Skocz do zawartości

Zmień się w swoją ulubioną postać z SoulCalibur IV!


Najlepszy cosplay SCIV  

87 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który kostium robi najwi?ksze wra?enie?

    • 1. Amy
      1
    • 2. Cassandra 1
      18
    • 3. Ekipa SCIV
      2
    • 4. One Player but many faces
      3
    • 5. Sophitia 1
      2
    • 6. Sophitia 2
      2
    • 7. Sophitia 3
      1
    • 8. Sophitia 4
      34
    • 9. Taki 1
      4
    • 10. Taki 2
      1
    • 11. Taki 3
      6
    • 12. Weso?a ekipa SCIV
      1
    • 13. Yoda
      4
    • 14. Mitsurugi & Yoshimitsu
      8
    • 15. Yoshimitsu
      0


Rekomendowane odpowiedzi

No Cass bynajmniej uszyła strój, a nie owinęła się prześcieradłem.

 

No i tak, postać miała być jak najbardziej podobna i Cass taka właśnie jest (zarówno strój jak i dziewczyna), a że włożyła w strój więcej pracy niż Sophitia to moim zdaniem właśnie jej się należy win. Poza tym na fotkach nie jest sama - towarzyszy jej Sophitia 1, która jeżeli chodzi o podobieńswo do oryginału, wypada lepiej niż 4ka NAWET jeżeli chodzi o urodę (delikatniejsza twarz, Sophitia 4 ma za ostre rysy).

Whoa, jaki defence :P. Zadziwie Cie, jako autor zdjec Sophitii 4 - strój Sophi został USZYTY przez przyszłą studentkę Krakowskich Szkół Artystycznych wydziału projektowania. Nie jest to bynajmniej prześcieradło (jakiś fantastyczny materiał również nie), ale pod wględem kroju jest on bardzo dobrze przygotowany, bo w przeciwienstwie do stroju Cassie uwzględnia pewne ważne elementy, chociażby takowe wcięcie w talii (nie będę się tutaj zagłębiał, bo specjalistą od projektowania na pewno nie jestem). Fakt, dodatki są mało zachwycające, a broń bardzo zabawkowa - ale to drugie to niestety wina kolegi z bractwa rycerskiego, który zawalił z terminem dostarczenia 'broni'. Inna sprawa, co ma do tematu to, ze na zdjeciach nie jest sama? W takim razie jeżeli liczyły by się takie przedziwne bonusy, to mogę dodać zdjęcia Angeliki (bo tak nazywa się nasza Sophitia) w innych stylizacjach - bedzie miec to podobne znaczenie (hehe, użytkownicy - chcecie? xD)

 

Poza tym Cassie na zdjęciach optycznie jest 'skrócona' [a text dot. lepszego dopasowania Sophi z tamtych zdjec nie skomentuje :P]

Edytowane przez Tenchion
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No Cass bynajmniej uszyła strój, a nie owinęła się prześcieradłem.

 

No i tak, postać miała być jak najbardziej podobna i Cass taka właśnie jest (zarówno strój jak i dziewczyna), a że włożyła w strój więcej pracy niż Sophitia to moim zdaniem właśnie jej się należy win. Poza tym na fotkach nie jest sama - towarzyszy jej Sophitia 1, która jeżeli chodzi o podobieńswo do oryginału, wypada lepiej niż 4ka NAWET jeżeli chodzi o urodę (delikatniejsza twarz, Sophitia 4 ma za ostre rysy).

Whoa, jaki defence :P. Zadziwie Cie, jako autor zdjec Sophitii 4 - strój Sophi został USZYTY przez przyszłą studentkę Krakowskich Szkół Artystycznych wydziału projektowania. Nie jest to bynajmniej prześcieradło (jakiś fantastyczny materiał również nie), ale pod wględem kroju jest on bardzo dobrze przygotowany, bo w przeciwienstwie do stroju Cassie uwzględnia pewne ważne elementy, chociażby takowe wcięcie w talii (nie będę się tutaj zagłębiał, bo specjalistą od projektowania na pewno nie jestem). Fakt, dodatki są mało zachwycające, a broń bardzo zabawkowa - ale to drugie to niestety wina kolegi z bractwa rycerskiego, który zawalił z terminem dostarczenia 'broni'. Inna sprawa, co ma do tematu to, ze na zdjeciach nie jest sama? W takim razie jeżeli liczyły by się takie przedziwne bonusy, to mogę dodać zdjęcia Angeliki (bo tak nazywa się nasza Sophitia) w innych stylizacjach - bedzie miec to podobne znaczenie (hehe, użytkownicy - chcecie? xD)

 

Poza tym Cassie na zdjęciach optycznie jest 'skrócona' [a text dot. lepszego dopasowania Sophi z tamtych zdjec nie skomentuje :P]

Aaa czyli po prostu jesteś ziomkiem tej cizi i to Ty wychaczysz elite'a jak wygra (w tym momencie argumentacja z Tobą nie ma najmniejszago sensu bo i tak będziesz jej uparcie bronił - nawet jeżeli na to nie zasługuje).

 

Jak wygra ta 4ka to ja wymiękam i tracę wiarę w ludzi;].

 

PS: jak klientka bawi sie w projektowanie to tym bardziej nie zasługuje na nagrodę główną bo jak wspomniałem - strój Sophie jest najprostszym do wykonania strojem w grze, a to oznacza ze pomimo, ze 'potrafi to robić' poszła na łatwizne;]. Tyle;].

Odnośnik do komentarza
No Cass bynajmniej uszyła strój, a nie owinęła się prześcieradłem.

 

No i tak, postać miała być jak najbardziej podobna i Cass taka właśnie jest (zarówno strój jak i dziewczyna), a że włożyła w strój więcej pracy niż Sophitia to moim zdaniem właśnie jej się należy win. Poza tym na fotkach nie jest sama - towarzyszy jej Sophitia 1, która jeżeli chodzi o podobieńswo do oryginału, wypada lepiej niż 4ka NAWET jeżeli chodzi o urodę (delikatniejsza twarz, Sophitia 4 ma za ostre rysy).

Whoa, jaki defence :P. Zadziwie Cie, jako autor zdjec Sophitii 4 - strój Sophi został USZYTY przez przyszłą studentkę Krakowskich Szkół Artystycznych wydziału projektowania. Nie jest to bynajmniej prześcieradło (jakiś fantastyczny materiał również nie), ale pod wględem kroju jest on bardzo dobrze przygotowany, bo w przeciwienstwie do stroju Cassie uwzględnia pewne ważne elementy, chociażby takowe wcięcie w talii (nie będę się tutaj zagłębiał, bo specjalistą od projektowania na pewno nie jestem). Fakt, dodatki są mało zachwycające, a broń bardzo zabawkowa - ale to drugie to niestety wina kolegi z bractwa rycerskiego, który zawalił z terminem dostarczenia 'broni'. Inna sprawa, co ma do tematu to, ze na zdjeciach nie jest sama? W takim razie jeżeli liczyły by się takie przedziwne bonusy, to mogę dodać zdjęcia Angeliki (bo tak nazywa się nasza Sophitia) w innych stylizacjach - bedzie miec to podobne znaczenie (hehe, użytkownicy - chcecie? xD)

 

Poza tym Cassie na zdjęciach optycznie jest 'skrócona' [a text dot. lepszego dopasowania Sophi z tamtych zdjec nie skomentuje :P]

Aaa czyli po prostu jesteś ziomkiem tej cizi i to Ty wychaczysz elite'a jak wygra (w tym momencie argumentacja z Tobą nie ma najmniejszago sensu bo i tak będziesz jej uparcie bronił - nawet jeżeli na to nie zasługuje).

 

Jak wygra ta 4ka to ja wymiękam i tracę wiarę w ludzi;].

 

PS: jak klientka bawi sie w projektowanie to tym bardziej nie zasługuje na nagrodę główną bo jak wspomniałem - strój Sophie jest najprostszym do wykonania strojem w grze, a to oznacza ze pomimo, ze 'potrafi to robić' poszła na łatwizne;]. Tyle;].

Zdefiniuj proszę słowo 'ziomek' i 'cizia'. Widzę, że kalanie języka polskiego to codzienność. To samo zdanie "w tym momencie argumentacja z Tobą nie ma [...]". Uważam, że na pewno w porównaniu z Cassandrą, Sophi wychodzi lepiej. Natomiast widzę kilka innych prac, które są na prawde na wysokim poziomie pod względem stroju, a ocenowo stoją nisko.

 

Jeśli wygra, miłego wymiękania. Co ma do tego "wiara w ludzi"? Wygrywa ta praca, która sprawia najlepsze wrażenie, life is brutal. Postaraliśmy się o pewne elementy, które z założenia mogły mieć znaczenie dla głosujących. To nie wina Sophitii, że jest ładna ;)

 

"Klientka" dostała ode mnie specjalne wytyczne stroju, i to ja raczej byłem klientem ;) Poza tym, bosh, pracujemy w grupie - efekty mamy jakie mamy - ja fotograficznie do końca zadowolony z siebie nie jestem (mam wyższe ambicje), ale jak widać konkurencja pod względem zdjęć się nie postarała tak jak my. Że tak powiem, nie liczy się tylko produkt, ale i forma w jakiej jest podany.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...