Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chętnie bym obejrzał jakiś dobry film z motywem całkowitej przemiany głównego bohatera, jego życia itd. coś jak "Fight Club" albo "American Beauty". Jakieś propozycje?

Breaking Bad!

 

Serial, ale

Odnośnik do komentarza
czemu starocie odpadaja? znasz czy nie lubisz?

Po części pierwsze, ale bardziej to drugie, po prostu nie przepadam. Co jednak nie znaczy, że uważam je za kiepskie filmy.

 

 

Dzięki za propozycje Walter. Jako komuś się coś przypomni, to byłbym wdzięczny za update. Nie ukrywam, że najbardziej zależy mi na tych mniej znanych filmach, czy nawet serialach (vide Dead Set).

Edytowane przez Kazuo
Odnośnik do komentarza

Dawać mi tu zaraz jakiś ciężki, wredny, cholernie przygnębiający film o życiu, najlepiej w stylu "21 gramów".

 

Może też być coś a'la Stay - niekoniecznie w konwencji psychodeli, ale najlepiej z dołującą rolą głównego bohatera (motyw samobójstwa bardzo mile widziany).

 

 

Tylko szybko, bo mi chipsy stygną...

Odnośnik do komentarza

A właśnie. Jest jakiś film o gościu, który wychodzi z paki po długim czasie i musi się na nowo uczyć życia na wolności? Bo niedawno oglądałem 'Skazanych na Shawshank', był tam podobny motyw i zamarzył mi się cały film poświęcony takiej postaci. Jakieś pomysły?

Edytowane przez wiki1993
Odnośnik do komentarza

Prowadze wlasna kartoteke i kiedys nie udalo mi sie znalezc wszystkich filmow o zombie z serii ... of the Dead.

Moze komus sie przyda takie zestawienie:

 

Night Of The Living Dead 1968

Dawn of the Dead 1978

Day of the Dead 1985

Night of the Living Dead 1990

Dawn of the Dead 2004

Land of the Dead 2005

Diary of the Dead 2007

Day of the Dead 2008

Survival of the Dead 2009

 

Im dalej w las tym slabiej, ale obejrzec mozna wszystkie. Do listy trzeba dopisac jeszcze drugi remake Nocy Zywych Trupow w 3D z 2006, ale podobno jest okropny.

Filmow z serii: Return of the Living Dead jest 5. Z tego co wyczytalem dwa najnowsze beznadziejne. Jedynka jest przesmieszna. Polecam ;D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...