Skocz do zawartości

Rock Band 2


Redmitsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam rb2 z usa i chcialem dzisiaj sciagnac sobie jakies dlc songi i mam pewien problem.

Otoz posiadam karte uk, wchodze sobie na konto uk i sciagnelem sobie piosenke. Po zainstalowaniu jej w ogole jej nie widzi w moim rb2 usa.

Chcialbym zakupic w takim razie dlc songi z usa korzystajac z karty uk ale nie potrafie tak bo dane adresowe musza byc z uk a w koncie usa jest tylko adres usa i w ten sposob karty mi nie chce przyjac.

Sa jakies jeszcze inne sposoby na sciagniecie tych dlc?

A gdy zimportuje sobie z usa plytke od rb1 to klucz musze kupic tylko i wylacznie z usa czy moze to tez byc klucz z psstore uk?

Odnośnik do komentarza
Mam rb2 z usa i chcialem dzisiaj sciagnac sobie jakies dlc songi i mam pewien problem.

Otoz posiadam karte uk, wchodze sobie na konto uk i sciagnelem sobie piosenke. Po zainstalowaniu jej w ogole jej nie widzi w moim rb2 usa.

Chcialbym zakupic w takim razie dlc songi z usa korzystajac z karty uk ale nie potrafie tak bo dane adresowe musza byc z uk a w koncie usa jest tylko adres usa i w ten sposob karty mi nie chce przyjac.

Sa jakies jeszcze inne sposoby na sciagniecie tych dlc?

A gdy zimportuje sobie z usa plytke od rb1 to klucz musze kupic tylko i wylacznie z usa czy moze to tez byc klucz z psstore uk?

odkad pamietam w kazdym temacie jest trabiane ze dlc musi byc z tego samego regionu co gra

jesli chcesz przegrac kawalki z jedynki to i gra i klucz musza pochodzic z usa

 

sprobuj sie zarejestrowac na inny adres, ja probowalem sie zarejestrowac w jednym z tych stanow gdzie sie nie placi podatku i jak bym nie kombinowal to karty nie przyjmowalo

znajomy podal mi adres jakiegos hotelu ze stanu z podatkami i wszystko gra

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzieki za odpowiedz 'wielokropek' ;d

A takie pytanie czysto techniczne.

Czy tez macie problem z utrzymaniem rytmu w szybkich utworach? Jak ktos mnie nie rozumie to polecam obejrzec filmik, chodzi mi w szczegolnosci o wybijanie zoltego pada. Jestem leworeczny i wybijam go prawa reka. Mam wrazenie ze wybijam go w dobrym stalym tempie a tu nagle bum i po combo :(

Tak samo musze jeszcze pocwiczyc nad tzw "8/16th notes" ;d

Odnośnik do komentarza
prośba o pomoc:

chciałem kupić sobie grę Rock Band 2 (PS3) - samą płytkę i do tego zewnętrzny zestaw perkusyjny (ION czy jakoś tak). Czy można używać gry mają TYLKO perkusję?

 

gdzie można kupić taki zestaw? jakie sklepy polecacie?

 

pozdro

waldus

majac sama perkusje spokojnie pograsz (oczywiscie tylko na perkusji)

jednak gdzie kupisz "zewnętrzny zestaw perkusyjny (ION czy jakoś tak)" i (co wazniejsze) czy da sie to podlaczyc do konsoli - nie wiem

 

btw, czy tu sa sami bebniarze? nikt nie gra na gitarze?

Odnośnik do komentarza

sorki, że link do allegro, ale nigdzie indziej tego nie znalazłem:

http://www.allegro.pl/item505816150_ion_au...ock_band_2.html

 

szukam tylko wersji na ps3. to się profesjonalnie nazywa drum rocker premium set dla rock band 2. uffff.....

tylko gdzie znaleźć taki zestaw? przynajmniej gdzie Wy kupowaliście grę i gdzie możecie polecić?

Odnośnik do komentarza
Na eBayu jest tego pełno... średnio po 300$, z przesyłką wychodzi niewiele drożej niż na polskiej aukcji. Skoro to bębny dedykowane grze, to logiczne, że dają się podłączyć do konsoli i pozwalają na obsługę gry.

 

uuu drogo...

ja na Amazon.com znalazłem zestaw: gra + perka + stołek :D całość wychodzi 345$ + wysyłka :-)

 

.. tylko, że nie wysyłają do Polski (sprzęt dostępny jedynie w USA). No nic, za radą Buthera zakładam konto na ebayu....

Odnośnik do komentarza

to byl piekny dzien dla rock banda

naciupalem kupe pucharkow i wlasnie przed chwila sprobowalem potyczki online

"American Woman" -The Guess Who - podlozylem sie bo gralem z mysla o pucharku

"Ramblin' Man"- The Allman Brothers Band - porazka

"Carry On Wayward Son" - Kansas - zacieta walka do ostatniej chwili i pod sam koniec czuje, ze "wajcha" sie ułamała, trofeum wpadlo jednak mimo, ze ułamanie sie było tylko złudzeniem to usterka jest

rozleciala sie sprezyna tak, ze wajcha nie wraca do pierwotnej pozycji

grac sie da, ale 100% przyjemnosci nie osiagne

i teraz pytanie:

rozkrecac gitare i probowac to naprawic czy lepiej to zostawic, bo moge cos zepsuc calkowicie (np czujnik polozenia gitary)?

 

Odnośnik do komentarza

Na to pytanie powinienes sam sobie odpowiedziec ;> Rozumiem ze gwarancja nie wchodzi w rachube? ;p

Btw:

Czy ja mam tylko taki zestaw perkusji czy wy tez tak macie. Dokladnie chodzi mi o czulosc perki. By czulosc pada dotknela zenitu ( czytaj: by pojawil sie 'fajerwerek' na padzie ) musze bardzo mocno uderzac i ofkoz na samym srodku, jedynie na czerwonym jest lzej mi to zrobic. Jezeli chodzi o czulosc to jest ok, nie ma z tym problemu, perka wykrywa mi nawet leciutkie uderzenia.

Mam nadzieje ze perka jest wytrzymala, ze po miesiacu napier.dalania bedzie dalej wykrywac uderzenia ;d

 

 

Odnośnik do komentarza

Wiele osob czesto pyta jakie piosenki warto zassac z marketplace.Postanowilem zrobic taka moja liste songow ktorym warto sie przyjzec.Przy doborze nie kierowalem sie poziomem trudnosci, ale tylko i wylacznie gustem muzycznym.

Na poczatek packi:

-Disturbed Pack 01

-Dead Kennedys Pack

-Metallica Track Pack 01

-Nirvana Pack 01

-No Doubt Singles 1992-2003

-Oasis Pack 01

-The Offspring Pack 01

-Scene Pack 01

Albumow calych nie polecam bo sa imo mocno nierowne.

Z pojedynczych songow:

30 Seconds To Mars

-Attack

-The Kill

Against Me!

-Stop!

Airborne

-Runnim' Wild

All-American Rejects

-Dirty Little Secrets

-Move Along

Bang Camaro

-Rock Rebellion

Black Sabbath

-War Pigs

Blondie

-Call Me

The Darkest Of The Hillside Thickets

-Shhh...

Devil Driver

-Clouds Over California

Faith No More

-We Care A Lot

Fall Out Boy

-I Don't Care

Free

-All Right Now

Freezepop

-Sprode

George Thorogood...

-Bad To The Bone

Glados And Jonathan Coulton

-Still Alive

Hinder

-Use Me

The Knack

-My Sharona

Machine Head

-Aesthetics of Hate

Nine Inch Nails

-Last

Red Hot Chili Peppers

-Snow((Hey Oh))

-Under Bridge

Serj Tankian

-Beethoven's C***

Staind

-This Is It

Static-X

-Push It

System Of A Down

-B.Y.O.B.

-Toxicity

The Who

-Behind Blue Eyes

Yeah Yeah Yeahs

-Date With The Night

 

Mam nadzieje ze komus sie choc troszke ta lista przyda i bedzie sie swietnie bawil :)

 

EDIT:Lepiej sciagac z poziomu gry gdzie jest dostepna opcja Previev.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
EDIT:Lepiej sciagac z poziomu gry gdzie jest dostepna opcja Previev.

mnie zawsze po chwili wyrzuca z netu jak sprawdzam piosenki z poziomu gry wiec tym co nie znaja utworow ktore planuja kupic polecam opcje pss store + youtube

 

ps pominales

rhcp tell me baby i the who baba o'riley

 

ps2

jeszcze paczke boston musze kupic

wydawalo sie, ze gra plus instrumenty duzo kosztuja, ale to dodatkowe tracki od cholery kasy pozeraja

Odnośnik do komentarza

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,6115....html#skomentuj

 

w styczniu podobnoo bedzie mozna zakupic:

Claudette - Roy Orbison

In Dreams - Roy Orbison

Mean Woman Blues - Roy Orbison

Oh, Pretty Woman - Roy Orbison

Ooby Dooby - Roy Orbison

You Got It - Roy Orbison

 

Are You Gonna Go My Way - Lenny Kravitz

Freedom Train - Lenny Kravitz

Let Love Rule - Lenny Kravitz

Mr. Cab Driver - Lenny Kravitz

 

The Joker - Steve Miller Band

Space Cowboy - Steve Miller Band

 

i pozwole sobie zcytowac pierwszy komentarz

"Tylko Leniu Krawiec jest wart grzechu.Reszta to popelina (Steve Miller Band) lub rzeczy kompletnie nie nadajace sie do Rock Band (Roy Orbison).Zreszta kapel ktore nie nadaja sie do tej gry jest wiecej, np The Beatles."

 

dla mnie jest zupelnie na odwrot:

zadnego z kawalkow Kravitza nie kojarze, pretty woman i you got it to obowiazkowy zakup (choc brakuje mi np california blue) a na sma mysl o jokerze sie slinie

Odnośnik do komentarza

jak kupilem gh3 to o co drugim kawalku ktory slyszalem myslalem, ze chcialbym go zagrac

nie jestem perkusista i paleczki rzadko biore do rak, ale za ten kawalek w rb duzo bym zaplacil

http://pl.youtube.com/watch?v=hA9pSZqa2ik

 

niestety to niemozliwe

 

edit

jesli ktos zastanawia sie co zassac z psstore to moze ta srona sie mu sprzyda

http://www.rbdlc.com/

Edytowane przez ....
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...