Skocz do zawartości

Poznań Game Arena 2008


rajnerGT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chodzi o rozpiskę targów to 2 (albo 3, nie pamiętam dobrze) lata temu była dodawana do biletu, a w zeszłym roku niestety (znowu o ile dobrze pamiętam) nic takiego nie było i każdy musiał się sam dowiadywać, co i jak, na szczęście w salce konferencyjnej co jakiś czas był podawany program na najbliższe minuty/godziny.

Odnośnik do komentarza

Uh, nie wiem czy pojadę na to PGA. Problemy zdrowotne + pięniężne oraz nawał roboty skutecznie odstraszają mnie od wyjścia z domu w weekend. Chyba właśnie się skończy tym, że nie pojadę.

 

Jakoś sobie dacie radę beze mnie :P.

Odnośnik do komentarza
Uh, nie wiem czy pojadę na to PGA. Problemy zdrowotne + pięniężne oraz nawał roboty skutecznie odstraszają mnie od wyjścia z domu w weekend. Chyba właśnie się skończy tym, że nie pojadę.

 

Jakoś sobie dacie radę beze mnie :P.

 

Ty już nie ściemniaj że masz roboty pełno, wszyscy wiemy że ciorasz non toper w GTA IV ;)

Odnośnik do komentarza
No dobra, troszkę to GTA IV ma znaczenie, ale serio - nie mam siana plus grudzień jako miesiąc sprawdzianów też nie jest przyjemnym miesiącem. Niestety nie pozostaje mi nic innego jak nie iść :(.

Mam teraz po kilka sprawdzianów tygodniowo a jade.(5:55 z wawa centalna) Chociaź na razie nie mam noclegu a nie chce sie wykosztować...

Odnośnik do komentarza

Mnie w sobotę na bank nie będzie [praca ;/ ] Eh, a poobłapywałoby się znowu te hostessy [heh Lucek, mam taką samą fotę plus kilkanaście innych ;* ]

 

W niedzielę może się pojawię :)

 

W zeszłym roku turnieje były bezpłatne [o ile dobrze pamiętam].

 

Rejwen , jaki FAIL ;/ Przedkładasz GtaIV nad E-kąsolowych kolegów? ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Ok mam nocleg w Głuszynie, moźe ktoś tam se teź zatrzymał? Schronisko na za(pipi)u ale za 20 zł. Tak w ogóle to ide przy okazji na deske! Jak czasu starczy Hehe.

Gluszyna to jeszcze Poznan. Tak czy siak, dalego jak diabli. Chociaz nie wiem, gdzie w poznaniu dorwałbyś taniej/w tej cenie nocleg. W Szeratonie z ktorego na targi jest pół minuty wolnym krokiem, raczej nie;)

Odnośnik do komentarza

Stona, sam się skapnąłem i właśnie sam siedzę w press-roomie na PGA ;). Hostessy "zaliczone", spotkałem się z MaciejemPŃ, lokim i D'e z deesowca. Spotkanie w McDonaldzie zupełnie nie wyszło, jak ktoś do 11 wszedł to był dobry.

 

Najpierw spotkałem się z lokim w Browarze, pobłądziliśmy troszkę, potem kolejka do wejścia, gdy się wbiliśmy naszym oczom ukazała się dosyć spora hala pochłonięta w połowie przez gry planszowe, w 1/3 przez Xboxa 360 a reszta to kompy i paintball. Dopchać się do czegokolwiek to dzika masakra, wole iść do domu i pograć niż tu czekać. Jest sporo turnieji, jednak zapisać się też trudno. Ogólne wrażenie... średnie. Przynajmniej jest darmowa woda i kawka ;p.

 

Stona i reszta - jutro spotykamy się, ale w innym miejscu i o lepszej godzinie, z tego co umówiliśmy się nic nie wyszło.

A teraz żegnam i macie jutro być :P!

 

PS Zdjątka zarzucę wieczorem z domu, tutaj nie mam czytnika kart ani kabla USB.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Bardzo słabe były(dla mnie) te targi. Wiadomo, 1/3 gry planszowe, potem masa standów i każdy obsadzony razy 10. Brak jakichś szczególnych nowinek technologicznych, zapowiedzi. Ręce opadały, jak słyszałem komentarz do fable 2, które było puszczone na dużym projektorze. Smerfy z podstawówki, które bezczelnie kradły(tak to można ująć) gazety. Ustawili się w kilku przy miejscu gdzie rozdawali magazyny i podawali do swoich kolesi z tyłu, a Ci wkładali pisemka do plecaków. Hostessy same musiały odciągać od standów buraków bo chyba myśleli, że w ciągu dnia całą grę sobie przejdą. No i wiadomo, zero hardcoreu- po kosztach, byle napalonych graczy Tibi zachęcić do kupienia gry, programu przez wystawienie standów. Gdzie atrakcje, takie na których nikt nie będzie mieć wymiernego zysku? Kilka laleczek x360 tańczących w pseudo klatce było jedyną okazją by osoby, dla których jedyną widzianą półrozebraną kobietą była ich matka zwinęły swoje opocone łapska po długim graniu. Wszystkiemu winny jest zbyt tani bilet, ale w końcu do kogo jest ta oferta... Oczywiście sklep playzone wystawiał gry bez rachuneczku :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...