Skocz do zawartości

Mercenaries 2


Zeratul

Poziom trudności Trofeów  

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudno?ci Trofeów w Mercenaries 2?

    • Bardzo ?atwe
      0
    • ?atwe
      0
    • ?rednie
      0
    • Trudne
      0
    • Bardzo trudne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...
  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

serwery znowy ruszyły ale z takimi baranami to ja jeszcze nie grałem ,na 10 HVT jakich miałem zgarnąć "kolega" z grupy 8 mi zabił,ja go ciągle "kick" z gry a on się dołącza,dobrze że trofea wpadły,ale masakra poprostu jest z baranami nie mówiąc już o tym jak zawodnicy wsiadają do płonących pojazdów i chcą jechać oO. Błagam zróbmy platynę i w cholerę już z tym coop'em,bo grę naprawdę Kocham ale takich idiotów to ja nawet w Fat Princess nie uświadczyłem.

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

kuźwa, skąd ja to znam :D właśnie wpadła mi platyna. Aces High to chyba najgorsze trofeum. Poznałem jakiegoś brazylijczyka, który o dziwo był skory do gry, jednak nie znał angielskiego. Nie rozumiał najprostszych zwrotów ale wywiązywał się wzorowo. No może na początku zabijał mi każdego HVT ale później załapał zasady. Więc jeśli chcesz to albo ja albo on możemy Ci pomóc. Grę oddaję na wymianę ale póki co, możesz się ze mną ustawiać.

tak btw -platyna jest banalna.

Odnośnik do komentarza

pasuje wam jutro wieczór koło 18-22? teraz robię formata systemu i zanim postawie winde i APka od nowa to raczej już dziś nie zagram.I też muszę HSa podładowac więc jutro mozna full comfort grę zagrać,Chomiczówkę już mam Ciebie sakiu jutro znajdę.Aces High? o masakra właśnie widze co to za troophy,chyba będe musiał grę od początku zacząć skoro muszę ich capture

 

Edytowane przez wiedziu
Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Najlepszą taktyką jest chyba ostrzał wsparcia HVT porządnym helikopterem z góry, jednak czyniąc to z głową tak aby nie pozbawić życia naszego celu ;)

Później wystarczy wylądować, wykończyć kilku niedobitków i ostatecznie złapać nasz High Value Target

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość ChOomik

gdy grałem spotykałem się z czymś takim mniej więcej raz w tygodniu. Po kilku godzinach niby można było z kimś się połączyć, jednak zaraz wyrzucało Cię z gry... dopiero po kilku dniach problemy ustępowały, jednak z tych słów czytam że w tej materii nic się nie zmieniło :/

Odnośnik do komentarza

Ustawilem sie z kolesiem o ksywce sakulukk[sakiu-to Ty : ] .Nie powiem ,nawet fajnie nam szlo.Niestety,poprzez nieznajomosc zasad niektorych trofeow-HIGH ACES gre musze przechodzic od poczatku,litosci.

 

Na polaczenie z netem jest sposob,wystarczy zaznaczyc,ze chce sie grac tylko z przyjaciolmi albo tymi,ktorym wyslalo sie zaproszenie.Laczy raczej bezproblemowo.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nerwice mam na te gre. Trophy HIGH ACES :diablo: Wszystkich HVT zaladowalem do samolotu jak nalezy,pod koniec gry Solano tez nie jest zabijany ale grzecznie zlapany. A trophy NIE MA. Nie wiem jaki jeszce warunek musi byc spelniony:podlaczenie do serwerow EA,jakis okreslony procent zaliczonej gry(mam tylko 68%). Nie wiem czemu nie moge tego zdobyc.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Gadałem z jedyn gościem który mówił że dzwonił do EA i powiedzieli mu że wyłączyli serwery z Mercenaries 2. A z drugiej strony ja mogę bez problemu połączyć się z serverem.

Więc tak do końca nie wiadomo jak jest naprawdę.

Możemy spróbować Panie schab :P

Jak się uda to pobawimy się w co-opa.

Edytowane przez maximusdak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.