Skocz do zawartości

Rock Band 2


Redmitsu

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanko:

Da się podłączyć perkusję [gitarę?] z RB2/Guitar Hero do PC i grać jak na normalnym instrumencie? Chodzi mi o możliwość pociągnięcia perki kablem MIDI jakoś do PC i jakimś programem sobie łupać. Istnieje taka możliwość? Ktoś próbował? Są w ogóle takie wyjścia w tych instrumentach?

Gitarka z World Tour (i z RB pewnie też) jest wykrywana jako zwykły pad, perkusja być może też. FL Studio ma chyba opcje grania padem w jakimś pluginie, musiałbyś poszukać. World Tour ma taką opcje w samej grze, można grać free style, tyle że tymi paroma dostępnymi dźwiękami za dużo się nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

HEJ

ja niestety dodam kilka smutnych słów od siebie - kupiłem w sklepie na ebayu zestaw RB2+ instrumenty. Niestety zestaw dotarł do mnie kompletnie rozkradziony + instrumenty z rb1 (i to nie wszystkie). Narazie przepycham się ze sprzedawcą, ale kiepsko to widzę (żona podpisała protokół kurierowi)

 

eh - co za lipa...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

1. Czy gitara od GHIII działa z obydwoma Rock Bandami?

2. Jak kupię amerykańską grę, to kawałki ściągnięte z brytyjskiego PSS będą działać? I odwrotnie?

3. Czy piosenki z RB2 da się wsadzić do RB1, czy to działa tylko w górę?

4. Jak ściągnę na dysk kawałki z europejskiego RB1 (z gry, nie ze sklepu;), to mogę je wpakować do amerykańskiego RB2?

 

 

e: thx, ....

Edytowane przez Sikor
Odnośnik do komentarza
Coraz ciekawszy dlc ;]

Kids aren't allright to pewniak, zastanawiam sie jeno jeszcze nad rem ;]

Dzisiaj sprobowalem battery na perce i ledwo co przeszedlem (3*, 84%) =/ Duzo jeszcze drogi przede mna ;d

no ja biore na 100% Kids aren't allright choc obawiam sie, ze to kolejny kawalek fajny do slucchania ale nie do grania (za prosty, gitara) i loosing my religion (tutaj na pewno bedzie sto procent zadowolenia plus opcja gitara i dodatkowe wycie)

 

sikor

 

1 tak

2 nie

3 nie, byc moze przy rb 3 pojawi sie opcja zrzucenia kawalkow z 2 (no chyba, ze 3 wyjdzie na nastepna generacje)

4 na 99,9% nie

 

 

do amerykanskiej wersji pasuja za to kawalki z kanadyjskiego sklepiku, kosztuja tyle samo, z tym, ze dolar kanadyjski tanszy

Odnośnik do komentarza
HEJ

ja niestety dodam kilka smutnych słów od siebie - kupiłem w sklepie na ebayu zestaw RB2+ instrumenty. Niestety zestaw dotarł do mnie kompletnie rozkradziony + instrumenty z rb1 (i to nie wszystkie). Narazie przepycham się ze sprzedawcą, ale kiepsko to widzę (żona podpisała protokół kurierowi)

 

eh - co za lipa...

Powiedz od kogo kupowałeś, bo też kupowałem i z Ebaya instrumenty + gra, z tym, że na do 360tki i zamiast dostać full bundle dostałem samą perkę (IMO jest za(pipi)ista), no ale gościu już dawno zwrócił różnicę :).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Panowie, mam zamiar [po raz (pipi). kolejny] kupić RB2, mam pytanko, co bardziej się opłaca, wersja PAL czy NTSC USA? Jestem zainteresowany DLC ofkors. I pytanko bonus, czy można dzielić te piosenki na 2 konsole np. w sensie płace raz, dzielę na 2 [do 5], jak każdy inny content z PSS?

Thx za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

Chciałem się poradzić w pewnej kwestii. Mam wersje Rock Band'a sprowadzoną ze Stanów, problemem jest to że grając na europejskim koncie ( jeśli tak to można nazwać ), nie mogę znaleźć graczy do "Score Duel" albo "Tug of War". Sytuacja drastycznie się zmienia gdy zmieniam na konto USA, z miejsca mam z kim grać. Nie satysfakcjonuje mnie to jednak, gdyż zależy mi na trofeach na koncie "właściwym" ;) . Pytanie. Czy można coś na to poradzić ? Czy też, że się tak wyraże jestem udupcony ^_^ ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...