Skocz do zawartości

Czapki


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

co to w ogole za moda z tymi czapkami i głupimii naklejakmi, drażni mnie to od dawna

 

 

co sie stało z takimi czapkami? (glownie chodzi mi o kształt daszka i dopasowanie do głowy)

korean-w-letter-baseball-cap-caps-men-wo

ililily_Distressed_Vintage_embroidered_P

 

 

zamiast tego wszędzie widać "białych murzynów" w takich kwadratowych, krzywo założonych, z głupim prostym daszkiem i debilną naklejką

Justin-Bieber-Baseball-Cap-2.jpg

Justin-Bieber-Yankees-Baseball-Cap-2.jpg

sideways-baseball-cap.jpg?w=500

 

 

 

JAK ŻYĆ?!?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

no wybacz mi że nie jestem białym murzynem i nie lece na takie czapki jak justin bieber\

 

 

 

ofsajd - ja nie tyle pytalem "gdzie je monza kupic" tylko co sie stało w sensie co sie stało że sie zesrało ;p dlaczego taka porąbana moda sie panoszy ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Yano, te 'głupie czapki' są 100x bardziej dopasowane do głowy niż Twoje z zagiętym daszkiem, bo są pod konkretny rozmiar głowy kupowane, przynajmniej jeśli chodzi o fullcapy. Co do naklejek to brocha każdego czy sobie zdejmie, czy nie - ja odklejam i tyle. I nie wiem co mają Murzyni do tego wszystkiego? To jak Murzyni coś ubierają to biali nie mogą i odwrotnie? Te czapki wzięły się od bejsbolistów, a nie Murzynów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja w ogóle nie rozumiem po co się nosi coś na głowie latem albo wiosną. . Jedyne powody to ewentualnie: ukrycie nieumytych włosów albo ochrona przed rażącym słońcem. No ale gimbery noszą czapkę całymi dniami 365 dni w roku.Zimą rozumiem, bo zimno no ale wtedy czapka na uszy jest wskazana

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ja w ogóle nie rozumiem po co się nosi coś na głowie latem albo wiosną. . Jedyne powody to ewentualnie: ukrycie nieumytych włosów albo ochrona przed rażącym słońcem. No ale gimbery noszą czapkę całymi dniami 365 dni w roku.Zimą rozumiem, bo zimno no ale wtedy czapka na uszy jest wskazana

 

Swag ziomek.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

poszukaj sobie w googlach "trucker hat" "baseball hat" + marke sklepu. ja mam jedną czapkę na lato adidasa oldschoolową model z lat 90' właśnie, niebieska idealnie pasuje do jeansów :sweat: + biały tshirt+ białe trampki = profit

 

ale i tak na lato: dobrze dobrane okulary p/słoneczne>>>>>>>>>>>>>>>>>>>czapka z daszkiem (chodzi o fit nie funkcjonalność :)) /dżordżio aramani off

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Yanek, ale wklejasz zdjęcia jakiś gimbusów (poza ostatnim), i co to ma udowodnić? Że gimbaza chodzi w czapkach z daszkiem? No chodzi, bo się ostatnio zrobiły modne bardziej niż do tej pory, Ameryki nie odkryłeś ;) a to ostatnie zdjęcie to nie wiem, koleś w koszuli w kartę, czapce z daszkiem i zegarkiem jest od razu białym murzynem? Bardziej na hipstera wygląda :P Ja rozumiem, że bejsbolówki mogą się z wielu względów nie podobać, ale Twoja argumentacja akurat jest dziwna IMO ;)

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

To są te same czapki tylko typy zagięli sobie daszki, widocznie tak im wygodniej (chyba tylko na pierwszej focie jest 39thirty) ;) nalepek nie mają bo to czapki 'on field' które nie mają logo NE ale za to mają nalepkę na cały daszek, którą wypada zdjąć. Zresztą pisałem, że ja naklejki odklejam, ale to brocha każdego co z nimi robi.

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...