Skocz do zawartości

Czy wiesz, że...


Gość Oran

Rekomendowane odpowiedzi

Temat na wzór tego z hyde parku, tyle tylko, że o samochodach, a skłoniło mnie do tego to, że...

 

Czy wiesz, że benzyna w moim mieście kosztuje już mniej niż 4 zł? (3.99)

 

Czy wiesz, że na Mullerze [taka stacja benzynowa] w weekendy 95 i 98 kosztują tyle samo? (przynajmniej u mnie tak jest, na orlenie o takim czymś nie słyszałem, a na shella czy inne bp nie zagladam bo drogo ;D)

 

Czy wiesz, że tak naprawde wtedy nie ma żadnej róznicy w tym paliwie?

 

Czy wiesz, że zapewne lejesz zwykłe 95 w te dni?

 

Czy wiesz, że czuć róznice między 95 a 98 w normalne dni? Na dłuższej trasie widać doskonale na przykład w spalaniu.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy wiesz, że...

 

...Jaguar i Land Rover należą do indyjskiej firmy TATA?

 

...można w każdej chwili pójść na komisariat i dmuchnąć w alkomat, aby sprawdzić, czy możemy prowadzić (może dla niektórych to oczywiste, ale ja się dopiero dzisiaj się o tym dowiedziałem :)).

Edytowane przez Hubi.
Odnośnik do komentarza

Polecę offtopem, bo nie znam żadnej ciekawostki, ale...

 

...można w każdej chwili pójść na komisariat i dmuchnąć w alkomat, aby sprawdzić, czy możemy prowadzić (może dla niektórych to oczywiste, ale ja się dopiero dzisiaj się o tym dowiedziałem :) ).

 

Jeden gość tak zrobił i mu mandat wlepili. Bo debil przyjechał na komisariat autem XD

 

czy wiesz, ze w krakowie na neste benzyna kosztuje 3,89 - 5gr jak placisz karta, czyli w sumie 3,84?

 

Huh. W mojej okolicy 3,87 to jest na Shellu ;) Co prawda to jedyna stacja (nawet jedyna taka Shella), która ma tak niską cenę, więc nie wiem o co chodzi. Ach, jakby ktoś chciał skorzystać, to tanksztela stoi na trasie S1, na odcinku z Dąbrowy Górniczej do Sosnowca.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dzisiaj przeglądając allegro natrafiłem na ciekawą oferte:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11036321

Samochód wydał mi sie znajomy bo malowaliśmy takiego miesiąc temu. Właściciel przywiózł go z francji z rozwalonym lewym bokiem. W aucie zostały wymienione oboje lewych drzwi, słupek, próg, kawałek podłogi i szyba przednia wiec ten bezwypadkowy w treści ogłoszenia to śmiech na sali. Dodatkowo malowany tylni zderzak oraz wgniecione prawe tylnie drzwi przez widlaka podczas ładowania na złomie we francji. Nawet nie pofatgowano sie wymienić dywaniku od strony kierowcy (z niebieską obwódką xD) który dopasowaliśmy z bmw e36 bo nie było żadnego.

Jeśli ktoś ma konto na forach w których ostrzega sie o podobnych przypadkach to może zamieścić to ostrzeżenie.

 

Edit:

Dodatkowo data produkcji tego saaba to 2005 a 2006 to data pierwszej rejstracji w francji.

Edytowane przez Dud.ek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...