Skocz do zawartości

Tekken Combo's CUP 6 (09.11.08)


fishbone

Rekomendowane odpowiedzi

TEKKEN COMBO'S CUP 6

9 Listopad 2008 godzina 12:00


3f3e1a3da5b678d2med.jpg


Miejsce:
Knyszyn-Bar u Czarnego,Klub Kawiarnia,Salon Combo's (zależne od ilości chętnych)
Start:
9 Listopad 2008 godzina 10:00
Wpisowe:
10zł
Nagrody:
Puchary,dyplomy,karnety gadżety (szczegóły wkrótce)
Organizator:
Salon Gier Combo's(FishBone)



Gramy w najnowszą część serii tekkena czyli Tekken Dark Resurrection OnLine na Playstation 3 i TV LCD 32'' w HD



Zasady:
System: grupy + DE
Energia: 150%
Ilość rund: do 3 wygranych
Ilość walk: do 2 wygranych w grupach, do 3 wygranych w DE, do 5 wygranych w wielkim finale
Kontrolery i przejściówki: uczestnicy są zobowiązani zabrać swoje pady/sticki razem z przejściówkami; organizatorzy nie zapewniają kontrolerów ani przejściówek
Profile: uczestnicy mogą uploadować na konsole turniejowe (za pomocą telefonów, pamięci masowej czy innych kompatybilnych urządzeń) dopiero wtedy, gdy zostanie wyłoniona najlepsza ósemka turnieju
Areny: wybierane losowo
Ustawienia przycisków: przed walką
Zawodnicy:każdy uczestnik wybiera przed turniejem jednego zawodnika, którym będzie grał na turnieju.


Dodatkowe informacje:

- Jinpachi i Mokujin są zbanowani
- programowanie kontrolerów jest zabronione
- nieuzasadniona pauza w trakcie gry = utrata rundy (chyba, że przeciwnik zgodzi się, by nie było owej utraty rundy)
- zawodnicy nie mogą rozpraszać siebie nawzajem; naruszenie tej zasady grozi utratą rundy lub walki, a w skrajnych przypadkach walkowerem
- po rozpisaniu grup zostaną wybrani liderzy, którzy będą mieli za zadanie wpisywać wyniki rozgrywanych walk;
- jeśli zawodnik nie zgłosi się po 10 minutach od głośnego 3-krotnego wyczytania jego nicku, automatycznie przegrywa
- walki muszą zostać rozegrane do końca (nie ma rzucania monetą)


Zapisani:
Buluś
Wentyl
Sienia
Suchy
Grzbiet
Chińczyk
Frankfuter
Koki
Młodzik
MoIF
Pychu
K2
Janek
Waldi
Sztuka
Edytowane przez fishbone
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na waszej stronce widziałem filmik (

) z walki Pro graczy w FNR3 (w sumie to kamera była cały czas skierowana na graczy a nie na ekran, ale to szczegół BTW gustowne dresiki :lol: ) Moglibyście zrobić turniej w FNR3 zamiast w Tekkena. Przemyślcie to bo wtedy moglibyście podzielić graczy dodatkowo na kategorie wagowe ;) Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
Knyszyn-Bar u Czarnego

 

Rozbrajają mnie te nazwy np. Bar "Krowa" albo "Kokos", no w sumie ma to swój klimacik, a w Warszawie też nie lepsze.

 

Będziecie coś organizować w święta ?? Bo jak już przyjadę to chciałbym wygrać koszulkę i smyczkę a nie tylko posparować...

 

No i gr. wiekowej nie róbcie...

 

Łysy boisz się że wsadzą cie do młodzieżówki ??

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza
Po pierwsze co ma Konami do Tekkena? Po drugie jak chcecie robić kategorie wiekowe to ja nie mam więcej pytań ;)

 

 

Po pierwsze to masz racje, pomyliłem się, robiłem dwa plakaty jeden za drugim PES i Tekken i te konami wpadło nie tam gdzie trzeba, co do namco to darujcie sobie uwagi typu a gdzie bandai???

ps.dzięki za uwagę

 

Po drugie jak chcesz jako młodzian wystartować z seniorami to nie widze problemu, problem polegałby na tym gdybyś np. jako 20 latek chciał grać w kategorii do 12 lat.

Odnośnik do komentarza

Nie no spoko, błąd może się każdemu zdarzyć :) Tylko dalej nie pojmuję po co dzielić graczy na grupy wiekowe. Tekken to do diaska gra komputerowa i różnica wieku nie gra tu roli. Lepiej zmieńcie te zasady jeżeli chcecie żeby na tym turnieju zjawili się jacyś sensowni gracze (a skoro temat jest na forum to zakładam, że chcecie).

Odnośnik do komentarza

Chyba mnie dalej nie rozumiesz...

Osoby młodsze, które chciałyby spróbować swoich sił w Tekkenie, mimo to nie chcą mierzyć się ze starszymi będą podzieleni do innej kategorii wiekowej. A osoby młodsze, które myślą że mają duże szanse w starszych bądź chcą wziąć udział w seniorach to nie ma w tym najmniejszego problemu. To tak jak z piłką nożną i innymi sportami- zawodnik U-21 staje się na tyle dobry że może grać w seniorach, senior natomiast nigdy już nie zagra w U-21 gdyż przekroczył już ten próg wiekowy.

Mam nadzieję że teraz załapałeś.

Odnośnik do komentarza
Tekken Dark Resurrection OnLine na Playstation 3 i TV LCD 32'' w HD <--- ?

 

Tekken Dark Resurrection Online Playstation 3 TV LCD 32'' HD*

 

Legenda:

czer-Wersja gry, w którą będzie rozgrywany turniej

nieb-Platforma obsługująca grę

ziel- Przekaz obrazu

* HD czyt. High Definition (obraz w wysokiej rozdzielczości)

 

 

Hmm nie wiem czy uważasz mnie za debila ale może lepiej wyjaśnię o co mi chodziło.

 

Dokładnie o to: TV LCD 32'' w HD

Z moich doświadczeń wiem, że gracze Tekkena nie przepadają za LCD itp. dlatego się zdziwiłem, że na nich odbywa się turniej :)

Odnośnik do komentarza
* HD czyt. High Definition (obraz w wysokiej rozdzielczości)

 

Technicznie rzecz biorąc na tym waszym LG nie ma tak zwanego HD. HD to jest rozdzielczość 1080p a nie 1080i co w najlepszym wypadku obsługuje wasz ekran. Żeby dokończyć sprawę, powinno być napisane HDReady czyli FWH (Fuckin' Weak Definition). Więc nie stresuj kolegów, tłumaczeniem co znaczy owy skrót PLZ.

 

P.S. Ja nie cisnę tyko jako wolny człowiek zwracam uwagę. Chętnie bym z wami koledzy pograł, na prawdę. Nie denerwujcie się, po prostu lubię delikatnie zaczepiać :D Fakt powinniście usunąć grupę młodzieży.

 

P.P.S. Czy którykolwiek z waszej ekipy wybiera się do Beauachatowa ??

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza

FreeFraq:

Niektórym osobom być może przeszkadza LCD, ale to już chyba kwestia gustu.Pamiętam że niektórzy Pes'owcy też narzekali na LCD ale okazało się że to tylko kwestia przyzwyczajenia.

 

Bazant:

-Technicznie rzecz biorąc to LG'ków nie posiadamy, i ot cały problem z głowy.

-Co do grania to bardzo chętnie, młodziki zostaną tam gdzie są, możemy uznać że grupa juniorów nie dotyczy forumowiczów PSX Extreme skoro wam aż tak przeszkadza.

-Turniej w Bełchatowie jest dwudniowy, ja osobiście studiuję i pracuję także ciężka sprawa z tak dalekim wyjazdem na dwa dni, reszta ekipy to nie wiem bo chyba jej wogóle nie ma :) nie mamy jakiegoś klanu czy coś takiego :). Jeśli turniej byłby np. koło Warszawy,Lublina,Ełku,Olsztyna,Łodzi to już mógłbym coś na ten temat pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Bazant:

-Technicznie rzecz biorąc to LG'ków nie posiadamy, i ot cały problem z głowy.

-Co do grania to bardzo chętnie, młodziki zostaną tam gdzie są, możemy uznać że grupa juniorów nie dotyczy forumowiczów PSX Extreme skoro wam aż tak przeszkadza.

-Turniej w Bełchatowie jest dwudniowy, ja osobiście studiuję i pracuję także ciężka sprawa z tak dalekim wyjazdem na dwa dni, reszta ekipy to nie wiem bo chyba jej wogóle nie ma :) nie mamy jakiegoś klanu czy coś takiego :). Jeśli turniej byłby np. koło Warszawy,Lublina,Ełku,Olsztyna,Łodzi to już mógłbym coś na ten temat pomyśleć.

 

1. Na zdjęciach wyglądają jak LG, z resztą nie rzutuje. HD Ready to HD Ready i moja 14" CRT jest dużo lepsze do DR niż najlepszy 100Hz FullHD

 

2. Bełchatów jest koło Łodzi. Wpadnij, będą najlepsi w tym JA :neko:

 

3. Jeśli chodzi o team to nie ma znaczenia. Ja zawsze jestem wpisany do A-Team, bo przede wszystkim kiedyś grałem troszkę w Arenie no i nazwa jest zajebista.

Taki prawdziwy team to mają w Łodzi (Velu trzyma ich w ryzach) i Poznaniu. Ale ci z Poznania to zamiast grania w tekkena robią jakieś sabaty, krwawe orgie i oglądają Power Rangers.

Odnośnik do komentarza

Co do LCD jest taki tutaj problem, że nie chodzi o przyzwyczajenie tylko:

 

Telewizor LCD - Plazma ma to do siebie, że jego opóźnienie w reakcji pokazywanej na ekranie wynosi 0.01s

Telewizor CRT - ma te opóźnienie rzędu 0.001s...

 

Więc o wiele lepsze i z tego co mi tłumaczyli tekkenowcy, to jest to bardzo dużo dla nich =] o to mi kaman :P

Edytowane przez FreeFrag
Odnośnik do komentarza

Bazant:

1. Może i wygląda ale oba są firmy Samsung, dodatkowo możemy załatwić trzeciego samsunga i phillipsa odręki, jeśli będzie potrzebne to załatwimy więcej. Twoją 14 możesz zostawić w domu, nie obchodzi mnie czy jest lepsza czy gorsza.

 

2. Mimo to że jest koło Łodzi nadal mi nie pasuje dwudniowy turniej.

 

3.Fajnie

 

 

FreeFraq:

Słyszałem co nieco na ten temat,podobno niektóre Combo'sy trudniej zrobić. No ale z tego powodu nie będziemy przerzucać się na CRT, gra jest zrobiona do HD i gramy na HD. Tekkenowcy powinni pomału się przyzwyczajać bo nie będą chyba grali wiecznie na CRT'kach.

 

 

Super Extra Duży Szef:

Jinpachi podobnie jak i na poprzednim turnieju zostanie wykluczony. A co do naszych umiejętności to pracuje nad tym.

Do tej pory graliśmy w "zwykłego" tekkena, swoje podbijanki Bryana i Rogera zaprezentowali nam ostatnio Chińczyk i Koki także aby m.in ich pokonać trzeba też nieco więcej umiejętności. Rozumiem że twoje zainteresowanie turniejem na tym forum przekształci się w twoją obecność na samym turnieju.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...