Skocz do zawartości

Zmień się w swoją ulubioną postać z SoulCalibur IV!


Najlepszy cosplay SCIV  

87 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który kostium robi najwi?ksze wra?enie?

    • 1. Amy
      1
    • 2. Cassandra 1
      18
    • 3. Ekipa SCIV
      2
    • 4. One Player but many faces
      3
    • 5. Sophitia 1
      2
    • 6. Sophitia 2
      2
    • 7. Sophitia 3
      1
    • 8. Sophitia 4
      34
    • 9. Taki 1
      4
    • 10. Taki 2
      1
    • 11. Taki 3
      6
    • 12. Weso?a ekipa SCIV
      1
    • 13. Yoda
      4
    • 14. Mitsurugi & Yoshimitsu
      8
    • 15. Yoshimitsu
      0


Rekomendowane odpowiedzi

 

A to co? Głosowanie. Na co? Na najciekawszy cosplay przysłany przez naszych Czytelników w nawiązaniu do konkursu z PE#133 "Zmień się w swoją ulubioną postać z SoulCalibur IV!". Zasady były proste, za to wybór najlepszego przebrania już nie. Wybór zostanie więc oddany w ręce internautów z forum psxextreme.info oraz użytkowników portalu gry.onet.pl, gdzie przeprowadzane jest bliźniacze głosowanie. Pamiętajcie, że stawiamy nie tylko na podobieństwo do postaci z gry, ale również na puszczenie wodzy fantazji i dobry humor. Zabawa trwa do 10 października, wyniki poznacie na łamach PE#135. Startujemy!

 

1. AMY

 

amyforumcopykc3.th.jpgthpix.gif

 

 

2. CASSANDRA 1

 

cassandra1forumkb6.th.jpgthpix.gif

 

 

3. EKIPA SCIV

 

ekipascivforumcopyzv8.th.jpgthpix.gif

 

 

4. ONE PLAYER BUT MANY FACES

 

manyfacesforumrc0.th.jpgthpix.gif

 

 

5. SOPHITIA 1

 

sophitia1forumyy3.th.jpgthpix.gif

Edytowane przez KOMODO
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciężki orzech do zgryzienia. Najlepsze, najbardziej 'artystyczne' zdjęcia ma Sophitia 4, ALE tej dziewczyny nie widzę jako Sophie. Ma ostre rysy i wyraźne usta - Hilde to jej postać (pieprzyk + czerwona farba).

 

Sophie 2 i 3 wyglądają jak jakieś czarodziejki z księżyca w tych strojach;].

 

I teraz mam ostry dylemat - albo siostry(idealnie dziewczyny trafiły w postać + bardzo fajne stroje), albo Mitsurugi (total szacun za 'wygolenie' się - ja bym nie dał rady;]).

 

And the winner iz!...

 

 

Cassie;]

 

Gdyby Mitsu zapodał strój inny niż szlafrok to byłby win z miejsca.

 

Warta wyróżnienia jest jeszcze Taki 1 leżąca na łóżku bez stanika:P

 

Taki 3 to bardziej Kitana czy inna Jade z Mortala ;) .

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza

To głosowanie nie ma sensu. Większość punktów i tak leci do Sophi 4, moim zdaniem niesłusznie, bo tak jak już napisał Amer - laska poza ładną buzią nie pokazuje nic ciekawego, powinniście ją zdyskwalifikować za urodę ;). Mój głos oddaje na duet Mits&Yoshi. Świetne foty. Fajnie też wypadł One Player but many faces, zabawna mimika i fajne plastikowe cycki.

Odnośnik do komentarza
To głosowanie nie ma sensu. Większość punktów i tak leci do Sophi 4, moim zdaniem niesłusznie, bo tak jak już napisał Amer - laska poza ładną buzią nie pokazuje nic ciekawego, powinniście ją zdyskwalifikować za urodę ;). Mój głos oddaje na duet Mits&Yoshi. Świetne foty. Fajnie też wypadł One Player but many faces, zabawna mimika i fajne plastikowe cycki.

Rotfl, dla mnie jest to post miesiąca - dyskwalifikacja za urodę xDDD [bash.org]

 

to ja proponuje dyskwalifikacje za podrzeganie do pedofilii - yoda xD

 

i za ladna pupe - taki :P

Edytowane przez Tenchion
Odnośnik do komentarza

Głosowanie na Forum, gdzie zdecydowana większość to faceci...musiała się skończyć zwycięstwem jakże śliczniutkiej pani przebranej za Sophitije :wub: Odezwij się slicznotko :wub:

 

Gdybym miał "2 głosy" drugi oddałbym na Mitsurgiego (sorry jesli przekręcam imiona- SC IV zwisa mi lekko :P) - jakież poswięcenie- kolo nosił "długie kudły" by wygolić sobie czerep :D Gdyby nie to, że jestem wzrokowcem- miałbys mój głos...a tak masz moje słowa uznania :D

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Nie musiała, gdyby faceci zamiast myśleć penisami zwrócili by uwagę na takie 'pierdoły' jak odwzorowanie stroju, poza cosplayowicza i generalna "trafność" wyboru postaci.

 

Przeczytajcie dokładnie pytanie do ankiety: "Który kostium robi największe wrażenie?". Nie która cizia, tylko który kostium.

 

Generalnie widać lenistwo ludzi. 1P Sophitii to najprostszy do zrobienia kostium z SC4 ever. Warkocz + sandały + prześcieradło. Tyle. Nikt się nie połasił na naprawdę trudne do zrobienia rzeczy w stylu Nighta, Siega, Sophie 2P (Valkiria rządzi!), Mitsa, Hilde - czyli postaci w zbrojach. Patrzcie - nawet Xianghue można było prosto zrobić - spodenki, gorset + kamizelka. Hilde 2P to po prostu suknia. Ludzie nie wpadli na to, że można było zrobić postać bez jakiejś części wyposażenia, która znacznie ułatwiała by tworzenie kostiumu, a jednocześnie podobieństwo było by nadal zachowane (Zniszczcie w grze np. Hilde 1P górę i środek zbroi to zobaczycie o czym mówię). Dlatego powinna wygrać ta Cassandra :) .

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza
Nie musiała, gdyby faceci zamiast myśleć penisami zwrócili by uwagę na takie 'pierdoły' jak odwzorowanie stroju, poza cosplayowicza i generalna "trafność" wyboru postaci.

 

Przeczytajcie dokładnie pytanie do ankiety: "Który kostium robi największe wrażenie?". Nie która cizia, tylko który kostium.

 

Generalnie widać lenistwo ludzi. 1P Sophitii to najprostszy do zrobienia kostium z SC4 ever. Warkocz + sandały + prześcieradło. Tyle. Nikt się nie połasił na naprawdę trudne do zrobienia rzeczy w stylu Nighta, Siega, Sophie 2P (Valkiria rządzi!), Mitsa, Hilde - czyli postaci w zbrojach. Patrzcie - nawet Xianghue można było prosto zrobić - spodenki, gorset + kamizelka. Hilde 2P to po prostu suknia. Ludzie nie wpadli na to, że można było zrobić postać bez jakiejś części wyposażenia, która znacznie ułatwiała by tworzenie kostiumu, a jednocześnie podobieństwo było by nadal zachowane (Zniszczcie w grze np. Hilde 1P górę i środek zbroi to zobaczycie o czym mówię). Dlatego powinna wygrać ta Cassandra :) .

Stary, to Ty kiepsko czytasz tresc konkursu najwyrazniej. Wg konkursu postac miala byc jak najbardziej PODOBNA. Poza strojem liczą się też inne walory WIZERUNKU, o których Cassie najwyrazniej zapomniala. Ubierajac bluzke, która dodatkowo ją spłaszcza (dokładnie jest to pewien typ bluzek, lecz zapomniałem nazewnictwa) i szyjąc strój w formie 'worka', który dodatkowo zabił jej 'wcięcia w talii'. Dziewczyna wyszła w ten sposób mega niekorzystnie. Dziewczynka ogółem wyszła na czarodziejke z księżyca. Wybór odpowiedniej 'modelki' do zdjęć i pamietanie przy szyciu o zachowaniu pewnych 'walorów' jest istotny

Odnośnik do komentarza

No Cass bynajmniej uszyła strój, a nie owinęła się prześcieradłem.

 

No i tak, postać miała być jak najbardziej podobna i Cass taka właśnie jest (zarówno strój jak i dziewczyna), a że włożyła w strój więcej pracy niż Sophitia to moim zdaniem właśnie jej się należy win. Poza tym na fotkach nie jest sama - towarzyszy jej Sophitia 1, która jeżeli chodzi o podobieńswo do oryginału, wypada lepiej niż 4ka NAWET jeżeli chodzi o urodę (delikatniejsza twarz, Sophitia 4 ma za ostre rysy).

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...