Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Nie wiecie czasami czy będzie taka opcja, że będzie można usunąć z własnego profilu gry w których ma się 0%? Bo przyszedł do mnie w piątek znajomy z Halo 3 oraz UT3, gierki mi się nie spodobały, więc nigdy w życiu ich nie kupię, a tylko mi teraz zaśmiecają profil:D A na mygamercard mam 1819/7200, a normalnie powinno być 1819/4550, a jeśli chodzi o achievementy to mam 109/346 i krótko mówiąc - nie podoba mi się to:D Być może mi się to przyśniło, ale wydaje mi się że gdzieś czytałem o takiej możliwości:)

 

Wiadomo już że będzie taka możliwość:) Owa wiadomość znajduje się TUTAJ.

Odnośnik do komentarza
Nie wiecie czasami czy będzie taka opcja, że będzie można usunąć z własnego profilu gry w których ma się 0%? Bo przyszedł do mnie w piątek znajomy z Halo 3 oraz UT3, gierki mi się nie spodobały, więc nigdy w życiu ich nie kupię, a tylko mi teraz zaśmiecają profil:D A na mygamercard mam 1819/7200, a normalnie powinno być 1819/4550, a jeśli chodzi o achievementy to mam 109/346 i krótko mówiąc - nie podoba mi się to:D Być może mi się to przyśniło, ale wydaje mi się że gdzieś czytałem o takiej możliwości:)

 

Wiadomo już że będzie taka możliwość:) Owa wiadomość znajduje się TUTAJ.

Może niektórzy nowsi użytkownicy tego nie wiedzą, ale ta opcja jest szczególnie ukłonem w stronę osób, które zaśmieciły sobie profil demkami gier Arcade, widocznymi kiedyś jako pełne wersje po ich odpaleniu na koncie.

Odnośnik do komentarza

cytat z takiego jednego forum ...

 

Wersja do pobrania tutaj: <a href="http://x360iso.org/index.php?topic=7234.15" target="_blank">

Instalacja: należy rozpakować zawartość paczki tj. folder $SystemUpdate na pendriva (CD), podpiąć go do konsoli i uruchomić konsole.

 

Oczywiście nie wpinamy się do XBL przed 19.11.08!

 

Oto kilka fot z mojej konsoli:

 

<a href="http://img238.imageshack.us/my.php?image=img1030resizecf2.jpg" target="_blank">img1030resizecf2.th.jpg</a>

 

<a href="http://img338.imageshack.us/my.php?image=img1031resizeck0.jpg" target="_blank">img1031resizeck0.th.jpg</a>

 

img1032resizebl6.th.jpg</a>

 

img1033resizezx1.th.jpg

 

img1034resizedn4.th.jpg

 

img1035resizesi5.th.jpg

 

img1036resizexf4.th.jpg

 

img1038resizeeh9.th.jpg

 

img1039resizegb2.th.jpg

 

img1040resizexy1.th.jpg

 

Jak dla mnie wygląda ekstra! Bardzo szybki loading gier z dysku!

 

od siebie dodam , że jest kozacki :D

 

7 mb

Odnośnik do komentarza

The NXE beta is officially leaked. Microsoft says that if someone with the beta accidentally puts their HDD or memory card in another Xbox it will automatically update that other Xbox. Therefore, there's nothing they can do to stop it. Of course, most people are getting it by burning the update to a disk (which works on an unmodded 360) rather than from a friend, but there's no way to distinguish between the two. Only thing is, if you weren't on the beta list, you won't be able to connect to XBL until the official update comes out.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...