Skocz do zawartości

TRANSFERY


Rekomendowane odpowiedzi

Figlarz widze jak zawsze ogarniety :potter: Coentrao może grać również na lewej obronie, prawej obronie, jako defensywny pomocnik... w skrócie gość jest uniwersalny.

 

Zresztą Mou pewnie się zorientował że Carvalho jest już dosyć wiekowy i przesunie Ramosa do środka i Coentrao wskakuje na prawą flanke.

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Po co Manchesterowi 3 dobrych skrzydłowych? Jeden z nich będzie się marnował na ławce. Manchester jest zaje.bisty, zawsze potrafi mnie zaskoczyć swoimi transferami :potter:

 

 

A czy ty wiesz co to jest wyrównana kadra? Jakby Real grał tylko w jednych rozgrywkach taki transfer oczywiście nie miałby sensu,ale że jest i Liga i Puchar oraz LM to takiej klasy obrońca zawsze się przyda. Marcelo to nie cyborg wszystkich spotkań w sezonie nie rozegra.

 

Zacznij się lepiej martwic Manchesterem...bo oni nadal nie mają porządnego środkowego pomocnika grającego tuż za napastnikami ;)

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Jakby nie patrzeć, Antonio Valencia jednak nie jest najlepszy na świecie na swojej pozycji. Ale, jak poprzednik wspomniał, Marcelo może grać na lewym skrzydle (Portugalczyk nadal lepiej broni), Pepe jako DMC, Coentrao na prawej (w końcu lewonożny Di Maria, zresztą "flankowy kumpel" Fabio z Benfiki, gra zazwyczaj właśnie po tej stronie) itd...

 

Jak wspominałem kiedyś w temacie o La Liga, Real w tym roku wygrałby mistrzostwo, choćby dostał i 0-15 od Barcelony, ale wygrał pod koniec sezonu z Gijonem i Saragossą, gdzie grał rezerwowymi. Więc choćby nawet celem było tylko posiadanie dwóch najlepszych lewych obrońców grających na zmianę, dalej może to pozwolić przekroczyć granicę między drugim miejscem a pierwszym, czyli między totalną porażką i zwolnieniem Mourinho a... zadowalającym występem.

 

 

Tymczasem przegapiłem ciekawe wieści sprzed dwóch dni. Otóż Arsene Wenger planuje zastąpić Nasriego...

 

http://www.goal.com/en-india/news/222/transfer-zone/2011/07/03/2558391/arsenal-to-make-shock-20m-bid-for-aston-villas-stewart

 

Stewartem Downingiem. 20 mln funtów za skrzydłowego Aston Villi.

 

Mało znane nazwisko, ale w angielskich mediach Downing został dość jednogłośnie uznany za najlepszego gracza tego klubu. Jeśli więc Arsenal wyrwie go taniej, niż MU wyrwało Younga, będzie to można uznać za względnie sensowny transfer. Zobaczymy. Po oddaniu Clichy'ego niczego już nie wykluczam.

Odnośnik do komentarza

Ja bym w sumie wolał ,żeby to Downing trafił do Manchesteru United. Zdecydowanie bardziej mi pasuje do stylu gry Czerwonych Diabłów...takiego trochę twardego brytyjskiego futbolu,choć z kolei Nasri wprowadził by trochę więcej finezji w poczynaniach Diabłów. No i z pewnością lepiej by się odnalazł wśród Brytyjczyków jakich nie mało w United niż w drużynie pełnej obcokrajowców ;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Nieźle jak nieźle. Jeśli koleś faktycznie ma predyspozycje do pierwszoligowego poziomu, to trochę dziwne, że akurat Śląsk Wrocław wykupuje jego klauzulę. Na Dundee wszystko styknie, prawdopodobnie drużyna jedenastu Piotrów Celebanów by ich rozwaliła. Pytanie, co dalej. Dużo będzie zależeć od losowania, może być bardzo różnie.

Odnośnik do komentarza

:o

 

Świetna wiadomość. Koleś ma naprawdę niesamowity potencjał,taki Messi zdeczka :sweat: ...szkoda,żeby się dalej marnował w zdegradowanej Almerii,a tak to przynajmniej będzie miał szanse pokazać się w naprawdę mocnym klubie jakim jest Valencia. Trzymam za niego kciuki :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Oferta United za Nasriego podobno odrzucona. Gervinho tymczasem w miejscu nie stoi, ale przyjechał już na testy medyczne.

 

Tymczasem potwierdzono, że do Benfiki odszedł rezerwowy stoper Realu, Ezequiel Garay. Z tego co czytałem, wnioskuję, że Królewscy zapłacili za Fabio Coentrao 24,5 mln w gotówce + Garaya właśnie.

 

Ciekawostka: czy wiesz, że Ezequiel Garay (5 meczów w ostatnim sezonie) został powołany na Copa America 2011, a Marcelo (47 meczów) nie?

Odnośnik do komentarza

@up

Dziwi mnie to co aktualnie wyprawia się z Nasri'm. Chłopak chce odejść do United, Wenger nie chce go tam oddać bo ma nadzieje że dzieciakowi się odwidzi. Dziś niby mają być przeprowadzone rozmowy ostatniej szansy między Wengerem a Nasrim.

 

wes_brown.jpg

Wes Brown

 

Manchester United ----> Sunderland.

 

Niebawem ma do niego dołączyć John O'Shea ( ;_; ) i Darron Gibbson. Kwota ogólna transferu ma się zamknąć w przedziale 11-15 mln. Ł

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po 15 latach siedzenia na ławie, O'Shea postanowił w końcu coś pograć. Nie myślałem, że dożyję tego dnia.

 

Dziwi mnie, że mają oddać też Gibsona. Akurat Gibson sporo grał, bo United ciągle mają słabo wyposażony środek pomocy. Przesunięty tam Giggs sprawował się świetnie, ale Walijczyk, o czym Fergie pewnie pamięta, nie jest nieśmiertelny i kiedyś się kapnie, że jest starym człowiekiem. Gibson może nie jest nowym Giggsem, ale prezentował się, z tego co widziałem, bardzo solidnie.

 

Ale 15 mln więcej daje teoretycznie okazję kupienia Nasriego za 35 mln. Ciągle trwają też negocjacje w sprawie Sneijdera. Tak że coś się pewnie szykuje w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza

Taa, Gibson bardzo solidnie się prezentował. Jedyne co potrafi, to strzelać. Nic poza tym. Nadaje się do takiego West Bromwich Albion.

 

Nie chce mi się tłumaczyć, dlaczego dla kibiców United John jest legendą, bo mam wiele ważniejszych spraw na głowie. Poczytajcie sobie wpis na blogu kumpla, może choć trochę wytłumaczy wam moje zdanie :)

 

http://www.devilpage.pl/misza/blog/komentarze/27239/_we_all_know_that_johnny_s_gonna_score_/

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Marcelo Bielsa został ogłoszony trenerem Athletiku Bilbao przez dzisiaj wybranego nowego prezesa.

 

Bielsa to trener kultowy, więc wielu będzie wypatrywać jakiegoś sukcesu dla Bilbao, które w tym roku flirtowało z LM (zabrakło czterech punktów - najlepszy ligowy występ tego klubu od 1998 r.). Ja natomiast ciekaw jestem, co się stanie z Joaquinem Caparrosem. Dobry trener, który kiedyś wprowadził do czołówki Sevillę, a teraz właśnie Bilbao, i nie wiem, czemu odszedł.

 

 

P.S. Do walki o Nasriego przyłączył się Manchester City. Jednak według ESPN Arsenal zaoferował mu wielką podwyżkę (do 110 tys. tygodniowo - to mniej więcej tyle, co inne kluby, dwa razy więcej, niż zarabiał do tej pory), więc może Francuz zostanie jednak w stolicy.

 

Barcelona i Chelsea walczą tymczasem o Garetha Bale'a. Do zaoferowania mają ponoć okolice 50 mln euro. Hmm...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...