaca nielegalne oprogramowanie...

 

PS.

a co do luk to byla znaleziona luka w jednym z dashow i jakby mieli cokolwiek zrobic to glownie na jej podstawie ale jak do tej pory (a minelo juz prawie 2 lata) nic w tym temacie ciekawego nie zdzialali, wiec wyjscie nowszego dasha nie zmieni w tym nic...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...