Skocz do zawartości

Tekken with nSports #2


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe.Właśnie wstałem i ciesze się z paru dni trzeźwości które teraz nadejdą.

Pozdro i gratzy dla :

DI - Dobra organizacja i klimat imprezy to twoja wina xD ale niech cie Quwa kule biją za tą grupę...

Velur , Tokis , Dante - Jak zawsze za z(pipi)iaszczy wyjazd i straszne jazdy w trakcie - Dante - za dobry doping.No i za Łódzki Team w SBO.

Gajda - za miejsce na podium i jak zawsze mocno zakrapiany klimat ( grasz? Nie pij - Pijesz. Nie graj )

Nevan - dobre loty i jazdy z szybkonogą xxxD

Bart - ech ty krejzolu , więcej takich imprez może nas zabić xxxD

Guardian - Najs (pipi) poparte twoim "Z(pipi) MU (pipi)A" było 1 klasa.

Cambion -wielkie dzięki za podwózki bo bez nich nie przeżylibyśmy z moją nogą.

Sway & Natalia , Andrzej - Za kaffkę i dobre rozmowy i ciągłe bieganie na fajeczkę.

Szyper - jak ja cie kwa kwa nie cierpie trolu mały widziałem jak rwałeś szybkienóżki xxxD (to za te skiepy)

Dla całej reszty - za rozmowy , spary i śmiechy.

Gratulacje dla wszystkich z poziomu podium.

 

No i nie da się zapomnieć miejscówki w której nocowaliśmy , po prostu lokal jak ta lala - 1 klasa !!!

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza

Siemanko, na turnieju mi się podobało, wielkie dzięki JakubieDi i Krzuchu za zorganizowanie. Grałem słabo, wiem o tym poznaniacy, ale najwyraźniej jeszcze na sticku się nie nauczyłem jeszcze grać, ale teraz przynajmniej wiem gdzie mam braki. Prywata:

Di, Free - dzięki za poświęcenie, po Waszych twarzach było widać ile włożyliście pracy w organizacje (szczególnie FF :P)

Krysta- HaHa, i co, mówiłem ziomek żebyś jechał. Jednak musimy kurde poćwiczyć, bo to co graliśmy to nie był tekken, tylko jakaś obrzydliwa przeróbka. Bo Twój Heniu na turnieju wyglądał: f,f+2, ws+2, rzut, pistons (gdzie te EWGFy? :P)..

Guardian- po co spać w nocy? Lepiej pizgać na PieSPi :D Fajnie, że się zdecydowałeś :P

Szalbert- idź do "Mam talent" i pogadaj se z Jurorami z 10 minut i wygrasz to, bo kurde MASZ TALENT. Bo jak można, po czterach godzinach jazdy pociągiem, cały czas siedząc, powiedzieć: "(pipi)a, ale bym se usiadł" (HAHAHA)? Oraz tylko Ty potrafisz wygrać w grupie z czołówką jak Nevan, po czym dostać bęcki od Fastlegs i nie wyjść z grupy (gorzej sie nie dało, nie wyjść z grupy, niż Ty to zrobiłeś).

Velurian- thx, że nas przyjąłeś. Jak zwykle grasz coraz lepiej :)

Tokis- tylko Ty się śmiejesz z moich dow(pipi)ów, dzięki :) Nasza turniejówka była dość zacięta, niesamowicie idziesz do przodu :)

Junior- śmierdzą Ci skiepy :P

Mashter- na sticku nie umiem żunglerek większością postaci, ale i tak dałeś mi ostry wycisk mok vs. mok :P (dobrze, że nie kupiłem tego Danielsa :D). Następnym razem na pewno się odkuje.

Bażant, Cambion- lubicie dogryzać sobie i swoim znajomym i opowiadacie o nich zawsze ciekawe historyjki :D Wy się w ogóle lubicie? :P

Gajda- farciarz.. cały turniej po prawej stronie, dlatego wygrał (no i powiedziałem mu żeby nie pił przed turem.. :()

Nevan- faktycznie, było ciężko. Już na końcu nie patrzyłem na styl, tylko grałem byle wygrać, sorka..

Reszta- ogólnie dzięki. Z większością nie pograłem, bo granie turniejówek to i tak dużo grania :P.

Do nastepnego.

NAJS kur....cze.

 

Odnośnik do komentarza

Extra turniej :P dzięki pitrex za gre pop turnieju Bryan vs Bryan mysle ze na nastepnym turnieju nie zabraknie kitosa ze swoim bryanem :D o i dzeki tokis za spary w sc4 i tekkena wreszcie cie luplem moim armorem na nastepnym turnieju ktory bedzie mysle ze sie pojawie i pokaze wreszcie cala moc armor kinga :D

Edytowane przez Deviljin
Odnośnik do komentarza
Szyper - jak ja cie kwa kwa nie cierpie trolu mały widziałem jak rwałeś szybkienóżki xxxD (to za te skiepy)

 

zwiewalem od niej jak kazdy. czesto jednak zachodzila mnie od tylu. najgorzej jednak ogolnie mial alik, do niego tak wtulala, jakby to lovciala. mashter jej zrobil halikopterek to do nikogo nie podchodzila okolo godziny. slyszalem jednak ze najwieksza beka byla z niej w nocy (co Ty jej nevan robiles? HAHAHA).

Odnośnik do komentarza

Well for a start some people better not think I was born in a banna boat, I can just so easily find out what people say bout me. (refering to the post made bout me)

 

anyway good tournament.

 

TTP Team nice to see you all, see you next year.

Gadja: congrats on your tournament win.

Swayman: great to play against you and well done on 2nd.

Mashter: good to see you, but next time we must play, ok?

Neven: I don't forgive, nor forget, I will get my revenge on you for keeping me awake :D (even if you say you was a bit sober) great match aswell.

Alik: what happend, to you? you beat the best people in our group and lose to me, something not right there and I still owe you phone credit.

Di: You have been a great help here to me in Warsaw and I thank you.

Garudian: Thanks for making my bed XD

2nd gen: me and you are having a rematch next tournament.

 

ok sorry if I forgot anyone.

 

oh and advance warning, next tournament, I will not be alone.

Odnośnik do komentarza
Well for a start some people better not think I was born in a banna boat, I can just so easily find out what people say bout me. (refering to the post made bout me)

 

anyway good tournament.

 

TTP Team nice to see you all, see you next year.

Gadja: congrats on your tournament win.

Swayman: great to play against you and well done on 2nd.

Mashter: good to see you, but next time we must play, ok?

Neven: I don't forgive, nor forget, I will get my revenge on you for keeping me awake :D (even if you say you was a bit sober) great match aswell.

Alik: what happend, to you? you beat the best people in our group and lose to me, something not right there and I still owe you phone credit.

Di: You have been a great help here to me in Warsaw and I thank you.

Garudian: Thanks for making my bed XD

2nd gen: me and you are having a rematch next tournament.

 

ok sorry if I forgot anyone.

 

oh and advance warning, next tournament, I will not be alone.

 

Can't remember being sober last weekend...

 

Turniej wzorowo zorganizowany i przeprowadzony (miejsce, dojazd, spanie... Di i FreeFrag powinni udzielac korepetycji jak się robi turnieje). Na minus zaliczam jedynie małą ilość stanowisk na jakich były rozgrywane grupy, przez co turniej dłużył się niemiłosiernie, ale to taki tam detal.

 

Pozdrowienia i podziękowania lecą do:

 

Veluriana - dzięki za gościnę, chlanie spirytusu, seans filmowy późno w nocy i dobry klimat jak zawsze.

Gajda - gratsy za wygrany turniej i dzięki za dobre towarzystwo jak zawsze zresztą.

Bart - gacie już się suszą, jutro prześlę na adres pocztowy.

Łysy - za gadanie i chlanie w cafe, wcześniej jakoś nie zdarzało nam się za wiele pogadac jak u mnie bywałeś a jesteś naprawdę w porządku a do tego mocno nienormalny. Jak można sobie było tak załatwic tą noge... Ale bieg na jednej nodze z McDonalda był dobry.

 

Bażant, Alik i cała zbieranina z cafe za dobrą zabawę, chlanie chrzczonej gorzały i pojazdy z szybkonoga.

 

Jeśli kogoś pominąłem to sorry, ale mało dzisiaj jeszcze kojarzę, wróciłem z Łodzi dopiero dzisiaj o 10 rano po 3 godzinach snu a potem do pracy... Czuję jeszcze jak spiryt ze mnie paruje.

 

Aha, no i pozdro dla szybkonoga który przyleciał do nas z dalekiej Anglii na własnym oddechu :sick:

Edytowane przez Nevan
Odnośnik do komentarza

Nie chciałem mu tym zawracać głowy.

 

 

Kiedy ktoś wrzuci jakieś zdjęcia? Tyle ich robili, a na razie nie ma żadnych online ;) Ja filmy będę obrabiał w czwartek i piątek, a w sprawie uploadu będę musiał po prostu znaleźć kogoś w Warszawie, kto ma dobre łącze, trochę wolnego czasu i chęci.

Odnośnik do komentarza
Trochę mało tych fotek...

A biorąc pod uwagę to ile ich robiliście to w ogóle ich nie ma dla nas prostych tekkenowców...

 

 

to są zdjęcia ludzi związanych z AA i CSem, nie Tekkenem. Nie mieliśmy przecież fotografa od TTP który by robił zdjęcia całej imprezie. Więc jeśli ktoś z Tekkena robił fotki to niech podeślę i umieszczę je również.

Odnośnik do komentarza

Moje 2 słowa o turnieju. Og\

ólnie atmosfera i wszystko 1 klasa. Miejscówa super. Szkoda tylko że to był bełchatów. Zdecydowanie wolę Poznań.

 

Pozdrowienia dla:

 

DI & freefrag - bardzo doceniam wasz wkład w kreowanie polskiej sceny gier komputerowych. Szkoda że zawsze z oczekiwanych 60 osób przyjeżdża 30... rozumiem wasze rozczarowanie jako organizatorów.

 

Gajdy - szkoda że nie pograliśmy, ale na andrzejki przemielę ci zad :P Grats za 1 miejsce XD

 

Velura, Tokisa, Złamasa, dante - no chłopaki, nigdy mnie nie zawiedliście :P Tokis nie dawaj się janić bo uprawiasz naprawdę "przemyślanego" tekkena, Velur mówiłem Ci że połknę twojego kaza moją Julką, za często stary powtarzasz pewne schematy i za dużo nacierasz (jak poczułeś 1,2,1 jest bardzo bolesne). Złamasku kochany, trenuj trenuj na sticzku. No i jeszcze mi wisisz 4 piwka ;P Dante powiem jedno, przyjąłeś biegnącego Ganryu na klatę... szkoda że zniknąłeś tak szybko.

 

Nevan - jeszcze raz a przeciągnę Ci tą Annę po dywanie. Jak zawsze pokazaliśmy klasę w piciu XD

 

Poznań - Szyper a mówiłem że z tobą wygram :P Gardian bardzo spoko z Ciebie ziomek, szkoda że wcześniej się nie zgadaliśmy, Krysta szkoda że nie zagraliśmy, Alik spoko śmiechowy gość jesteś ale grasz strasznie na pałę, odpalasz całego move lista na blok przeciwnika... ale gratulacje bo nie pozwoliłeś się mi wyjanić.

 

Sepkong, frizen, deviljin... cóż tu dużo mówić, do zobaczenia na następnym turnieju i trenujcie :P

 

NAJSS KURWA

 

to są zdjęcia ludzi związanych z AA i CSem, nie Tekkenem

 

Więc po jaki grzyb dałeś do nich linka na forum tekkena... jak będziecie mili zdjęcia z tekkena to wtedy proszę o linka Ehhh

Odnośnik do komentarza

Moja relacja:

Wsio sie zaczeło 2 dni przed turem, przyjechali do mnie Gajda i Bart-co mogli zrobić pierwszego?? Wyciągneli 3 litry spirytusu!!

wszedłem do pokoju-patrze a tu już polane po kielonie 90% Alko i do tego jeszcze podpalili to...wiedziałem już wtedy że będzie ostro:P

Troche pograliśmy i zaczeło sie robić ciekawie bo przyszła moja współlokatorka i zaczeła sie ostra imprezka-z hitów to ja jako zombi dałem rade(pamiętam co sie działo tylko do 22), gajda też przeszedł samego siebie pokazując swoją małpią zwinność przechodząc nad kratami bramy (która wcale nie była zamknięta) wracając z Sayu z SEXSHOPU (a co nie ma to jak pójść sobie na bani do sexshopu ponabijać sie z kulek gejshy:P )

Potem powyzywałem jeszcze Juniora od najgorszych graczy w polsce(podobno bo nie pamiętam) ale junior nie martw sie nie jest tak zle;)

Następne co pamiętam otwierając oczy to widok poduszki(pierwsze co pomyślałem to to że są na niej strasznie rozmyte piksele) gdy odwróciłem głowe to aż kszykłem bo zobaczyłem morde przepitego Barta, bart na to sie obudził i kszyknoł na widok mojego przepitego ryjska.Nic nie mówiąc do siebie poszliśmy do pokoju gdzie spał gajda i go JESZCZE SPIąCEG ZANIESLIśMY DO STOłU a Gajda otworzył oczy i mówi-"jak już jestem przy stole to polejcie!!!"

Pijąc dostałem cynk od znajomego że Matta i Devila nie będzie i mówie do Gajdy"ty już nie pijesz mo masz wygrać ten turniej, Matta i Devilka nie będzie" Gajda na to odstawił kieliszek po czym sięgnoł po niego spowrotem mówiąc że żartował że nie pije.

Chciałem zmobilizować Adama więc założyłem sie z Adasiem że nie wygra( o flache) więc wiedząc że może wygrać zakład i turniej kontrolowanie sie z nami znieczulał.Pod wieczór wpadli do mnie chłopaki z TCT(Szyper,Alik,Krysta,Guardian) i zaczołem z nimi sparować, nawet nie szło mi aż tak tragicznie po za tym że strasznie słaby skill miałem,w międzyczasie dojechał do nas Nevan a Gajda wyrusł na mistrza dnia pokazując że jest najlepszy ale szokiem było to że sie WCZESNIEJ POŁOŻYŁ- choć z charakterystycznymi dla siebie cechami( BUDZILIśMY GO NA KAżDą KOLEJKE-PIł W łUżKU ALKO I KłADł SIE SPOWROTEM Aż DO NASTęPNEJ KOLEJKI)

Nazajutrz wybraliśmy sie na pks i tym srodkiem transportu dostalismy sie do Bełchatowa i stamtejszego przystanku pks taksówką-TAK JEDNĄ do JANA(taką nazwe miał ten osrodek-w sam raz dla takich janków jak my)

W czasie odbioru identyfikatorów Junior został gwiazdą mówiąc"a gdzie jest ta dupa Tundra aka Tajga aka Stepy Akermańskie??" nistety nie zauważył że Tundra stoi od paru minut za jego plecami z wyciągniętą ręką (bo chciał sie przywitać)-polewa niezła

Potem rozegrałem pare sparów i pogadałem z ludzmi , przetłukł mnie mashter (3-1???) a potem skopałem tyłek nierozgrzanego swaya(7-2??7-3???) tego dnia wyraznie swayowi nie szło(ale pózniej jak już sie rozegrał to pokazał że jest piekielnie mocny i tłókł mnie do zera)

Trafiłem do grupy z Szyperem,Cambionem,Gagarinem,Frizenem,Bartem,Duo,Romanem

Najpierw wygrałem po ciężkiej walce z Cambionem 2-1 potem poległem w walce z Szyperem 1-2 i stoczyłem 3 bardzo ciężkie walki z gagarinem (pierwsza 3-0,druga 2-3 a powinnienłem wygrać, i trzecia 1-3)potem zagrałem z bartem jakoś wyluzowany a w dodatku na drógą walke wziołem anne i dostałem 0-2, z frizenem wygrałem dosyć łatwo 2-0 , Duo nawet nie pierdnoł 2-0 i Roman też 2-0

Gdzieś w czasie walk zawodnicy z CSa sie pobili a potem jeden drze ryj -ty "KxxWO zabiłeś mnie" a na to Guardian"przypiexxxl mu" polewka była niezła.

Wyszedłem na 3 cim miejscu z grupy-1-Szyper,2-gagarin,3-ja,4-freezen

w drabince wygranych trafiłem na SWAYA i mnie gładko przejechał 3-0, potem widziałem walki Andrzeja aka Margoth(HWO) który wyeliminował Mashtera(ale wczesniej wyeliminował mnie)

w półfinale spotkał sie Sway z Gajdą i było 1-3, Sway trafił na Szypera i po BARDZO ciężkiej walce wygrał (3-2) i tak trafił do finału gdzie poległ grając z Gajdą 0-5 ,Sway grał Ravenem,Stifem i Julią a Gajda jak oswiecony grał DeJotem tak jak chyba nigdy przedtem, chciałbym zobaczyć jego walki tamtego dnia z Braćmi z Leszna bo chyba by nie dali rady...

Pozdro napisze pózniej , i opisze reszte żeczy(międzyjnnymi oddech szybkostopej)

Odnośnik do komentarza

Pominąłeś motyw z wysiadaniem z peksy xxxD

Dla niezorientowanych - prawie udało nam się nie wysiąść w Bełchatowie bo kierowca zamiast na dworcu zatrzymał się koło niego.Ale nie rozumiem czemu się nawet nie odezwał skoro wiedział ile osób na raz kupowało u niego bilety do Bełchatowa. xxxD No i nie ma to jak najazd tekkenowy na EmpicCaffe w którym jako jedyni siedzieliśmy do 6.00 rano (ja do jakiejś 5.00) i chlaliśmy co nam do kieliszka wpadło.Z kwiatków to niezapomniany jest widok śpiącego pod stołem bilardowym Margotha czy szybkonoga rzucającego się na Nevana za zdjęcie jej czapki z głowy w trakcie snu xxxD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...