Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki wielkie, aczkolwiek byłbym zainteresowany czymś mniej znanym niż miike czy kitano. no i połowa z filmów na tej liście to filmy o samurajach... czy na prawdę japońskie kino nie ma nic innego do zaoferowania? battle royale oczywiście widziałem. właściwie to dzisiaj po raz kolejny i to właśnie mnie natchnęło do poszukiwań.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dzięki wielkie, aczkolwiek byłbym zainteresowany czymś mniej znanym niż miike czy kitano. no i połowa z filmów na tej liście to filmy o samurajach... czy na prawdę japońskie kino nie ma nic innego do zaoferowania? battle royale oczywiście widziałem. właściwie to dzisiaj po raz kolejny i to właśnie mnie natchnęło do poszukiwań.

 

nobody knows, after life, departures, cafe lumiere - to chyba ostatnie jakie widzilem i moge polecic

chyba ze moga byc tez koreanskie...

 

 

sorry za podwojny post

 

Edytowane przez epl
Odnośnik do komentarza

Za wielu tych dobrych nie ma. Z mniej znanych polecam "Schizę" ("Schizo"), film kazachski. O nielegalnych walkach w Kazachstanie i innych sprawach. W sumie nie wiem, czy podchodzi pod boks. Z dokumentów był niedawno taki, co się nazywał "Boxing Gym" ("Sala do boksu"), także polecam.

Odnośnik do komentarza

Jakies fajne filmy / seriale w klimatach post apo.

 

Walking Dead - widzialem

Mad Maxy - widzialem

Wodny Swiat - widzialem

I am legend - widzialem

 

Z gory zaznaczam, ze nie interesuja mnie filmy o zombie ktorych glownymi bohaterami jest banda idiotow popelniajaca debilne bledy i dajaca sie przez to zabic.

Nie interesuje mnie tez jakas bezmyslna sieka, gdzie jest reka, noga, mozg na kazdej scianie.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Seria Romero przychodzi pierwsza na myśl. Po prostu najlepsze co zrobiono w tej kwestii, klasyk, punkt odniesienia. Seria "... of Dead" mam na myśli.

 

Poza tym... "Planeta Małp" oczywiście. "Children of Men" nie lubię, ale jestem w mniejszości. "Droga" okej, ale książka lepsza. "Chłopiec i jego pies". "Akira", na początek wielkiej ilości anime o tym temacie. "12 małp" i "Brazil" Giliama to ten klimat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O, te Road wydaje sie spoko.

Chlopiec i jego pies tez - te dwa filmy troche przypominaja klimatem to co szukam.

Brazil tez sie wydaje ciekawe - trailer budzi we mnie skojarzenia z....Bioshockiem.

Na pewno obadam.

 

Akire widzialem - jak dla mnie przeza(pipi)istosc

Children of Men - tez widzialem, spoko film

12 malp - widzialem, wypas film

Planete Malp - tez widzialem

 

Prawde mowiac to najbardziej poszukuje czegos w klimacie Fallouta / Neuroshimy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...