Skocz do zawartości

System Oceniania Postów



Rekomendowane odpowiedzi

Niepotrzebna rzecz, to juz lepiej sogi by sie sprawdziły, ale to tez zbędne.

 

 

 

co oznacza ten skrót "sog"?

 

 

bo zawsze czytając sfd mnie to intrygowało.

 

Dajesz punk osobie, ktora ci pomogła. Takie przeciwienstwo warna. IMO ograniczyłoby to troche cwaniakow piszącycych pomocne odpowiedzi typu "gogle maderfucker"

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Grzehoo
zgadzam sie, maximmus kreuje sie na idiote numer jeden forum.

Trzeba przyznać, że fantastycznie mu to wychodzi.

 

Na forum można się zrelaksować i wyładować, a jedyną tego konsekwencją, miast bomb w mordę, będą dodatkowe procenty pod awatarem. Prawda, że piękne?

Odnośnik do komentarza
Internet jest z założenia anonimowy

a to od kiedy? powiedz to pedofilom których co jakiś czas wyłapuje policja...

 

pierwszym lepszym podreczniku psychologii społecznej

ale przeczytałem... i nie jeden.. co daje mi większą świadomość otaczającego mnie świata

 

jedną z podstawowych cech społeczności internautów, o której chyba najwidoczniej nie wyczytałeś w pierwszym lepszym podreczniku psychologii społecznej jest piętnowanie wynaturzeń, nie tylko fizycznych ale i psychicznych.

aha... może konkretnie... autor i nazwa pracy... gdyby ten mechanizm istniał i działał... TA dyskusja przebiegała by inaczej(ilo to już razy zostałęm wyzwany?)... może ona wycina na swój kształt ale jest to forma PATOLOGICZNA i wyklucza ogromną masę ludzi o przeciętnej wrażliwości... czyniąc te FORUM królestwem freak-ów

 

wybacz, ale prezentujesz tutaj siebie jak kretyna po prostu, podkreslającego co chwila swoje rzekome mestwo (masz w związku z tym jakis kompleks czy coś?) który nie dość, że ma jakies dresiarskie naleciałośc, to jeszcze próbuje pokazać jaki jest wykształcony (!)

czyli jak nie pasuje do subkultury różowych TIPSÓW to jestem aspołeczny? Tego że jestem wykształcony powinienem się wstydzić, tak jak również tego że dbam o siebie i jestem heteroseksualny? zgodzę się że nie ma się czym "chwalić" i ja tego nie robię... raz jedyny stanąłem w obronie jakieś PANI z tego forum(pół roku temu lub więcej) i teraz grupa różowych pretorianów nie może tego przeżyć... przeinaczając moje wypowiedzi w celu ośmieszenia. Więc kogo co tu boli.. mnie... czy może "moĆną" ekipę "bohaterów" tego forum.

 

Tylko że tu nie chodzi o mnie a o PATOLOGIE która zżera te FORUM(teraz już jestem o tym przekonany), rozpoczynając temat chodziło mi o to że takie ignorowanie nie zdaje egzaminu gdyż pojawiają się co chwile nowi użytkownicy, często małoletni(taka "tematyka") agresywnie przedstawiający swoją opinie i sprowadzający DIALOG do bezwartościowego. Nie uważam że należy im odebrać prawa głosu ale można ich energie ukierunkować w bardziej twórczym celu.

 

Jednaka po co w ogóle się nad tym zastanawiać jak wy wolicie pisać O MNIE... w końcu dla was jak widzę jestem temat rzeka... 95% tutejszych wpisów nie jest na założony temat ale jakim to ja jestem pipipi.

Tylko że ja nie czuje się ofiarą.. i nie założyłem tego tematu bo czuje się zagrożony prze różową siłę. Chciałem coś wnieść... pisząc temat nikogo nie obrażałem... co czytając choćby te wypowiedzi jest EWENEMENTEM.. jeśli ja mam w ten sposób "inny od was" to faktycznie czuje się LEPSZY.

 

Stosujemy przemoc psychiczną wobec Ciebie? A to nie jest tak, że sam do tego prowokujesz?

czyli rozumiem że chamskie i agresywne zachowanie jest spowodowane "bo się należało -zupa była za słona"... gdybym ja by słaby (psychicznie?) to tak jak wielu bym najzwyczajniej odpuścił ale nie zmieni to faktu... na co również wskazuje ankieta... że duży odsetek użytkowników spotkało się z agresją i to NIE JEST DO NORMALNE!!!

 

Co do jednego masz racje... kretyńskim jest próba podjęcia z wami dialogu.. czysty kretynizm z którego nie zdawałem sobie sprawy.

Tylko dla czego na innych forach tematycznych dyskusja nie ulega takiemu zbydlęceniu?

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Maximus - weź ogarnij się, skocz do mamy i zapytaj co to dojrzewanie - ona Ci wytłumaczy, że to samo przejdzie i wtedy dziwnie się czujesz.

nie ogarniasz chyba tego, że to jest forum na którym zasady i pewne granice są ustalone przez nas - jeśli coś Ciebie obraża masz dwo opcje - spadaj na bambus, albo sie dostosuj i w razie czego raportuj posty.

 

wyluzuj, to jest internet - gdzie mozna pisać co się komu podoba - nie ograniczaj innych.

 

załóż swoje własne forum i tam zaprowadź swoją utopie wypowiedzi.

 

ps -w ogóle to nie sądze, żeby ktokolwiek po Twoich ostatnich występach ('zdrowo sie odzywiam, ćwicze i jestem odważny') traktował Cię poważnie. Ale to taka ciekawostka ;]

beka jest.

Odnośnik do komentarza

Fajna kolejna e-drama ;)

 

System oceniania postów nie wypali. Nienawiść + kolesiostwo = zawracanie głowy mod teamowi o usuwanie co drugiego komentarza za post.

 

 

Tutaj masz fajny artykuł Maximmus:

Cyberprzemoc w Polsce

Autor: Redakcja --> http://www.psychologia-spoleczna.pl/content/view/150/58/

27 02 2007

 

Ponad połowa nastoletnich internautów choć raz doświadczyła przemocy w Internecie - alarmują statystyki. Badanie poświęcone skali zjawiska cyberprzemocy w Polsce przeprowadzono na zlecenie fundacji Dzieci Niczyje z okazji, obchodzonego po raz trzeci, Dnia Bezpiecznego Internetu.

 

Cyberprzemoc to forma prześladowania innych osób z wykorzystaniem nowych mediów i technologii – komunikatorów i witryn internetowych, forów dyskusyjnych, blogów, SMS-ów czy e-maili. Forma ta narodziła się na przełomie XX i XXI wieku, w wyniku gwałtownego rozwoju Internetu i telefonii komórkowej. Szacuje się, że zjawisko to jest szczególnie częste wśród dzieci i młodzieży.

 

Aż 52 proc. internautów w wieku 12-17 lat przyznaje, że za pośrednictwem Internetu lub telefonu komórkowego doświadczyło przemocy werbalnej - wulgarnego wyzywania (47 proc.), poniżania, ośmieszania i upokarzania (21 proc.), a nawet straszenia i szantażowania (16 proc.). Ponad połowa przynajmniej raz była również swej woli fotografowana lub filmowana.

 

Coraz powszechniejsze staje się też zjawisko tzw. kradzieży tożsamości. 29 proc. badanych potwierdziło, że ktoś podszywał się pod nich podczas surfowania po Internecie. 14 proc. skarży się natomiast na publikowanie i rozpowszechnianie w sieci kompromitujących ich materiałów (14 proc.). Zdaniem analityków jest to najbardziej niebezpieczny rodzaj przemocy, gdyż uderza bezpośrednio w społeczny wizerunek danej osoby.

 

60 proc. respondentów na akty cyberprzemocy odpowiada zdenerwowaniem, 18 proc. strachem, a u 13 proc. wywołuje ona poczucie wstydu. Nastoletni internauci rzadko informują o problemie swoich rodziców i nauczycieli (jedynie 6-12 proc. badanych). Najczęściej pomocy szukają u rówieśników.

 

Według specjalistów internetowej przemocy sprzyja poczucie anonimowości i bezkarności. Łatwiej jest poniżać, dyskredytować i szykanować, gdy istnieje szansa ukrycia się za internetowym pseudonimem i nie ma potrzeby konfrontacji z ofiarą oko w oko.

 

Jednak, zdaniem prof. Kazimierza Krzysztofka ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, należy zwalczać przekonanie o bezkarności i anonimowości internetowych przestępców. Przypomina, że każdy poszkodowany może się zwrócić do policji o pomoc w zidentyfikowaniu sprawcy i wystąpić z prywatnym aktem oskarżenia przeciwko niemu.

 

Dzień Bezpiecznego Internetu ustanowiony został z inicjatywy Komisji Europejskiej w ramach programu „Safer Internet Action Plan, którego celem jest propagowanie i wspieranie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Patronat na tegoroczną edycją DBI objęła Viviane Reding, unijny Komisarz ds. Mediów i Społeczeństwa Informacyjnego.

 

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej programu: www.dbi.pl.

 

Źródło: PAP Nauka w Polsce - Katarzyna Pawłowska

 

 

 

Jak ktoś Ciebie tutaj obraża to idź z tym na policję, ale licz się z tym, że ty też za teksty typu "15 sekund i nie masz twarzy" możesz się spotkać z karą...

 

P&P

Odnośnik do komentarza
już się wystarczająco ośmieszyłeś, naprawdę.

niby jak i przed kim.. ludźmi? którzy nie potrafią z siebie więcje wykrztusić niż ironia i kiepskiej jakośći oblega? w takim środowisku kompromitacja brzmi dumnie.

 

Na forum można się zrelaksować i wyładować

i ja mam się wstydzić że to mi nie pasuje...

 

Może przestańcie pisać o tym jak to JA powinienem czuć się urażony waszymi wpisami na mój temat tylko może porozmawiajmy o tych wszystkich którzy według ankiety spotkali się również z tak NIEUCZCIWYM zachowaniem... tylko że to was przerasta...

Edytowane przez Maximmus
Odnośnik do komentarza
w normalnym świecie "nieanonimwym" taki pan piętnaście razy by się zastanowił zanim by powiedział do mnie "po(pipi)ało"...

w końcu około 15 sekund by mi zajęło złamanie mu nosa... to prosty mechanizm... można być aroganckim czy chamskim ale trzeba się liczyć z konsekwencjami...

tylko że ja tu nikomu nie groziłem... a już różowa liga zadbała aby moja wypowiedz była odpowiednio zinterpretowana...

 

 

Tutaj masz fajny artykuł Maximmus:

 

Cyberprzemoc w Polsce

Autor: Redakcja --> http://www.psychologia-spoleczna.pl/content/view/150/58/

27 02 2007

 

Ponad połowa nastoletnich internautów choć raz doświadczyła przemocy w Internecie - alarmują statystyki. Badanie poświęcone skali zjawiska cyberprzemocy w Polsce przeprowadzono na zlecenie fundacji Dzieci Niczyje z okazji, obchodzonego po raz trzeci, Dnia Bezpiecznego Internetu.

 

Cyberprzemoc to forma prześladowania innych osób z wykorzystaniem nowych mediów i technologii âďż˝â�� komunikatorów i witryn internetowych, forów dyskusyjnych, blogów, SMS-ów czy e-maili. Forma ta narodziła się na przełomie XX i XXI wieku, w wyniku gwałtownego rozwoju Internetu i telefonii komórkowej. Szacuje się, że zjawisko to jest szczególnie częste wśród dzieci i młodzieży.

 

Aż 52 proc. internautów w wieku 12-17 lat przyznaje, że za pośrednictwem Internetu lub telefonu komórkowego doświadczyło przemocy werbalnej - wulgarnego wyzywania (47 proc.), poniżania, ośmieszania i upokarzania (21 proc.), a nawet straszenia i szantażowania (16 proc.). Ponad połowa przynajmniej raz była również swej woli fotografowana lub filmowana.

 

Coraz powszechniejsze staje się też zjawisko tzw. kradzieży tożsamości. 29 proc. badanych potwierdziło, że ktoś podszywał się pod nich podczas surfowania po Internecie. 14 proc. skarży się natomiast na publikowanie i rozpowszechnianie w sieci kompromitujących ich materiałów (14 proc.). Zdaniem analityków jest to najbardziej niebezpieczny rodzaj przemocy, gdyż uderza bezpośrednio w społeczny wizerunek danej osoby.

 

60 proc. respondentów na akty cyberprzemocy odpowiada zdenerwowaniem, 18 proc. strachem, a u 13 proc. wywołuje ona poczucie wstydu. Nastoletni internauci rzadko informują o problemie swoich rodziców i nauczycieli (jedynie 6-12 proc. badanych). Najczęściej pomocy szukają u rówieśników.

 

Według specjalistów internetowej przemocy sprzyja poczucie anonimowości i bezkarności. Łatwiej jest poniżać, dyskredytować i szykanować, gdy istnieje szansa ukrycia się za internetowym pseudonimem i nie ma potrzeby konfrontacji z ofiarą oko w oko.

 

Jednak, zdaniem prof. Kazimierza Krzysztofka ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, należy zwalczać przekonanie o bezkarności i anonimowości internetowych przestępców. Przypomina, że każdy poszkodowany może się zwrócić do policji o pomoc w zidentyfikowaniu sprawcy i wystąpić z prywatnym aktem oskarżenia przeciwko niemu.

 

Dzień Bezpiecznego Internetu ustanowiony został z inicjatywy Komisji Europejskiej w ramach programu â��Safer Internet Action Plan, którego celem jest propagowanie i wspieranie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Patronat na tegoroczną edycją DBI objęła Viviane Reding, unijny Komisarz ds. Mediów i Społeczeństwa Informacyjnego.

 

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej programu: www.dbi.pl.

 

Źródło: PAP Nauka w Polsce - Katarzyna Pawłowska

sam tekst dobry i już gdzieś go czytałem... co nie zmienia faktu że można się zastanowić nad wprowadzeniem systemu który przeciwdziałał by agresji u jej źródła... anonimowości... System Oceniania Postów myślę że w nie inwazyjny sposób mógłby wywrzeć pozytywny wpływ.. z miejsca po danym delikwencie byśmy mogli ocenić ile jego treści są warte.... i mobilizowałby do lepszej jakości wypowiedz

 

 

Maximus - weź ogarnij się, skocz do mamy i zapytaj co to dojrzewanie - ona Ci wytłumaczy, że to samo przejdzie i wtedy dziwnie się czujesz.

nie ogarniasz chyba tego, że to jest forum na którym zasady i pewne granice są ustalone przez nas - jeśli coś Ciebie obraża masz dwo opcje - spadaj na bambus, albo sie dostosuj i w razie czego raportuj posty.

nie wyrobie.. TWOJE FORUM!!!!!!!! twoje? jesteś jego właścicielem?

 

tylko że ja nie zamierzam walczyć... poczekam aż ktoś inny w końcu ruszy w kierunku POLICJI w związku z "agresją jakie spotkało jego dziecko"... a pozwie nie użytkownika a FAKTYCZNYCH właścicieli forum.. zobaczymy gdzie będą wtedy różowi pretorianinie... i zobaczymy czy Pan Dark Serge nadal będzie twierdził że to JEGO forum i jak się wytłumaczy z tego typu wypowiedzi...

Maximus - weź ogarnij się, skocz do mamy i zapytaj co to dojrzewanie - ona Ci wytłumaczy, że to samo przejdzie i wtedy dziwnie się czujesz.

nie ogarniasz chyba tego, że to jest forum na którym zasady i pewne granice są ustalone przez nas - jeśli coś Ciebie obraża masz dwo opcje - spadaj na bambus, albo sie dostosuj i w razie czego raportuj posty.

A jeszcze jedno - Maximus - wejdź sobie na 4chan albo macrochan - TO jest dopiero swoboda wypowiedzi i, uzywając Twojej nomenklatury, patologia. I notabene za(pipi)iście mi się podoba jak czasami niektóre tematy w HP maja klimat 4chana ;]

zobaczymy też gdzie jest ta SŁYNNĄ anonimowość...

 

Ja tego nie zrobię oczywiście... bo nie mieszkam od 10 lat z mamą.. ale myślę że media miałyby wspaniałą pożywkę na kolejnego demona jaki się czai w grach VIDEO.

Dla młodego adwokata taka sprawa jest jak znalazł.

 

 

pryzmat jego wczesniejszych wypowiedzi "ćwiczę, zdrowo się odzywiam i jestem odważny"

a tego to się wstydzić mogę najmniej... wypowiedz nigdy nie padła... została jedynie przeinaczona i co najważniejsze wynikał z faktu OBRONY innej osoby... w tym przypadku kobiety - tego mam się wstydzić? że śmiałem się przeciwstawić różowym pretorianom? jestem gotów ponieść te "brzemię".

Na PW dostałem kilka wspierających mnie wiadomości... to mi wystarczy.

Edytowane przez Maximmus
Odnośnik do komentarza

Maximmus ma trochę racji. Jakby nie patrzeć wszystkie krytyczne odpowiedzi na jego posty w tym temacie, pisane są przez stałych bywalców forum, zapewne przez pryzmat jego wczesniejszych wypowiedzi "ćwiczę, zdrowo się odzywiam i jestem odważny". Niestety chłopie walczysz z wiatrakami, internet od zawsze dawał anonimowość i był jedyną opcją wyzycia się w większości ludzi którzy są społecznie odrzucani. Na takim forum kryjąc się za firewallem i stukając posty, rozmawiając z ludźmi sobie podobnymi, na tematy o hobby którego większość wstydzi się w rzeczywistości, czują się dobrze. Zdobywają uznanie i pewien szacunek.

 

Ty w swoich wypowiedziach niepotrzebnie na nich najeżdzasz, oni się Tobie tym samym odpłacają i dyskusja toczy się w koło.

 

 

Co do tematu: Jestem na nie. Na wielu portalach mozna oceniac komentarze dając plusy kiedy sa wartościowe a minusy kiedy nie wnoszą nic do tematu/są spamem. Większośc ludzi traktuje je jako "+" - zgadzam się z wypowiedzią "-" - nie zgadzam się. Tak samo pewnie byłoby i tutaj.

Odnośnik do komentarza

Nom, w Internecie to każdy jest mocny, silny, duzo cwiczy i w ogole zdrowo sie odżywia. Trzeba wziąć na to poprawkę i tyle. Nie ma co sie spinać. Netowi napinacze sami sobie robią krzywdę, a ten temat jest wybitnym tego przykladem. Bo gdy potem przy okazji jakiegoś zjazdu rzeczywistość weryfikuje ich image, robi sie przezabawnie ;f

 

Autorowi po raz kolejny proponuje wyluzowac ; )

Odnośnik do komentarza

Maximmus - serio zluzuj bo śmiesznie się czyta Twoje umoralniające posty.

A i czytanie ze zrozumieniem sie przyda - czy ja napisałem w któryms z tych postów, że to moje forum ?

Tworząc swoją wypowiedź myślałem, że MY - Ty, ja i inni użytkownicy forum, jesteśmy (poniekąd) jego właścicielami - pewne reguły i zasady zostały wytworzone wewnątrz Regulamniu przez userów foruma.

 

A jakby co - odpowiadam za to co tu piszę. serio.

 

Naucz się dystansu.

 

zauważ tez, że większość z tych 'złych', którzy pisza 'źle i okropnie' piszą to do userów którzy mają poukładane w głowie - nie są jakimiś 13-latkami którym jak sie powie, że skakanie z mostu to fajna zabawa to oni to zrobią. Rozumiesz ? Dla osób z jako-tako wykreowanym światopoglądem posty w stylu "spierdalaj leszczu" to po prostu żenada i user piszący takie posty po prostu jest olewany. Albo to komuś pasuje i sie dostosowuje, albo zmienia forum na 'lepsze' wg niego.

Albo robi sie temat taki jak ten ;)

 

ładnie podsumował ArkejD

 

Większośc ludzi traktuje je jako "+" - zgadzam się z wypowiedzią "-" - nie zgadzam się. Tak samo pewnie byłoby i tutaj.

 

i moim zdaniem faktycznie tak jest. "+" będą dostawac osoby, które sie lubi - stworzy się kółko wzajemnej adoracji i całą akcje mozna sobie wsadzić gdzieś.

Odnośnik do komentarza

OMG.

Jako czlowiek, ktory tez zdrowo sie odzywia, duzo cwiczy i jest coraz bardziej odwazny ;] dodam, ze to forum to nie wojsko.

Tu ma byc lajtowo i zabawnie - to rozrywka, a nie szkola zycia. Chyba nic sie nikomu jeszcze nie stalo od tego forum :}.

Nikt samobojstwa nie popelnil, nie wyslal waglika w pudelku od MGS4, ani nie napierniczal sie o honor nadszarpniety na internetowym forum.

Odnośnik do komentarza

Maximus ty dalej swoje? Grozisz nam tu policją, adwokatami. Tak Cię boli to, że nie możesz komuś nastukać w ryj za to, że napisał "bezsensowny" post? Skoro jesteś już tak silny i odważny to chyba nie musisz się już dowartościowywać poprzez wstawienie komuś "jednej gwiazdki" c'nie? Po drugie naprawde myślisz, że ktoś przejmie się tym że ty wstawisz mu złą ocene i spadnie jego ogólny poziom gwiazdek, naprawde? Gratuluję naiwności ;).

Odnośnik do komentarza

to rozumiem że wystarczy wam się postawić i automatycznie moja osoba zaczyna być owiana legenda twardziela...

 

Inspiracją dla założenia tematu nie były bezpośrednio "podjazdy" w moim kierunku, gdyż ja nigdzie nie "zniknełem" a jedynie udzielałam się w innych temetach gdzie widocznie nie bywacie o moje GWIAZDY(np. Linuxa na PS3...).

Chciełem zwrócić uwagę na TOKSYCZNE zjawisko... gdzie forumowicze odpuszczają sobie "ambitniejsze" dyskusje z uwagi na panującą atmosferę.

Jako przykład niech posłuży choćby dzisiejsza wypowiedz jednego z użytkowników... żeby nie szukać daleko...

 

Ten temat spali na panewce, jak już wcześniej mówiłem. Już się zaczynają gadki o tym, jak będzie wyglądać przyszła generacja. Za chwilę się zaczną gadki o następcy X360, a wszystko skończy się jednym wielkim rzucaniem mięsa i tyle.

 

Panowie, przypomnijcie sobie temat PS3 vs. X360 vs. Wii: Na początku rzeczowa dyskusja, wymienianie walorów technicznych, a potem zwykłe rzucanie mięsem i zamknięcie tematu oraz wlepienie warnów i to by było na tyle.

http://www.psxextreme.info/index.php?showt...p;#entry1632930

 

PROBLEM ISTNIEJE... bezkarne obrażanie, oczernianie, to nie są NORMALNE zachowania społeczne... nawet jeśli wasze KOLESIOSTWO zachowuje się tak samo... nie oznacza to obrazu że mamy do czynienia z czymś koniecznym i jest to NORMA.

Zwłaszcza że są fora gdzie tego typu PATOLOGIE są marginalne...

 

Wasze różowa liga wzajemnej adoracji będzie trwać dopóki nie zacznie stwarzać problemu i jednym kliknięcie myszki znikniecie.. czyjaś MAMA(może pani adwokat) lub jakaś inna ambitna dziennikarka zrobi z tego forum "kozła ofiarnego" gdyż TUTAJ dzieci które szukają sposobu podzielenia się swoimi emocjami stają się OFIARAMI PRZEMOCY. Zainteresuje się POLICJA, milion fundacji, radio RYDZYK itd..

Zamkna forum lub karzą się poprawić(może poczęstują grzywną)... a poprawić się trzeba bo ten temat i wsza forma dyskusji aż za bardzo przemawia że wielu tutaj to jakieś ZWYRODNIENIA osobowościowe.

 

Obrazu rozczaruje.. grupowej terapii nie będzie... nie będziecie się trzymać za ręce ani za nic innego... nikt nie będzie za wami płakał.

 

Grupa wzajemnej adoracji już istnieje... jesteście nią wy.

 

 

Odnośnik do komentarza

Maximmus - chciałbym zwrócić Ci uwagę, że pozując na człowieka inteligentnego, mógłbyś choć trochę się postarać i pisać bez rażących błędów ortograficznych. Istnieje kilka ciekawych słowników - wyrazów obcych, ortograficzny, wyrazów bliskoznacznych i języka polskiego.

Po tej jakże pasjonującej lekturze, jakość Twoich postów wzrośnie niewspółmiernie, o ile przyswoisz sobie zasady pisowni i znaczeń wyrazów w naszym, jakże pięknym i kwiecistym języku.

Oczywiście nie dotyczy to wyłącznie Ciebie, ale niestety dajesz niechlubny przykład, jak nie powinno się pisać.

Nie dziw się potem, że nawet 10-latki śmieją się z takich postów.

 

ps. nie wiem dlaczego, ale uważam że całkiem dobrze mi w różowej sukience, to chyba wpływ tego forum ;)

Odnośnik do komentarza

Ten temat napawa mnie optymizmem, po prostu priceless :lol3:

 

System oceniania... że niby po co? Myślisz że ktoś by się tym przejął? Że dostał minusika za post, który ktoś subiektywnie ocenił? Kolejne pole to popisu jeżeli chodzi mszczenie się na kimś za coś tam. Może jeszcze rankingi będą - the best of the best from the best każdego tygodnia? I może jeszcze wzorem NK będą special limited edition emotki doklejane do sygny, przydzielane przez jury adminów/userów?

 

 

Swoja drogą Max powiedz nam wszystkim tu zgromadzonym co Cię tak naprawdę boli? To że nie masz już kogo klepać w realu? A może to że na własne życzenie stałeś się naczelnym, rzekłbym nawet kultowym, rodzynem tego forum i na siłę szukasz jakiegoś sposobu żeby inni też choć trochę poczuli się napiętnowani?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.