Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

Ok na pewno mogę zdementować jakoby nie mozna było przełozyć dysku do innej konsoli i profil byłby błedny. U siebie w domu na swojej podłączonej do netu dziś ściągnął mi się NXE, teraz przed chwilą przyjechałem do mojej dziewczyny, gdzie konsola nie jest podpięta do netu. Króciutki update i w tej konsoli bez netu ma zarówno NXE, jak i Avatary jak i swój profil. Jedynie może być że dziś nabije jakiś GS i jutro np. na swojej w domu wywali mi bład, ale to chyba by sie kupy nie trzymało.

 

(jedynie nie wiem co by było jakby ta konsola u mojej dziewczyny była także podłączona do netu)

 

Juchy potwierdzisz, zdementujesz?

 

Odnośnik do komentarza

Z tego co wyczailem to na mygamercard.net nie wszystkie wersje cardow synchronizuja sie z nowym dashem (przynajmnije u mnie tak bylo ze na 1,2 nie wyskakiwal mi nowy gamerpic ani podbite gs, ale na kolejnym juz tak) Polecam ten obecny moj - wszystko mi elegenacko na nim jak widac działa:)

Odnośnik do komentarza
Ok na pewno mogę zdementować jakoby nie mozna było przełozyć dysku do innej konsoli i profil byłby błedny. U siebie w domu na swojej podłączonej do netu dziś ściągnął mi się NXE, teraz przed chwilą przyjechałem do mojej dziewczyny, gdzie konsola nie jest podpięta do netu. Króciutki update i w tej konsoli bez netu ma zarówno NXE, jak i Avatary jak i swój profil. Jedynie może być że dziś nabije jakiś GS i jutro np. na swojej w domu wywali mi bład, ale to chyba by sie kupy nie trzymało.

potestowalem to

problem jest dziwny i dokladnie wystepuje przy takich warunkach

sa 2 konsole

nr1 konsola miala betadasha i upgrade dzis do fulla

nr2 konsola nie miala bety, dzis ma fulla

 

profil utworzony na konsoli nr1 nie dziala na konsoli nr2

profil utworzony na konsoli nr2 dziala na konsoli nr1

cuda :)

na pewno gry zaisntalowane nie dzialaja w obu kierunkach...

wygladaloby na to ze beta jakies cyrki zrobila ze tak mam

 

jak ktos ma taki tandem czyli konsole po beta wersji i druga ktora dostala od razu fulla, niech sprawdzi czy ma tak samo jak wyzej...

 

PS. obie konsole upgradowane przez live...

 

Na swojej drugiej konsoli miałem wgraną betę NXE, teraz nie mogę się połączyć z XBOX Live!, co jest 5? Nawet nie pomogło wgranie przez pendrive'a nowego dasha wrzuconego parę stron temu. Miał ktoś tak???

 

Ponawiam pytanie czy ktoś ma problemy z połączeniem z XBOX Live z osób które wgrały sobie wersję beta. Robiłem test i bez problemu wykrywa połączenie internetowe, jednak w połowie testu do XBOX Live wywala błąd. Nie pomogło nawet przełożenie dysku do drugiej konsoli i zgranie całej aktualizacji łącznie z avatarami na dysk. Dalej nie mogę się połączyć. Pomocy?

 

czyzby ban?

 

Ban jest na konto, nie konsolę. A konto działa normalnie. Jak nie znasz odpowiedzi to po co się udzielasz?

to chyba Ty sie nie znasz wiec po co sie udzielasz i jeszcze innych pouczasz

ban jest glownie na konsole, na konto dodatkowo podobno teraz zrobili przy ostatniej fali banow, ale w pierwszej kolejnosci bana dostaje konsola

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

zmiany rozdzielczosci masz w ustawieniach systemu->ustawienia konsoli->wyswietlacz, tak samo jak w starym dashu

 

Blim: nie ssij tylko napisz co to za konsola, przerabiana byla?

 

robilem upgrade z betyNXE na fulla przez XBL i problemow nie bylo wiec raczej nie ma mozliwosci dostania bana za bete, jak juz to za cos innego...

 

PS.

bys wyedytowal tego posta, bo odpowiadasz na 2 zdania a cytujesz 50 i robi sie niepotrzebny spam...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
zmiany rozdzielczosci masz w ustawieniach systemu->ustawienia konsoli->wyswietlacz, tak samo jak w starym dashu

 

Blim: nie ssij tylko napisz co to za konsola, przerabiana byla?

 

robilem upgrade z betyNXE na fulla przez XBL i problemow nie bylo wiec raczej nie ma mozliwosci dostania bana za bete, jak juz to za cos innego...

 

PS.

bys wyedytowal tego posta, bo odpowiadasz na 2 zdania a cytujesz 50 i robi sie niepotrzebny spam...

No jednak nie mam.Widziałem,że jest możliwośc ustawienia rozdzielczości natywnych w moim przypadku 1380/768 lcd 32 a w tych ustawieniach mam do wyboru 720p i 1080 i.

Odnośnik do komentarza

Po zainstalowaniu nowego dasha, nastała cisza (obraz był;p) głośniki monitorowe "nie grają" (X połączony przez HDMI). Sprawdziłem i to nie wina X'a bo normalnie działa z dzwiękiem na TVku przez HDMI, więc coś z monitorem, a to peszek (pipi)a. Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Czyli reasumując.

Jeśli na konsoli X założymy profil, to przekładając dysk do konsoli Y będzie on bezużyteczny, a jedyny sposobem będzie 'odzyskanie tagu gracza'? Przepadają wtedy save'y, dema itp?

narazie ustalilem wiecej ze problem jest z konsola ktora miala beta wersje wczesniej, nie wiem czy to reguła czy odosobniony przypadek

ale save itp. po sciagnieciu profilu z XBL byly widziane przez ten profil bez problemu wiec im nic sie nie dzieje, chociaz wczesniej zrobione save na beta dashu nie dzialaly w full, wiec jak dla mnie to ten beta tutaj namieszal w tym wszsytkim...

 

No jednak nie mam.Widziałem,że jest możliwośc ustawienia rozdzielczości natywnych w moim przypadku 1380/768 lcd 32 a w tych ustawieniach mam do wyboru 720p i 1080 i.

zlym kablem podlaczyles konsole

podlacz kablem VGA to bedziesz mial rozdzilczosci do wyboru

 

a rozdzielczosc 1360x768 to byla od zawsze...

 

a ja mam pytanko. Jak to w końcu jest z tymi dyskami i profilami?

 

Mam dwie konsole Premium i Arcade, Zrobię konto na konsoli premium po czym przeloże dysk do Arcade i moj profil tam będzie widziany czy nie?

tak jak napisalem wyzej z doswiadczenia problem jest jak w konsoli byl wczesniej betadash jak nie bylo to jak na razie problemow nikt nie zglaszal i twierdza ze jest ok i wszsytko dziala jak nalezy...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Czyli reasumując.

Jeśli na konsoli X założymy profil, to przekładając dysk do konsoli Y będzie on bezużyteczny, a jedyny sposobem będzie 'odzyskanie tagu gracza'? Przepadają wtedy save'y, dema itp?

narazie ustalilem wiecej ze problem jest z konsola ktora miala beta wersje wczesniej, nie wiem czy to reguła czy odosobniony przypadek

ale save itp. po sciagnieciu profilu z XBL byly widziane przez ten profil bez problemu wiec im nic sie nie dzieje, chociaz wczesniej zrobione save na beta dashu nie dzialaly w full, wiec jak dla mnie to ten beta tutaj namieszal w tym wszsytkim...

 

No jednak nie mam.Widziałem,że jest możliwośc ustawienia rozdzielczości natywnych w moim przypadku 1380/768 lcd 32 a w tych ustawieniach mam do wyboru 720p i 1080 i.

zlym kablem podlaczyles konsole

podlacz kablem VGA to bedziesz mial rozdzilczosci do wyboru

 

a rozdzielczosc 1360x768 to byla od zawsze...

 

No wiesz mam kabel HDMI,także nie będę zmieniał jego na Vga.W każdym razie ja w ustawieniach konsoli mam do wyboru 720p, 1080i oraz1080p, a nie rodzielczości natywne takie jak 1380 czy 1920.Być może dlatego bo mam kabel Hdmi a nie Vga i to jest powód.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza
Działa już ta funkcja że można się wymieniać zdjęciami? Jeśli tak co jak się z niej korzysta?

Trzeba ściągnąć Photo Party - to jakby osobny programik. W Spotlight powinieneś go znaleźć.

 

Co do linków do Avatarów, było... http://avatar.xboxlive.com/avatar/Twój Gamertag/avatar-body.png

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Dodali fajne rzeczy, instalkę na dysku (u mnie cisza i wentylatory chyba ciągle pracują tak samo) i party na 8 osób.

Nie jestem do końca zadowolony z takiego wyeksponowania avatarów, zawsze lubiłem GS i achievementy, teraz avatary wydają się być jakby ważniejsze.

A teraz pytanko, o co chodzi z tymi kolorami HDMI czy jakoś tak w opcjach obrazu, mam RGB i jakieś inne skomplikowane kody, wie ktoś o co dokładnie z tym chodzi i co warto ustawić?

Odnośnik do komentarza
No wiesz mam kabel HDMI,także nie będę zmieniał jego na Vga.W każdym razie ja w ustawieniach konsoli mam do wyboru 720p, 1080i oraz1080p, a nie rodzielczości natywne takie jak 1380 czy 1920.Być może dlatego bo mam kabel Hdmi a nie Vga i to jest powód.

i wszystko masz jak byc powinno

ale z tymi rozdzielczosciami natywnymi to widac ze nie kumasz do konca

rozdzielczosc natywna to ma TV o okreslonej matrycy, 720p tez moze byc taka matryca

a wspomniane 1920 to wlasnie jest 1080p (mozna tez do tego zaliczyc 1080i)

 

Ty masz matryce 1366x768 bo tak produkuja a czemu akurat taka a nie np. 720p czyli 1280x720 to trzebay bylo sobie poczytac bo jest tego powod

zas w TV sygnalach, tzw HDTV operuje sie na rozdzialkach 720p 1080i/p

i tak to juz jest i trzeba to przyjac jak jest...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...