Skocz do zawartości

System Oceniania Postów



Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ach... dopiero teraz ten temat znalazłem

 

chciałem złożyć hołd Maximmusowi Capslockusowi... jesteś WIELKI!!!

nic tak mnie nie UBAWIŁO ostatnio jak... Twoje pogłębione analizy... SPOŁECZNOŚCI internetowej

 

mam tylko wielką prośbę, czy mógłbyś zagaić dyskusje dotyczące innych palących problemów XXI w? Może kryzys finansowy? głod w Afryce albo globalne ocieplenie?

Byłbym niemiernie wdzięczny, bo czasami naprawdę taka pigułka śmiechu osładza cały dzień

 

AVE i alleluja i do przodu!! Precz z różowo-tipsowym układem!! Tylko zdrowe odżywianie i wzmaga potencjał intelektualny!!

Odnośnik do komentarza

Pomysł z ocenianiem postów, co za tym idzie użytkowników jest zupełnie niepotrzebny. Nie rozumiem na co to komu miałoby służyć. Co mnie obchodzi ocena usera x czy y, jak jestem w stanie sam dokładnie określić, co dany forumowicz ze sobą niesie, ale w zasadzie nie obchodzi mnie to, jaki on jest w życiu codziennym, tylko po prostu czytam posty. Poważne, mniej poważne, bekowe do rozpuku, żenujące itd. 'Maxi King oł rajt' - myślę, że bierzesz to wszystko zbyt poważnie. Kiedyś też byłem przewrażliwionym człowiekiem, nie podobało mi się wiele rzeczy, które na mnie wypisywano. Teraz mam zupełnie inne nastawienie i nawet ocenowe jedynki nie zepsują mi dobrego samopoczucia. Jak zostało napisane, to jest tylko miejsce w głupiej sieci. Wyjeżdżasz z pomysłem sprawiedliwości wobec postaw międzyludzkich, a zaraz dalej piszesz o łamaniu nosa. xD Pozwolę sobie napisać, jakie to też opcje wybrałem z ankiet:

1 - jak wszystko inne i to mam gdzieś

2 - jak wszystko inne i to mam gdzieś

3 - jak wszystko inne i to mam gdzieś

4 - jak wszystko inne i to mam gdzieś

Maxximus, widzisz jakie to proste? xD

 

Pozdro600

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Taki jest charakter tego forum, tutaj wszyscy starają się by było fajnie, śmiesznie i ironicznie. Nie zawsze to wychodzi, czasem żart jest słaby, czasem ktoś czegoś nie zrozumie co prowadzi do napinek między ludźmi, którzy nie mają dystansu do siebie, to wszystko.

 

To funkcjonuje nie tylko w necie, psxextreme.info jest jak moja szkoła po prostu :lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...