Skocz do zawartości

Gears of War 2 - opinie,ustawki itd


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Graliśmy w Hordę z Super Big Bossem i BoDerekKoch'em (chyba nikogo nie pomyliłem? :P), i wyszło na to, że od 20. fali trzeba raczej komplet, we trzech niewiele zdziałaliśmy :<

 

Spoko, dzisiaj się uda może w 5 zagrać. Wcześniej z Wojtusiorem i Actionem doszliśmy do 28 fali. Załatwcie sobie headsety, bo bez komunikacji głosowej ciężko się gra ;)

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
Graliśmy w Hordę z Super Big Bossem i BoDerekKoch'em (chyba nikogo nie pomyliłem? :P), i wyszło na to, że od 20. fali trzeba raczej komplet, we trzech niewiele zdziałaliśmy :<

 

Spoko, dzisiaj się uda może w 5 zagrać. Wcześniej z Wojtusiorem i Actionem doszliśmy do 28 fali. Załatwcie sobie headsety, bo bez komunikacji głosowej ciężko się gra ;)

Jeżeli będzie wolne miejsce, to piszcie - chętnie pogram, gamertag w sygnie.

Odnośnik do komentarza
Załatwcie sobie headsety, bo bez komunikacji głosowej ciężko się gra ;)

No wczoraj miałem ja, i ktoś jeszcze. Pomaga to, zawsze można krzyczeć "z tyłu, z tyłu!" :D Dziś nie wiem, czy dam radę zagrać, chyba że późnym wieczorem.

 

Miałeś? Jakoś Cie nie było słychać wogóle. Może zapomniałeś włączyć mikrofon :lol:

Odnośnik do komentarza
Ja to bym zagral cala horde na insanie z dobra ekipa ale nie bardzo jest z kim jak prawie kazdy gra execution na publicu.

Tommo ja moge zagrac ale szczerze mowiac doszlismy do chyba 29 i koniec mogila nie moglismy jej przemeczyc ( w sumie to najgorszy chyba dla nas jest kantus bo te jego granaty powoduja ze wyskakiwalismy z zza oslony i byla kiszka bo jeden strzal z kolta i head albo od razu down:)) mysle ze jeszcze pare osob bym znalazl chociaz obecnie meczymy l4d ktore ma o niebo lepsze multi niz gow2

Odnośnik do komentarza
Graliśmy w Hordę z Super Big Bossem i BoDerekKoch'em (chyba nikogo nie pomyliłem? :P), i wyszło na to, że od 20. fali trzeba raczej komplet, we trzech niewiele zdziałaliśmy :<

 

Spoko, dzisiaj się uda może w 5 zagrać. Wcześniej z Wojtusiorem i Actionem doszliśmy do 28 fali. Załatwcie sobie headsety, bo bez komunikacji głosowej ciężko się gra ;)

Jeżeli będzie wolne miejsce, to piszcie - chętnie pogram, gamertag w sygnie.

 

Po 22:15 bedę tak jak wczoraj :) HeadSet mam więc można krzyczeć "z tyłu z tyłu" :D

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Ja to bym zagral cala horde na insanie z dobra ekipa ale nie bardzo jest z kim jak prawie kazdy gra execution na publicu.

Tommo ja moge zagrac ale szczerze mowiac doszlismy do chyba 29 i koniec mogila nie moglismy jej przemeczyc ( w sumie to najgorszy chyba dla nas jest kantus bo te jego granaty powoduja ze wyskakiwalismy z zza oslony i byla kiszka bo jeden strzal z kolta i head albo od razu down:)) mysle ze jeszcze pare osob bym znalazl chociaz obecnie meczymy l4d ktore ma o niebo lepsze multi niz gow2

 

Gralem z Pershingiem i jego bracmi ostatnia fale na blood drive i wcale nie bylo tak trudno, wystarczy dobra taktyka. Ale chcialbym zagrac od poczatku na insanie.

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...