Skocz do zawartości

Piractwo konsolowe - cienie i blaski


Rekomendowane odpowiedzi

2razyjot - zal.pl wies.pl itp wszyscy zacznijmy się chwalić czego to nie mamy i w ogóle dużo zarabiam to se na gry wydam i nagle stanę się taki prawy i w ogóle.

 

co to tego ze mijam się z tematem "Piractwo konsolowe - cienie i blaski" to właśnie jeden cień udało się obejść.

 

tu tutek po polsku:

http://xboxonline.valhalla.pl/index.php?showtopic=30295

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo
Nie kwestia wieku, po prostu ustawilem sie na zycie (odpukac) i mam nadmiar kasy; stac mnie i chetnie oddam tworcom hajs gdy gra jest warta zakupu, tym bardziej ze rozumiem co to znaczy za.pi.e.r.d.ol w pocie czola. Kolekcji xboxa wam nie pstrykne bo pozyczylem ziomowi, ja okupuje ps3. Ale niebawem kupie call of duty 5 i assasina dwojeczke to sie rozbujam. :D

 

Nie to żebym się czepiał, ale czy przypadkiem 2-3 miesiące temu (nieważne "kiedyś") nie mówiłeś dokładnie tego samego jak pstrykałeś zdjęcie gier na PS3. Ale oczywiście ja się nie czepiam :whistling:

Odnośnik do komentarza

Na obecna chwile jestem bez roboty, to tez nie poge sobie pozwolic na gry, sam przerabiam konsolki, robie wiele "zlego"

Lecz jak mialem kase, no i znow jak bede mial, wbijam do MM, gadam z ziomkiem, aby cos z ceny sciol, biore org. TYLE!

Sam popieram granie na oryginalach, ale jak sie ma hajs, ja grajac teraz w AC2 na "kopii" skoncze ja, ale i tak kupie dla kolekcji, jak gotowka bedzie.

 

Ceni jest wiele, blaskow tez... Mercedesa nie ukradniesz, aby sie przejechac, ale sa dni otwarte, dlatego z nich kozystam.

Odnośnik do komentarza

Można dysk odblokować! wsumie to w pamięci NAND trzeba "namieszać"

poczytaj na polskich forach tematycznych o xbox360

Gooral - raczej gorol...

mniejsza z tym, media też ma swoją marże, którą często można "wynegocjować"

nie, pożyczam od kumpli grę, wszyscy mają nowości zaraz jak się pokażą. W weekend kończą, później ja biorę i też kończę w 2 dni... 4 kumpli ma PS3, więc problemu z grami na tą platformę nie mam

 

Resistance/Motorstorm grałem tydzień przed premierą PS3 w europie...

KZ2 / LBP2 / Motorstorm2 / Resistance2 też dużo wcześniej niż większość osób na tym forum ( wersje not for sale )

KZ2 jakieś 3tyg. przed premierą. To nie jest złodziejstwo, tylko przywilej.

Edytowane przez Dabman
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam zakupiłem dzis dwa xboxy arcade jeden dla mnie i dla kuzyna i maja zasilacze 150 w ?( chyba jasper) a data produkcji to 2009 -05 i 2009 -07 Czy do tych kosnol da sie wgrac program, który będzie odpalał kopie zapasowe moich orginałów ? I jak mozna to stwierdzić po tackach od dvd rom ?( moze jakies zdjecie ) czy to liteon czy benqu

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie, że można. Teraz już chyba wszystkie napędy są przerabialne na odpalanie kopi zapasowych waszych oryginałów. ;)

 

Dabman

 

Mi się to dalej w głowie nie mieści. Przecież takie sklepy narzucają swoją marżę. A Ty idziesz, gadu gadu i masz taniej? Przecież to nie targ czy gry używane. Chociaż teraz widzę "wynegocjować", czyli idziesz do znajomego i on Ci daje tą grę za mniej siana, a potem odkłada na półkę i ktoś kupuje już po normalnej cenie jako nowość?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...