Skocz do zawartości

Czapki


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość el becetol
Wyobraź, sobie, że szary to też kolor. Niezłe, nie? Telewizor czarno-biały ma przecież kolory - odcienie szarości.

 

Wiec czarno-biale telewizory byly kolorowe, tak? Tworcy 'B&W Photography" nie robią magazynu o fotografi czarno bialej, tylko o kolorowej? Uzywając "grayscale" w PS mam ignorowac ostrzezenie ze kolory zostaną usunięte? Szary to kolor, ok, ale telewizor czarno-bialy nie jest kolorowy, a szare wypelnienie nie jest kolorowaniem. Nie wypowiadaj sie o grafice jak nie masz o niej pojecia.

 

No i co ta czapka ma wspolnego z flamastrami?

 

A nad literka e nie ma zadnego sloneczka.

Edytowane przez el becetol
Odnośnik do komentarza

Nie znam się na grafice. Niemniej jednak uważam, że istnieje coś takiego, jak kolor szary.

 

Nie obchodzi mnie, czy namalowałeś to markerami, farbkami czy kredkami. Moje rozumowanie jest takie, że kupiłeś brzydką czapkę, chciałeś ją poprawić, ale się nie udało. Ale nie no, zaje/bista, re$pect ziomen$.

Odnośnik do komentarza
No chyba sie z (pipi)em na glowy zamieniscie jak porownujecie wydziabane dlugopisem loga gierek na plecaku z tesco do wrzutu w dobrym stylu na klasycznym truckerze. Ja tam sie jaram. http://www.nycitygraff.com/#/graffitihats/4524429012

 

EDIT: Wielad tez wie co dobre :)

 

 

capki z linka za(pipi)iste, wszystkie to customy? czy fabryczna robota? fajnie jest miec cos zrobionego recznie, na zamowienie, takie czapki jak w linku podobaja mi sie za(pipi)iscie bo sa unikatowe.

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol
I co (pipi) nie ma szarego?
<facepalm>

Jest taki kolor jak szary. jest taki kolor jak czarny. Jest taki kolor jak bialy. Ale zdjecie/obraz wykonane w tej skali kolorystycznej nie jest nazywane zdjeciem kolorowym. Dla przykladu:

 

Zdjecie kolorowe:

before.jpg

Zdjecie czarno-biale (nie kolorowe)

after.jpg

 

Widzicie juz roznice, czy dalej twierdzicie jak Tori ze moja czarno-biala czapka byla pokolorowana? Jesli tak to odwiedzcie:

 

http://www.iso400.pl/

 

i wytlumaczcie im ze zle nazwali projekt - bo zdjecia czarno biale wcale nie sa monochromatyczne, tylko kolorowe - a jesli mysla inaczej to znaczy ze nie wiedza o istnieniu koloru szarego. Ta teoria zrewolucjonuje fotografie.

 

Wystarczy czy dalej za trudne?

Edytowane przez el becetol
Odnośnik do komentarza
Wielad masz tu to raz,

 

kolory.jpg

 

dwa kumpel "graficiarz" robi sobie tagi na czapce, mam mieszane odczucia związane z takim przedsięwzięciem

 

raz

czaparazfr1.jpg

 

i dwa

 

czapadwalk9.jpg

 

I co kurwa nie ma szarego?

 

 

yyyyy chyba pomyliles osoby ja kolory znam :)

 

dobry tag lub graf na czapce takie jak podal becetol w linku wedlug mnie wygladaja swietnie, co innego robione przez kogos kto nie ma zdolnosci zzadnych lub na bardzo niskim poziomie.

Odnośnik do komentarza

Fakt my baad, ale nie mogę z beki becetola, który na ironiczne "kolorujesz czapke flamastrami" zaczął wywód. Ma racje ale połowiczną. I zgadzam się z tobą Wielad że jak ktoś ma umiejętności, to dobrze to wygląda choć jak bym chodził w koszulce z napisem (kolorowym oczywiście) Bartezoo (wstaw inną ksywe) to chu'jowo to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Ok. To ja teraz pojadę z moimi czapkami:

Do chodzenia na co dzień:

1209421047_22.jpg

Z tym, że moja ma czarne guzik u góry i nie ma dwóch dziurek wentylacyjnych z przodu. Owej czapki nigdy nie wkładam na głowę tylko ją "kładę". Nie wiem jak to wytłumaczyć, w każdym razie chodzi o to, że nie chcę żeby mi się uklepywały włosy.

 

1.jpg

W niej śmigam na desce. Tak, nawet w lato.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...