Skocz do zawartości

Piractwo konsolowe - cienie i blaski


Rekomendowane odpowiedzi

glownie chodzi w tym o to ze jest duze prawdopodobienstwo wylapania bana na live ;s

To ktokolwiek banuje jeszcze? Bo jakoś ostatnio ani widu ani słychu o takich akcjach :(

 

Tak zaczalem czytac wstecz i sie na to natknąłem :) Tak, baniuja jeszcze, miesiac temu mój arcade wyłapał pięknego świeżego banana od M$ (prawdopodobnie za Silent Hilla ale to nigdy nie można być pewnym), wiec banowanie nadal jest :)

Odnośnik do komentarza
Z kolei ciekawi mnie bardzo, czy ci ludzie co tak bardzo się burzą na piractwo konsolowe i puszą się w tym temacie - czy każdy film nowy jaki wyjdzie, jaki kolwiek serial czy innego typu video : czy wszystko kupujecie na DVD w sklepie ew. idziecie do kina? Czy każdy plik .mp3 w waszej EmpEtrójce pochodzi z Zune czy iTune i ma wszelkie prawa licencyjne ? Obrazy na X360 są identycznym przykłądem naginania prawa, i jeśli ktoś ciągnie torrenty w jedej kategorii, to nie powinien wskazywać palcem na tych działających w innej. Pozdrowiony...

Tak, filmy na DVD i w kinie oraz na HBO, muzyka z CD albo właśnie iTunes ostatnio, oryginalna Vista i Office, oryginalne tusze HP i oczywiście oryginalne gry. Nie kradnę.

Odnośnik do komentarza
Bo Platinumy to za przeproszeniem ciul.stwo. Chyba nie szkoda Ci kasy na Verbatimy, kiedy oryginały kosztują 150zł...

 

To nie jest kwestia ceny itp. - chodzi jedynie o to, ze cholerny naped dostalem lite-on co czyta plytki wybranych firm. Stary "benek" czytal wszystko jak zly. Wrrrrrrr. :/

 

 

Co ty sobie wkrecasz ? Nie ma czegos takiego ze jedne plyty czyta, a drugie nie... wciaga wszystko jak glupi, i nagrywaj na verbatimy bo jak ci jakas gra sie po dwoch miechach przypomni aby zagrac to nie bedziesz sie nerwowal ze ci komunikat ze szmatka wyskakuje, a 56zl za cake 10szt. Verbatimow to chyba nie majatek.

 

Ku.r.w.a mac - umiesz czytac ze zrozumieniem?

 

JAKIEGO PLATINUMA BYM NIE WSADZIL DO CZYTNIKA KONSOLA NIE WIDZI PLYTY!!

 

Verbatimy nawet z przed roku czyta bez zajakniecia, dzisiaj palony "Platek" nie dziala. Przypomina mi to w ogole z xboxami1 sytuacje - niektore napedy nie czytaly cd-r, trzeba bylo palic na cd-rw, mialem ten dvdrom co esperanza nijak nie lykal ale myslalem, ze to juz przeszlosc.

 

Najlepiej jeszcze potupaj nozkami i wyjdz z piaskownicy... :lol: nie wkrecaj ludzia ze naped czyta wybrane plyty bo to jest sciema :huh: . "Platek" ci nie dzial bo po prostu plyty te zle sie nagrywaja :mellow: , na 10 platynow czy innych shitow z biedronki za 2zl ze 3 moze sie nagraja a na reszcie wyskoczy blad :o , nie wiem moze szukasz zrodla oszczednosci i testujesz plytki na ktorych W MIARE bedzie dalo rade sie grac ale jak kto woli. Mozesz potestowac i postarac sie nagrac cos na DVD-DL moze lepiej ci podziala :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Najlepiej jeszcze potupaj nozkami i wyjdz z piaskownicy... :lol: nie wkrecaj ludzia ze naped czyta wybrane plyty bo to jest sciema :huh: . "Platek" ci nie dzial bo po prostu plyty te zle sie nagrywaja :mellow: , na 10 platynow czy innych shitow z biedronki za 2zl ze 3 moze sie nagraja a na reszcie wyskoczy blad :o , nie wiem moze szukasz zrodla oszczednosci i testujesz plytki na ktorych W MIARE bedzie dalo rade sie grac ale jak kto woli. Mozesz potestowac i postarac sie nagrac cos na DVD-DL moze lepiej ci podziala :lol: :lol:

 

Czy ty nie rozumiesz tego co Wujaszek napisał?

Przecież pisał że nie działają gry które wcześniej na BenQ działały jak złoto.

Czyli były dobrze nagrane.

 

U kumpla występuje podobna sytuacja. Platinum nie łyka, Verbatimy bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Wy idźcie sobie może na pw gadać o tym pirackim szajsie, nie o tym jest chyba ten temat (technikalia kradnięcia gier?)...Sorry za offtop ale wk(pipi)ją mnie już te otwarte texty co i jak i na czym nagrywać - to już jest przegięcie...

 

Popieram. To jest temat o plusach i minusach piracenia, a nie tutorial jak piracić. Od tego są inne specjalne fora.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie jest tak źle z piratami na X360. M$ dzisiaj podało, że jest 30mln X360 i na każdą konsolę przypada 8.3 sprzedanych oryginalnych gier, w poprzednim roku ten stosunek wynosił 7.5 / X360 ma najwyższy stosunek ze wszystkich konsol w historii, ciekawe jak na platformę piratami płynącą :-)

Odnośnik do komentarza
Najlepiej jeszcze potupaj nozkami i wyjdz z piaskownicy... :lol: nie wkrecaj ludzia ze naped czyta wybrane plyty bo to jest sciema :huh: . "Platek" ci nie dzial bo po prostu plyty te zle sie nagrywaja :mellow: , na 10 platynow czy innych shitow z biedronki za 2zl ze 3 moze sie nagraja a na reszcie wyskoczy blad :o , nie wiem moze szukasz zrodla oszczednosci i testujesz plytki na ktorych W MIARE bedzie dalo rade sie grac ale jak kto woli. Mozesz potestowac i postarac sie nagrac cos na DVD-DL moze lepiej ci podziala :lol: :lol:

 

Czy ty nie rozumiesz tego co Wujaszek napisał?

Przecież pisał że nie działają gry które wcześniej na BenQ działały jak złoto.

Czyli były dobrze nagrane.

 

U kumpla występuje podobna sytuacja. Platinum nie łyka, Verbatimy bez problemu.

 

a ty nie kumasz ze ja pisze ze to nie zalezy od napedu tylko od plyty?

Zrob test... nagraj te sama gre na verbatima i na innego shita zrob cyrklem ryse na plycie i powiedz ktora ci dluzej pociagnie... no chyba ze na shicie w ogole sie nie odpali bo sie ZLE NAGRA :rolleyes:

z plytami innymi niz verbatim to jest w 100% loteria czy bedzie dzialac czy nie ale widze ze wy wolicie grac w totka

 

 

 

Wy idźcie sobie może na pw gadać o tym pirackim szajsie, nie o tym jest chyba ten temat (technikalia kradnięcia gier?)...Sorry za offtop ale wk(pipi)ją mnie już te otwarte texty co i jak i na czym nagrywać - to już jest przegięcie...

 

Popieram. To jest temat o plusach i minusach piracenia, a nie tutorial jak piracić. Od tego są inne specjalne fora.

 

Przeciez my rozmawiamy na temat... jednym z cieni piractwa jest to ze musisz nagrywac na najdrozszych plytach dvd+dl ^_^

Odnośnik do komentarza
Nie wiem na jakim forum to widziales ale chyba jakis szamanow albo innych znachorow i raczej chodzilo im o predkosc nagrywania ale ja sie nie znam to nie bede sie wypowiadac.

 

No fakt nie znasz się :P mam dwóch znajomków, jednen gra na starym x360, jenym z pierwszych, drugi na jednym z pierwewszych arcade. Temu pierwszemu nie chodzą wszystkie gry, które pomimo ze sa ngrywane z predkoscia 2.4 sa na plycie 8x verbatima, ten drugi nie ma z tymi płytkami żadnych problemów.

aha a forum to było x360 iso czy jakoś tak.

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza
Jak tam, Panowie, wygląda aktualnie sprawa banowania? Czytałem kilka źródeł i na niektórych twierdzą, że gry ze stealth patchem są praktycznie niewykrywalne i z powodzeniem można grać nie martwiąc się o bana. Czy to prawda?

 

Tak - zaden ze znajomych + najnowszy iExtreme + gry ze SP = nie dostal bana na xlive. Osobiscie nie stosuje owej praktyki wiec nie wypowiem sie na podstawie swojego dosiadczenia.

lepiej, ja mam ixtrima jakiegoś z przed półtora roku, gry zasysam z popularnych serwisów nie patrząc nawet czy maja te stealth packi po czym bez problemu gram online od 2 lat, jakoś bana nie uświadczyłem, aż śmiem twierdzić ze to lipa z tymi banami.

Odnośnik do komentarza

Ja sie zastanawiam chłopaki czy nie zamienić ps3 na xboxa 360 , bo mam taka sytuacje ze nie stać mnie teraz na zakup gier ps3 i chyba zamienię się na x360 z nowym softem .Tak nie gram online to spokojnie sobie Extreme wezmę .Wiem zaraz pójdą komentarze ze nie jestem prawdziwym graczem itd , ale w życiu czasami przychodzi taki moment ze trzeba wybrać :) .Podobno te nowe konsole z jasperem podobno się nie psują ?,Tzn nie ma ror ?.A jeśli już był kiedyś taki temat to bardzo proszę o linka .

Odnośnik do komentarza

OK, dzięki za informację.

 

Tak w ogóle.. ban przyznawany jest tylko w przypadku zagrania np. w grę z innego regionu czy przed premierą lub bez stealth patcha, czy też dają bany za sam fakt przerobienia? Chodzi mi o to, czy to, że mamy tego swojego iExtreme jest widziane przez banujących czy to jest sprawa niewykrywalna i ban grozi tylko w przypadku własnej głupoty w jednym z ww. przypadków?

Odnośnik do komentarza
Tak w ogóle.. ban przyznawany jest tylko w przypadku zagrania np. w grę z innego regionu czy przed premierą lub bez stealth patcha, czy też dają bany za sam fakt przerobienia? Chodzi mi o to, czy to, że mamy tego swojego iExtreme jest widziane przez banujących czy to jest sprawa niewykrywalna i ban grozi tylko w przypadku własnej głupoty w jednym z ww. przypadków?

 

Przeciez pisali Ci juz...

Nie ma 100% pewnosci, grajac na backupach na x360 musisz sie liczyc z tym, ze w kazdej chwili mozesz dostac bana. Innej pewnosci NIKT ci nie da.

Nikt tu nie pracuje w Microsofie i nie wie do konca jak dziala ich ban hammer. Sa tacy co graja juz 3+ lata na XBL i nic im nie jest a tacy co grali tylko na orginalach a i tak dostali bana bo mieli flasha. Aaa i oboje mieli super najnowszy flash ixtreme :lol: . Także jak decydujesz sie na flasha to wiedz ze predzej czy pozniej dostaniesz bana. Tu nie da sie byc cwaniakiem. Ehh jakie to polskie... :closedeyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...