Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

Juchy czyli o nieprzerobione konsole nie ma się co martwić ?

Niby dlaczego?

Soft smiga, konsola nieotwierana. Jak cos sie zyebie to masz gwarancje.

Microsoft nie musi Ciebie pytac skad i jak wziales tego dashboarda. Dal Ci go kolega po 19.XI, mowiac ze to nowy dashboard.

Nie masz podlaczenia do netu, wiec zainstalowales z plytki wypalonej przez niego.

Dash smiga na retailowych konsolach. Ma prawo. Musi. Nic zlego nie moze sie stac.

Moze jest, a moze nie jest to wersja finalna. Jak pojawi sie wersja full, to tez bez problemu sie upgrade'uje w ten sam sposob.

M$ nie pokara Cie przeciez za wyciek oficjalnego softu - ich wlasny blad. Jak jakims cudem zdobedziesz oryginalna gre przed premiera, to nie jestes przeciez przestepca :P.

Przynajmniej ja sie nie martwie - jestem caly czas offline. Wyjdzie finalna wersja to dokonam ponownego upgrade'u. Lecz prawdopodobnie to jest finalna wersja.

Zreszta i tak ten dash nie pozwala sie polaczyc aktualnie z Live'em. Do 19.XI mozecie go sobie wiec darowac jesli juz sie upgrade'owaliscie.

 

BTW - 360ka ma juz prawie 3 lata :rolleyes:. Zdawaliscie sobie z tego sprawe? Wydaje mi sie, ze jeszcze 2 pociagnie bez problemu, moze i 3 zanim wyjdzie kolejny X.

Odnośnik do komentarza
nie moze to byc finalna wersja bo nie ma zadnych ograniczen jesli chodzi o sam update, czyli nei wymaga zadnych memorek czy hdd, bez niczego da sie zaisntalowac, a jak to MS zapowiadal, w finalnej wersji bedzie potrzebna memorka min 128MB, jesli by nie bylo tak to by nie robil takiej afery z ta wymiana bo to bylo na ich niekorzysc afera...

 

po za tym trzeba uwazac na ten update, kombinuje cos z LDV (czyli efuse), jak brak rezystorka od palenia efuse unieruchomi konsole na dobre bledem E80

Ta aktualizacja dostępna w sieci zajmuje tak mało, bo to chyba jedynie coś jakby instalator. Ja mam NXE z Preview Program i cały proces ściągnięcia składał się z dwóch etapów - najpierw pobrało ten instalator, dość szybko, a następnie kilkanaście minut ściągało całą resztę (w tym jak się domyślam Awatary).

Odnośnik do komentarza
heh juchy mnie nastraszyłeś trochę, chyba już nigdy nie podłącze konsoli do neta jak ma mi pier.dolnąć ;).

to o czym pisze nie ma nic wspolnego z netem :)

 

chodzi o zabepzieczenia ktore sa w samym dashu, a musisz go instalnac bo nowe gry zapewne beda tego wymagac, wiec tak czy siak trzeba bedzie go miec

ja tam czekam na finalna bo to wyjasni wiele rzeczy ktore w tym sa dziwne...

moze to dodatkowe zabezpieczenia by ktos nei zlamal kwestii wgrywania gier na HDD i zeby chodzily bez koniecznosci sprawdzania nosnika w napedzie, czyli defakto bez plyty, mozna gdybac...

 

Ta aktualizacja dostępna w sieci zajmuje tak mało, bo to chyba jedynie coś jakby instalator. Ja mam NXE z Preview Program i cały proces ściągnięcia składał się z dwóch etapów - najpierw pobrało ten instalator, dość szybko, a następnie kilkanaście minut ściągało całą resztę (w tym jak się domyślam Awatary).

wszsytko co sie instaluje jest z tego pliku a plik ma objetosc 7,6MB i nie wymaga zadnej memorki ani hdd bo sprawdzalem na golej konsoli offline

ale masz racje ze instalacja idzie 2 etapami, tylko ze i tak to jest wszystko z tego 7,6MB pliku...

mozliwe ze pozniej dociagnie cala reszte i do tego wlasnie bedzie niezbedny juz nosnik min 128MB

 

PS.

nawet na http://www.xbox-scene.com/ przestrzegają ze instaluje sie to na wlasne ryzyko i nie ma zadnych gwarnacji ze za to MS nie walnie bana bo pytanie jest proste, czy to jest oficjalny soft ze strony MS czy nie?

nikogo nie obchodzi ze dostales to od kolegi czy od mikołaja, tak samo przeciez jak z flashowana konsola

ale to wszsytko sa rady od ostroznych a kazdy co chce i tak sobie zrobi...

 

downgrade tylko mozna zrobic starych konsol bez HDMI do tego nikt jeszcze tego nie sprawdzal czy czegos ten dash nie robi by to tez uniemozliwic bo jak pisalem w czesniej, strasznie miesza w LDV i jak na razie nikt nei wie co dokladnie...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Juchy - a myslisz ze w PL beda pytac skad masz ta aktualizacje? Zapisales sie do ja dostales mozna powiedziec ;). Skoro pady wysylali, przyjmowali flashe i dawali nowe,itp to ktos tutaj bedzie sie pytal?

 

Co do pytania o GTA4 to czytac poprzednie strony a nie ostatnie posty. Ja na 120 przerabianem wzgledem tego filmiku

gdy pojawiaja sie goscie z dominem ja po 1s mam juz napis Story Complete - Loading co daje dodatkowe 6s przy wczytywaniu

 

Tak z ciekawosci jak wyglada granie w gry ktore sa na wiecej niz 1 plytka? Np. Blue Dragon czy Lost Odyssey w momencie gdy trzeba zmienic plytke czy cos podobnego bo niewiem jak wyglada to bo gdy nacisniemy przycisk otworzenia to z gry przenosi nas do dasha chyba ze w grze jest odwrotnie.

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
Juchy - a myslisz ze w PL beda pytac skad masz ta aktualizacje?

nie wiem o co Ci chodzi, przeciez napisalem ze nikogo to nie obchodzi, wiec nie mysle ze kogokolwiek bedzie obchodzic skad to masz jak dostaniesz bana za to i bedziesz to reklmowal

zabnowanych konsol w MS nie przyjmowali a bajki mozna wymyslac tylko znajac ich niewiele tym zyskasz wiec nie wiem o czym piszesz...a flashowane to przyjmuja nie wiedzac o tym, powiedz ze masz flashowana i zobaczymy czy Ci przyjma... pady czy hdd kaza odsylac, choc tego to i tak fizycznie nie mogli sprawdzic czy masz popsutego czy nie, ale z bananami jest inaczej, banana wiedza za co dostajesz i maja czarno na bialym wiec nei wiem o jakich bajkach piszecie, betatesterow napewno maja spisanych, to nie jest osoba anonimowa z przypadku...

ale to tylko najczarniejszy scenariusz, jeden z wielu...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Żadnych banów z tytułu wgrania tego dasha nie będzie, po prostu 19 listopada wejdziecie na xbox.com/update i zgracie sobie na pendrive, cd czy cokolwiek nowy update i wsio. Gorzej jak ktoś ma przerobioną konsolę, wtedy Bóg jeden wie co się stanie po podłączeniu 19...

 

oj nie nie nie kochanieńki. Na owej stronce update tak szybko nie zagości. Nie chce mi się już szukać źródła na ten temat ale będzie to później, o wiele później.

Odnośnik do komentarza
Żadnych banów z tytułu wgrania tego dasha nie będzie, po prostu 19 listopada wejdziecie na xbox.com/update i zgracie sobie na pendrive, cd czy cokolwiek nowy update i wsio. Gorzej jak ktoś ma przerobioną konsolę, wtedy Bóg jeden wie co się stanie po podłączeniu 19...

 

oj nie nie nie kochanieńki. Na owej stronce update tak szybko nie zagości. Nie chce mi się już szukać źródła na ten temat ale będzie to później, o wiele później.

 

Dobrze się czujesz?

 

Daj źródło a nie rzucasz gej tekstami. A jeżeli nawet, to pierwsza lepsza gra wydana po 19 będzie miała to na płycie, gdyby nie chciało z poziomu dasha wejść do live.

Odnośnik do komentarza
Żadnych banów z tytułu wgrania tego dasha nie będzie, po prostu 19 listopada wejdziecie na xbox.com/update i zgracie sobie na pendrive, cd czy cokolwiek nowy update i wsio. Gorzej jak ktoś ma przerobioną konsolę, wtedy Bóg jeden wie co się stanie po podłączeniu 19...

 

oj nie nie nie kochanieńki. Na owej stronce update tak szybko nie zagości. Nie chce mi się już szukać źródła na ten temat ale będzie to później, o wiele później.

 

Dobrze się czujesz?

 

Daj źródło a nie rzucasz gej tekstami. A jeżeli nawet, to pierwsza lepsza gra wydana po 19 będzie miała to na płycie, gdyby nie chciało z poziomu dasha wejść do live.

 

Znowu się mylisz. NXE na grach będzie 3 miesiące później od premiery sieciowej. Czytać trzeba, zresztą sam zobaczysz. Gej teksty - twój stary.

 

http://www.destructoid.com/-pirating-nxe-s...ve-109916.phtml

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza

 

Hmm, całkiem ciekawe

 

 

In parti(pipi)ation with this program, you should not move your storage device (hard drive, or memory unit if you do not have a hard drive) to any other console as it will also update that console. If an unregistered console is updated with the NXE update, that console will not be able to connect to Xbox LIVE until the NXE has been officially released on November 19th.

 

przetłumaczyli na

 

This is a security measure and if you do switch hard drives from a console with NXE preview access to one without it you could be placed on the ban list for unauthorized usage."

 

Nie ma sensu straszyć ludzi bzdurami wyssanymi z palca.

Odnośnik do komentarza

No mysle, ze juz wszystko wyjasnilismy w tej kwestii i pozostaje czekac do 19., lub dluzej... Nie wiadomo nawet jak dlugo. Od niewiadomych glowa boli. A ja sie ciesze, bo komfort grania moim zdaniem wzrosl znacznie. To mi wystarcza. Bana nie dostane, bo nie mam lajwa :D. Swoja droga to dlaczego oni kuzwa nigdy nie rozkminili, by plytka rozpedzala sie tylko w chwilach loadingu jak to bylo w PS2? W Xie durny naped chodzi na maxie caly czas ;/.

Odnośnik do komentarza

Nie wyrobilem i tez zainstalowalem sobie ta aktualizacje. Oprocz nowego designu dasha za duzo nowych zmian nie zauwazylem. Nareszcie doszla dlugo oczekiwana przeze mnie opcja wylaczenia autostartu plyty:) Na razie zrzucilem tylko Saints Row 2 (na wiecej dysk mi raczej nie pozwala ;]) - instalacja trwala dosc dlugo, bo okolo 10 minut, ale czas loadingow zmniejszyl sie znaczaco.

Odnośnik do komentarza
No mysle, ze juz wszystko wyjasnilismy w tej kwestii i pozostaje czekac do 19., lub dluzej... Nie wiadomo nawet jak dlugo. Od niewiadomych glowa boli. A ja sie ciesze, bo komfort grania moim zdaniem wzrosl znacznie. To mi wystarcza. Bana nie dostane, bo nie mam lajwa :D. Swoja droga to dlaczego oni kuzwa nigdy nie rozkminili, by plytka rozpedzala sie tylko w chwilach loadingu jak to bylo w PS2? W Xie durny naped chodzi na maxie caly czas ;/.

OMG. Załaduje Ci np. w Far Cry 2 że nagle sobie samochód wyjedzie? Nie... Skończ.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...