Skocz do zawartości

Fifa09


Kronos33

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gra ktoś w to jeszcze nie na trofea, tylko dla przyjemności ? jesli tak to zapraszam

nie cfaniakuj tylko graj ze mną :P dziennie siedzę na PSN a po ostatnich dwóch grach jakoś nie piszesz mi wiadomości o rewanż :P więc jakby co to zawsze chętny do meczyku jestem chyba ,że gram klanówki w K2.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich Forumowiczów. Jest to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość. Frapuje mnie kwestia jednego, nader uciążliwego, pucharku przyznawanego za odpalenie meczu klubowego z 20 graczami (rozreklamowane przez EA SPORTS 10-10). Jestem już blisko platyny, jednak niestety na moej drodze do szczęścia stoi problem zgromadzenia 20 graczy chętnych na zdobycie takiego trofeum. Jeśli znajdują się wśród was chętni do podjęcia pewnego wysiłku w celu zdobycia tego pucharku proszę o kontakt na mój PSN ID (KopaczK). Mam już drużynę z kilkoma graczami (6 ze mną), choć tylko na około 3 mogę z pewnością liczyć. Proszę wszystkich zainteresowanych o kontakt i pomoc w osiągnięciu celu.

Pozdrawiam.

Edytowane przez KopaczK
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

witam, szukam osoby dobrze zorientowanej w polskiej scenie online Fifa09 do pomocy w tworzeniu i administrwaniu oficjalnej ligi fifa09 na ESL- Electronic Sport League , najwiekszej na swiecie firmy zajmujacej sie organizowaniem rozgrywek on line, do wspolpracy zadeklarowal sie juz wydawca tej gry EA wiec mozna liczyc na ciekawe nagrody.

zamierzamy skonsolidowac polska scene FiFA w jednym miejscu i dac im mozliwosc sprawdzenia sie z najlepszymi w naszym kraju.

blizsze informacje pod adresem b.ziolk@gmail.com ew gg 9797818

dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam Wszystkich.Mam Duży problem z FiFĄ 09.Ni jak nie mogę zagrać meczu przez siec.. Tzn łapie mi mecz jeden na możne 20-30..jeśli chodzi o rankingowe 1v1 oraz nie rankingowe.Co ciekawe przy graniu 10v10 nie ma problemu łączy się za każdym razem.internet 2mbit podłączone przez router po kablu oczywiście.(Inne gry śmigają b/u ) .

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...