Skocz do zawartości

Rock Band 2


Redmitsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jak bym posiadal caly zestaw rock banda 2, czyli perka, mikrofon i gitarka, to rozumiem ze tam sa 3 pierd.olniki pod usb, wiec jakis rozdzielacz musze sobie sprawic tak? Jest cos takiego na allegro?

Hm, a gitarka z GT:WT jest bezprzewodowa i nie trzeba nic pod usb podlaczac?

po pierwsze

wydaje mi sie, ze dawalem linka do takich rozgaleziaczy

po drugie

gitare z gh tez sie podlacza

 

jutro zdjecie zrobie

Odnośnik do komentarza
sorry, nie zauwazylem tego ostatniego no, po 11 godzinach z pracy wrocilem

nie zmienia to jednak faktu, ze to ja mam racje :)

spojrz na date tamtgo artykulu, poszukaj newsa, ze ea i activision sie dogadaly w sprawie pathy umozliwiajacych komptabilnosc, albo poprostu uwierz mi, ze w srode przychodzi do mnie dwoch kolegow i Tomek bedzie grał na perkusji a Dawid na gitarze z GH3 gdy ja bede wymiatal na elektryku z RB

serio, serio

 

to niefajnie, bo moglem kupic sobie 2 za(pipi)iste gitary les paul w tej samej cenie....

Odnośnik do komentarza
DLC nie są region free.

Gierke masz np. z PSS US to działają tylko z grą amerykańską.Wersja EU nie odczyta dodatków.

(Poprawcie mnie jak się myle)

nie wiem jak na ps3 ale na x360 dodatki sciagane z us dzialaja bez problemu z wersja europejska gry

z wlasnego doswiadczenia nie wiem, ale od zawsze slysze, ze DLC maja regiony i nie kupisz dodatkow z us store jak masz europejska wersje

to niefajnie, bo moglem kupic sobie 2 za(pipi)iste gitary les paul w tej samej cenie....

jak dla mnie gitara z rb (nie mam doswiadczen z ta z gh4) jest najlepsza, przebija w prawie wszystkim les paula

jedyna wada to pasek

ja sie strasznie wczuwam, skacze jak malpa, macham gitara nad glowa i rozne takie

efekt?

nawet jak gram spokojnie to pasek mi co chwile spada z gitary, raz juz zaszywalem te dziurki, ale po 2-3 tygodniach to samo

 

 

 

i obiecane zdjecie dla czekolady:

 

1004066ue7.th.jpgthpix.gif

 

 

od lewej

gitara od rb

gitara od gh3

mikrofon od rb

perkusja od rb

wszystko wpiete do pie.rdo.lnika (fachowo to sie nazywa chyba hub)

 

dostrzegasz juz roznice miedzy instrumentem bezprzewodowom, a przewodowym?

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzieki 'wielokropek' ;d chociaz nie mam pojecia czemu do mnie mowisz czekolada ale spoko :P

Jestem juz pewien ze najpierw kupuje drum kit z usa. I tak w usa pojawiaja sie dlc szybciej to pozniej w europie mamy i tak to samo, wiec raczej nie bedzie mnie bolec region dlc.

A pioseneczki i tak bede mogl zaplacic karta z uk, wiec gitara ;P

Odnośnik do komentarza
ak dla mnie gitara z rb (nie mam doswiadczen z ta z gh4) jest najlepsza, przebija w prawie wszystkim les paula

W niczym nie przebija poza lepsiejszym wygladem.Przyciski skrzypia.Struna fatalnie sie zachowuje i nie da sie jej wyczuc (brak "klikniecia").Przyciski do solowek to jakas pomylka.Raz ze sa tak malutkie a dwa w bardziej gownianym miejscu chyba nie dalo sie ich dac.U mnie lezy i od premiery RB zbiera kurz.Za to te z GH sprawuja sie o niebo lepiej.IMO.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
Dzieki 'wielokropek' ;d chociaz nie mam pojecia czemu do mnie mowisz czekolada ale spoko :P

Jestem juz pewien ze najpierw kupuje drum kit z usa. I tak w usa pojawiaja sie dlc szybciej to pozniej w europie mamy i tak to samo, wiec raczej nie bedzie mnie bolec region dlc.

to przez te mangowe avatary, pomylilem Cie z dr Czekolada, sorry

obecnie chyba europejskie dlc wychodzi wczesniej, ale to i tak roznica godzin

 

ak dla mnie gitara z rb (nie mam doswiadczen z ta z gh4) jest najlepsza, przebija w prawie wszystkim les paula

W niczym nie przebija poza lepsiejszym wygladem.Przyciski skrzypia.Struna fatalnie sie zachowuje i nie da sie jej wyczuc (brak "klikniecia").Przyciski do solowek to jakas pomylka.Raz ze sa tak malutkie a dwa w bardziej gownianym miejscu chyba nie dalo sie ich dac.U mnie lezy i od premiery RB zbiera kurz.Za to te z GH sprawuja sie o niebo lepiej.IMO.

owszem, skrzypienie troche wkurza, przyciskow od solowek nie uzywam, jednak struna to juz kwestia gustu, no i przyciski sa wieksze, leza jeden przy drugim, bez zadnych odstepow przez co sie nie gubie

no ale jednak to kwestia gustu

 

z wlasnego doswiadczenia nie wiem, ale od zawsze slysze, ze DLC maja regiony i nie kupisz dodatkow z us store jak masz europejska wersje

 

no wiec wlasnie mowie z doswiadczenia:) mam wersje na x360 i bez zadnego problemu dlc sciagane z us dziala na mojej europejskiej kopii gry

x360 widzialem tylko w empiku czy MM, ale osmilele sie zauwazyc, ze chyba sa jakies roznice miedzy nim a ps3

Odnośnik do komentarza

Ekran rejestracji raczej niewiele mówi, dopóki nie mamy gry :)

A te 20 bonusowych to:

• The 88 - "Sons and Daughters"

• Authority Zero - "No Regrets"

• Between the Buried and Me - "Prequel To The Sequel"

• The Cab - "Bounce"

• The Chevelles - "Get It On"

• The Cocktail Slippers - "Give It To Me"

• Dealership - "Database Corrupted"

• Endeverafter - "I Wanna Be Your Man"

• The Ghost Hounds - "Ashes To Fire"

• Hollywood Undead - "Young"

• Kutless - "The Feeling"

• The Len Price 3 - "If I Ain't Got You"

• Lesley Roy - "I'm Gone, I'm Going"

• Opiate for the Masses - "Burn You Down"

• Semi-Precious Weapons - "Magnetic Baby"

• Shaimus - "Like a Fool"

• Thenewno2" - Crazy Tuesday"

• Tickle Me Pink - "The Time Is Wrong"

• Underoath - "Desperate Times, Desperate Measures"

• X Japan - "I.V."

 

Odnośnik do komentarza

dzisiaj wlasnie dostalem swojego Rock Banda 2 i powiem ze bardzo podoba mi sie, jest tutaj naprawde sporo fajnych kawalkow a na PSN jeszcze wiecej. Wczesniej gralem tylko w GH3 i nic sie nie zmienilo oprawa graficzna duzo lepsza wlasnie w RB2.

 

Jeszcze mam takie male pytanko czy w rock band 1 mozna grac na gitarze od GH3 wiem ze na poczatku nie bylo mozna ale czy wyszedl juz jakis patch ktory to poprawia? Pytam bo na necie jest naprawde duzo roznych opinii

Odnośnik do komentarza

kupilem sama gre bo mam gitary od GH3 pozatym nie mam gdzie perkusji postawić. a gierke kupilem na niemieckim ebayu za 28e z przesylka uzywke.

Widzialem tabelke z gamespotu, ale myslalem ze juz cos z tym zrobili, ale jezeli nie no to trudno, pozostaje mi kupic RB1 i zgrac kawalki na hdd i grac w nie w drugiej czesci

Odnośnik do komentarza
kupilem sama gre bo mam gitary od GH3 pozatym nie mam gdzie perkusji postawić. a gierke kupilem na niemieckim ebayu za 28e z przesylka uzywke.

Widzialem tabelke z gamespotu, ale myslalem ze juz cos z tym zrobili, ale jezeli nie no to trudno, pozostaje mi kupic RB1 i zgrac kawalki na hdd i grac w nie w drugiej czesci

Gitara z GH3 wspólpracuje z grą Rock Band 1 na konsoli Playstation 3*

 

*wymagane połączenie z netem, by ściągnąć patch.

Odnośnik do komentarza

OK, Laik mode teraz.

Nigdy nie grałem w gierki typu GH czy Rock Band [ ok mamy to za sobą xD ].

Mam kilka pytań odnośnie Rock Band 2, mianowicie;

1. W zestawie jak wiadomo jest mic, gitarka, perkusja, chciałbym wiedzieć czy są one bezprzewodowe, czy też na kabel

2. Niestety nie ma gitarki basowej, stąd kolejne pytanie, da się ją jakoś dokupić? Czy jest to taka sama gitara jak standardowa od RB? Jeśli nie, to jaką polecacie [najlepiej bezprzewodowa]

3. DLC jest regionalny na PS3, stąd pytanie nt wersji którą kupić, USA czy EU? [była premiera w EU w ogóle?]

4. Jak wygląda jakość wykonania tychże instrumentów z zestawu? Brać grę i dokupić jakieś inne instrumenty, czy te co są, wydają się być solidnie wykonane?

Z góry dzięki, czytałem wszystkie 3 strony, ale niestety większość to kompatybilność z GH, a nie potrzebne mi to raczej ;) Pozdrawiam i w ogóle.

EDIT: dowiedziałem się, że GH4 też ma zestawik z mic gitarkami i perkusją..., krótka piłka, która gra jest ładniejsza i przystępniejsza dla normalnego użyszkodnika?

Edytowane przez Hysz
Odnośnik do komentarza

rozumiem ze pytasz o 2jke

 

 

1. W zestawie jak wiadomo jest mic, gitarka, perkusja, chciałbym wiedzieć czy są one bezprzewodowe, czy też na kabel

perka i gitara na pewno bezprzewodowe, co do mikrofonu nie jestem pewien.

2. Niestety nie ma gitarki basowej, stąd kolejne pytanie, da się ją jakoś dokupić? Czy jest to taka sama gitara jak standardowa od RB? Jeśli nie, to jaką polecacie [najlepiej bezprzewodowa]

ta sama, mozesz dokupic druga jesli chcesz zeby jednoczesnie jedna osoba grala na elektryku a druga na basie.

3. DLC jest regionalny na PS3, stąd pytanie nt wersji którą kupić, USA czy EU? [była premiera w EU w ogóle?]

Na razie tylko usa. Jest tanio, jesli wyczaisz dobra opcje transportu to bierz z USA (chyba ze chcesz grac z ludzmi z eu przez net, nei wiem czy online bedzie regionalizowany)

4. Jak wygląda jakość wykonania tychże instrumentów z zestawu? Brać grę i dokupić jakieś inne instrumenty, czy te co są, wydają się być solidnie wykonane?

Podobno sa solidne, producent twierdzi ze lepsze niz z jedynki, a juz te nie byly zle (poza dzwiekiem uderzenia w perke i psujacym sie czasem sprzetem)

EDIT: dowiedziałem się, że GH4 też ma zestawik z mic gitarkami i perkusją..., krótka piłka, która gra jest ładniejsza i przystępniejsza dla normalnego użyszkodnika?

GH4 jest juz w Europie (premiera w Polsce w tym miesiacu, choc juz mozna kupic podobno), a instrumenty ma podobno lepsze niz RB2. Gdy ma sie komplet instrumentow, to sama gra jest malym problemem - dokupic RB2 majac GH4 za 200 zl to pikus w porownaniu cena instrumentow, mozna sie zamienic z kims kto ma druga gre itd. Sadzac z opinii o samej grze - RB > GH3, a czy tak samo bedzie z RB2 i GH4 - zobaczymy. Ja na razie jestem bardziej nastawiony na zakup GH4, ale na opinie trzeba troche poczekac :]

Edytowane przez Deadeye
Odnośnik do komentarza
2. Nie ma w zestawie czegos takiego jak basowka. Nawet raczej nikt nie wymyslil do gry gitary basowej. Podczas grania na gitarze wybierasz czy chcesz zwykla czy basowke i koniec.

jest

kiedys na (na polygami chyba) widzialem newsa, ze jakas firma wydala gitare basowa na x0, bajer polegał na tym ze struna była podzielona na dwie czesci tak by mozna bylo grac dwoma palcami jak na prawdziwej basowce

 

Hysz, ogolnie to Deadeye wszystko dobrze opisal, ja bym tylko dodał, ze jesli nie spisz na forsie to moze zaczalbys od GH3, mniej kasy ryzykujesz, sprawdzisz czy Tobie i kumplom taka zabawa podchodzi

czemu kumplom? granie samemu w symulator zespolu to tylko ulamek zabawy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...