Skocz do zawartości

System Oceniania Postów



Rekomendowane odpowiedzi

Wasze różowa liga wzajemnej adoracji będzie trwać dopóki nie zacznie stwarzać problemu i jednym kliknięcie myszki znikniecie.. czyjaś MAMA(może pani adwokat) lub jakaś inna ambitna dziennikarka zrobi z tego forum "kozła ofiarnego" gdyż TUTAJ dzieci które szukają sposobu podzielenia się swoimi emocjami stają się OFIARAMI PRZEMOCY. Zainteresuje się POLICJA, milion fundacji, radio RYDZYK itd..

Zamkna forum lub karzą się poprawić(może poczęstują grzywną)... a poprawić się trzeba bo ten temat i wsza forma dyskusji aż za bardzo przemawia że wielu tutaj to jakieś ZWYRODNIENIA osobowościowe.

 

Obrazu rozczaruje.. grupowej terapii nie będzie... nie będziecie się trzymać za ręce ani za nic innego... nikt nie będzie za wami płakał.

 

Hahaha.

Weź na wstrzymanie na serio. Odpocznij od komputera i w ogóle bo pomysł pozywania kogoś za obelgę na forum internetowym to absurd.

 

Grupa wzajemnej adoracji już istnieje... jesteście nią wy.

 

Poczułem się jakbym czytał jakiś list z tematem przewodnim teorii konspiracyjnej wysłany do polityków.

 

 

Straszne rzeczy. Jeśli jedyne czego poszukujesz w internecie to właśnie dyskusja w ,której nie ma śladu śmiechu to zmień forum. Wyjdzie Ci to na lepsze.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Maximmus Twój pomysł jak widzisz się nie przyjął. Możnaby na te 3 strony tematu znaleźć kilka solidnych argumentów dlaczego. Zaproponowałeś coś, inni się nie zgodzili więc daruj już sobie. Nie próbuj walczyć o sprawiedliwość w internecie [zwłaszcza takimi argumentami jak siła czy policja] bo to nadzwyczaj śmieszne. Napinać też się nie ma co bo wiesz jakie "ludzie" mają do Ciebie podejście [przez tą pamiętną kwestię, z której i ja miałem ogromną bekę]. Myślę, że dla tego tematu będzie najlepiej jak go się po prostu zamknie. Bo chyba nikt nie chce, aby komuś działa się krzywda?

Odnośnik do komentarza
... trwanie w waszym świecie to emocjonalna klęska.

 

to idź stąd i nie wracaj

 

jesteś beznadziejny, robisz błędy tak ortograficzne jak i semantyczne pozując na inteligenta - robisz z siebie nie-wiadomo-co

i skończ z tymi komicznymi pseudo groźbami, nie jesteś groźny tylko śmieszny niczym postać z kreskówki Hanna Barbera

Odnośnik do komentarza

Ja jestem beznadziejny a wy jesteście nadzieją ludzkości?

 

Mam sobie iść... proponuje dać mi BANA za to że mam inne zdanie i nie nie podoba mi się "atmosfera" Mimo że nie wyzywam was tak jak wy mnie? Nie przeinaczam wypowiedzi, nie umieszczam karykatur. Jak śmiałem przemówić w imieniu ludzi pokrzywdzonych.

 

Proszę wskazać gdzie ja WAM grożę? Jedynie uświadamiam...

 

To że naświetliłem PROBLEM "patologi DYSKUSJI" i jak wskazuje ankieta nie jest on banalny to powinienem być spalony na stosie... w końcu jak śmiałem.

Mogę się zgodzić że moja idea nie jest najlepszą i są inne być może lepsze... to była luźna propozycja... ale MACIE PROBLEM i nie jestem nim ja.

 

Gdybym ja wam jako ADMINISTRACJI forum chciał grozić to bym nie przedstawił się jako MAXIMMUS tylko wysłał z redakcji mojej gazety maila z zapytanie do reportażu "AGRESJA na FORUM o grach VIDEO" na którym jest bardzo dużo dzieci. Jak do tej pory NIE ZROBIŁEM tego - w końcu wciąż "rozmawiamy" i nie to jest moim celem...

...nie zrobiłem jak wielu innych rzeczy które tu mi wmawiacie żeby mnie ośmieszyć lub zdyskredytować... tylko że wasza "metodologia" prezentuje taki poziom iż nawet moje błędy nie są w stanie zatrzeć wrażenia.

 

Co najzabawniejsze założyłem ten temat NIE żeby rozmawiać O MNIE ale aby zwrócić uwagę na TOKSYCZNĄ ATMOSFERĘ... powtórzę jeszcze raz jak przejawia się problem... hamując wszelką ambicje i kreatywność i nie trudno znaleźć winnych...w stepie napisałem

Ten temat spali na panewce, jak już wcześniej mówiłem. Już się zaczynają gadki o tym, jak będzie wyglądać przyszła generacja. Za chwilę się zaczną gadki o następcy X360, a wszystko skończy się jednym wielkim rzucaniem mięsa i tyle.

 

Panowie, przypomnijcie sobie temat PS3 vs. X360 vs. Wii: Na początku rzeczowa dyskusja, wymienianie walorów technicznych, a potem zwykłe rzucanie mięsem i zamknięcie tematu oraz wlepienie warnów i to by było na tyle.

 

Nie potraficie jako ADMINISTRACJA zapanować na żywiołem jaki macie na tym forum, akceptujecie chamskie zachowania "koleżków" i jakby tego mało wypowiadając się w tym temacie dajecie dowód iż jest to zachowanie pożądane.

 

Zachowania na tym forum ma PATOLOGICZNY charakter i jeśli nie nastąpią pozytywne zmiany to kwestią czasu jest kiedy ktoś zainterweniuje w wyższej instancji niż administracja forum. Wybaczcie ale te forum nie jest waszą własnością a nawet jeśli porusza się w pewnej płaszczyźnie społeczno-prawnej.

A bycie ADMINISTRATOREM to nie tylko przywileje ale również ODPOWIEDZIALNOŚĆ i OBOWIĄZKI.

 

Ja chciałbym tylko aby forum było "lepsze". Nie "bez was" ale bez TOKSYCZNEJ atmosfery którą wielu funduje. Niechodzi tu też O MNIE jak próbujecie to przedstawić w celu dyskredytacji całej IDEI.

Edytowane przez Maximmus
Odnośnik do komentarza

MAXIMMUS potwierdzasz tylko TEORIĘ mówiącą o tym, że BIAŁYSTOK to wylęgarnia GŁUPICH ludzi ( chciałem tak akcentować te wyrazy jak ty ).

 

 

no chyba, że to jest tylko internetowa prowokacja Wojciecha Jagielskiego, bo zauważyłem delikatne podobnieństwo :

 

1917231vr7.th.jpgthpix.gifav20107ov4.jpg

 

 

 

 

a co do pomysłu to jestem na nie.

 

ty, a wez wypi.erdalaj co? -[sz]

Odnośnik do komentarza
MAXIMMUS potwierdzasz tylko TEORIĘ mówiącą o tym, że BIAŁYSTOK to wylęgarnia GŁUPICH ludzi ( chciałem tak akcentować te wyrazy jak ty ).

 

 

no chyba, że to jest tylko internetowa prowokacja Wojciecha Jagielskiego, bo zauważyłem delikatne podobnieństwo :

 

1917231vr7.th.jpgthpix.gifav20107ov4.jpg

 

 

 

 

a co do pomysłu to jestem na nie.

Ja tam nie widzę podobieństw. Nigdy mi się avatar Maxiego z jagielskim nie skojarzył ale co tam.

Odnośnik do komentarza

Mi się kojarzy z kolegą z podwórka, który spłodził cygance trójkę cygańskich dzieci, ochajtał się z nią i wyjechał wraz z jej taborem do Anglii.

Szkoda chłopa.

 

Jestem zdecydowanie przeciw jekiemukolwiek ocenianiu postów, bo się boję utraty reputacji, albo też uświadomienia sobie jej braku. Nie wiem co bym wtedy zrobił i gdzie się podział.

Odnośnik do komentarza

przyznam, ze kiedys myslalem 'podobnie' jak maximmus, w sensie, ze rowniez nie podobal mi sie ten specyficzny klimat forum ( kazdy na kazdego najezdza i ogolnie tak inaczej, niz na innych forach ). ale jakos z uplywem czasu zrozumialem, ze klimat tego forum sie nie zmieni, przyzwyczailem sie do niego i mi sie spodobal ;] maximmusowi tez to proponuje...

 

Odnośnik do komentarza
MAXIMMUS potwierdzasz tylko TEORIĘ mówiącą o tym, że BIAŁYSTOK to wylęgarnia GŁUPICH ludzi ( chciałem tak akcentować te wyrazy jak ty ).

No i wlasnie to mnie kur.wa smuci :/.

Jestem wyjatkiem potwierdzajacym regule, heh ;].

na szczęście :)

 

 

pomimo tego wszystkiego muszę przyznać, że bez takich ludzi było by jednak troche smutno :) dzięki max !

Odnośnik do komentarza

Nie no bez jaj. Rozumiem czlowieka. Ma argumenty. Calkiem logiczne. Ale to przesada.

To brzmi troche jakby nie byl swiadom, ze dookola biurka tez jest swiat i to SPECYFICZNE forum potraktowal jako forum calkowicie ogolnie reprezentacyjne. Tudziez nie wiem... Czy to moze jedyna strona jaka sie otwiera w przegladarce Maximmusa?

Jedno glupawe forum internetowe magazynu poswieconego grom konsolowym, majace specyficzny styl "z jajem", gdzie to redaktorzy robia z siebie debili, obrazaja sie i generalnie jest "Jackass" na calego, przyciaga takich tez takich czytelnikow. PSX Extreme to nie jest Gazeta Wyborcza, Pani Domu, Focus, ani Motoświat, ani kurna Kaczor Donald. Ni tez Bravo... Gdzie mimo iz tamten magazyn jest calkowicie profesjonalnie redagowany, to forum wartoscia merytoryczna jest duzo ponizej tego forum.

I niech to posluzy za puente. Tu nie ma co zmieniac. To jest forum PSX Extreme i tyle.

 

Wyzsza jakosc dyskusji, przy moim zdaniem wiekszej "dretwosci" mozna znalezc na forum Neo Plus. Na ktorym to wlasnie nie pisuje. Tu mi pasuje luz.

Odnośnik do komentarza
Gdybym ja wam jako ADMINISTRACJI forum chciał grozić to bym nie przedstawił się jako MAXIMMUS tylko wysłał z redakcji mojej gazety maila z zapytanie do reportażu "AGRESJA na FORUM o grach VIDEO" na którym jest bardzo dużo dzieci. Jak do tej pory NIE ZROBIŁEM tego - w końcu wciąż "rozmawiamy" i nie to jest moim celem...w wyższej instancji niż administracja forum. Wybaczcie ale te forum nie jest waszą własnością a nawet jeśli porusza się w pewnej płaszczyźnie społeczno-prawnej.

 

Ludzi z korekty powinienes nosic na rekach. Maja syzyfowa prace. Sadze, ze powinienes skrobnac taki felieton. Nawet pojechalbym do Bialegostoku, zeby ten numer szkolnej gazetki nabyc.

 

Wracajac do samego pomyslu - kompletnie bez sensu. Jezeli forum tak Ci nie odpowiada to nie powinienes tutaj zagladac. Ja nie lubie np. nacjonalistow i na ich forach czasu nie spedzam.

 

edit: Psychonaut, blagam juz go na forum neo+ nie kieruj. Nie mozemy tam dojsc jeszcze do siebie po waszym ostatnim wyrzutku - Sylvanie.

Edytowane przez shinian
Odnośnik do komentarza
Chyba Cie po(pipi)ało. Opuść

i proszę... długo nie trzeba było szukać :D

 

w normalnym świecie "nieanonimwym" taki pan piętnaście razy by się zastanowił zanim by powiedział do mnie "po(pipi)ało"...

w końcu około 15 sekund by mi zajęło złamanie mu nosa... to prosty mechanizm... można być aroganckim czy chamskim ale trzeba się liczyć z konsekwencjami...

 

 

AGRESJA na FORUM o GRACH konsolowych, na którym przecież są DZIECI. To są groźby KARALNE.

 

(Dziżas jaki temat xD)

Edytowane przez Krakers
Odnośnik do komentarza
OCENIANIE wypowiedzi to jest ZA(pipi)ISTY pomysl, bedziemy sobie dawac DYSZKI i ZERA i bedzie super CZAD zupelnie jak na FOTCE.PL.

 

Yaxa to zgrabnie podsumował :)

 

Pomysł raczej nie wypali, kto jest głupi temu jedynka za post nie pomoże, kto jest mądry temu dyszka nic nie da, a kto chciał zaspamować będzie z jedynek i dziesiątek miał bekę :) Nie wszystko na tym forum należy brać do siebie i na poważnie, z drugiej strony trzeba mieć na uwadze reguły tu panujące, a także klimat. Wielu nowym może się tu nie podobać, bo ten klimat na innych forach jest rzadko spotykany :) Zresztą, trudno mówić że wszyscy głosowaliby obiektywnie. Ja bym głosował dla beki :]

 

Ty Maks, nie groź nikomu tutaj, reputacja od tego Ci nie poprawi się, a Ty na tym dobrze nie wyjedziesz. Jak Ci jakiś post nie pasi, to składasz raport.

 

Btw. przypomniał mi się Mulan :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...