Skocz do zawartości

Poleć coś w stylu...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ha! Tez chcialem wlasnie zapytac o bajki. Wczoraj obejzalem Fantastycnego Pana Lisa i na nowo uwiezylem, ze mozna zrobic bajke lepsza od tego co powstaje dzisiaj- nedznej fabuly oprawionej w ladna komputerowa grafike.

I przy okazji to wlasnie Tobie polecam Josh. Sproboj sobie Lisa, nie jest to moze bajka super lekka bo nie jest robiona dla najmlodszych ale usmiejesz sie i zachwycisz przy odrobienie szczescia.

Sa jeszcze jakies podobnie ambitne tytuly??

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wyrzynki z wampirami.... malo przychodzi do glowy faktycznie dobrych filmow, wiekszosc to horrory klasy b

 

 

Vampires (Carpentera. Bonusowe punkty za Jamesa Woodsa)

Nocny Patrol (lekko naciagane ale ma wampiry w raczej typowej postaci i wyrzynke)

Bordello of Blood (film klasy B ale nienajgorszy jak takie lubisz)

Van Helsing (kiepskie recenzje i opinie wiekszosci ale dla mnie nienajgorszy. ponownie, jesli lubisz ogladac glupie filmy to da sie obejrzec)

30 Days of Night (nie ogladalem ale z tego co wiem pasuje)

Nieustraszeni lowcy wampirow (parodia gatunku w wykoaniu Polanskiego. mam duzy sentyment do tego filmu)

Modern Vampires (dawno nie ogladalem ale pamietam, ze bylo bardzo pocieszne. pamietam ze van helsing zwerbowal grupe murzynow z getta zeby pomagali mu walczyc z wampirami a glowne role wampira gra casper van dien ;)

Odnośnik do komentarza

Przykłady, które podałem powyżej wystarczająco obrazują o jakie filmy mi chodzi. Najlepiej, żeby akcja działa się w kosmosie (lub w jakimś innym odizolowanym miejscu, np. głębiny oceanu), klimat był mroczny i gęsty, a durna sieka nie przeważała nad uczuciem zagrożenia i niepewności. Jeżeli już musi się pojawić jakiś mutant, to niech chociaż straszy, a nie wzbudza salwy śmiechu. Wymienione przez Ciebie filmy już widziałem, przydałoby się coś mniej znanego.

Odnośnik do komentarza

W takim razie moze jeszcze Mimic i Deep Rising. Wprawdzie dzieja sie mniej wiecej w terazniejszosci ale maja ludzi uwiezionych w odizolowanym miejscu (metrze i na statku) walczacych z potworami (z tej dwojki bardziej polecalbym Mimic, Deep Rising to bardziej sieczka).

 

edit: przyszla mi do glowy jeszcze Supernova, zrzynka z event horizon wlasciwie

Edytowane przez Mq
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

Wyspa Tajemnic, Infiltracja, Zodiak, Autor Widmo, W Sieci Kłamstw, Unthinkable, Tłumaczka, ale to zakładając, ze przez ostatnie piec lat siedziales w piwnicy i niczego nie ogladales.

widziałem wszystko xD

hayami - dzięki, obczaję ;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Obejrzałem wszystkie odcinki "Futuramy" i jestem mocno zajarany- strasznie przypadł mi do gustu ten serial (kiedyś mi nie podszedł) i żałuje że się już skończył (jak na razie przynajmniej).

 

Polećcie coś w podobnym stylu. Obejrzałem dwa odcinki Familly Guya (strasznie mi się podobał jeszcze za czasów gdy leciał na TV4) i uznałem, że jest ujowy. Tak samo obejrzałem pierwszy odcinek Simpsonów i straszna nędza. Wiem, że ocenianie serialu po dwóch/trzech odcinkach mija się z celem, ale chce usłyszeć Wasze opinie na czym powinienem się skupić

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...