Skocz do zawartości

Demon's Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

masz stabilne łącze? to może być główna przyczyna, jeśli problem i tak jest to w ustawieniach wyłącz połączenie i będziesz grał w offline, ewentualnie odłącz kabel.

 

a mój problem jest taki: jestem w Boletarian Palace i jak dochodzę do pierwszego niebieskiego rycerza to obok niego jest bariera, przechodzę przez barierę i nie długo potem znalazłem most na który jest dużo zapór drewnianych, niszczę je, dochodzę do komnaty a tam skulony potępieniec(nie wiem jak się nazywają, są chudzi, brązowi i ciency jak barszcz) to ja go atakuje ten wstaje i mówi! okazało się że sprzedaje zbroje ale nie mam forsy, idę dalej, pokonuje Pha-coś-tam(wielki glut) wracam po zbroję a gościa nie ma! wie ktoś gdzie on teraz jest?

 

 

Odnośnik do komentarza

Blob przypominający falangę padł za pierwszym razem choć kilka razy za szybko się zbliżyłem i zużyłem wszystkie chwasty leczące. Teraz czas na Red Eye-a.

 

Red Eye to zwykly mobek;p

 

@Kukles

 

A moze BP ci go zabily lol! nawet nie pamietam czy tak sie da,dawno temu gralem. Wylacz i wlacz gre i sprobuj ponownie

 

Chyba kupie sobie wersje EU zeby odswiezyc pamiec i pobic troche ludzi

Odnośnik do komentarza

Ma ktos do porzyczenia bronie zrobione na trofea z : Bladestone,marrow,graystone,monlightstone,faintstone i mercury stone. Nie chce mi sie juz szukac. Tak blisko platyne a zarazem tak daleko. Lipa jest w tym ze teoretycznie musisz pszejsc gre conajmniej 4 razy zeby dostac polatyne a to przez dusze pureblood i yellow soul. 4 rzeczy z kazdej duszy do przedmitow potrzebnych zeby zrobic platyne. Yuria daje soulsucker z duszy, u eda mozna z niej zrobic miecz(dobry) u sage tez jakas magie i jeden czar i wszystko z tej samej duszy. Juz mi sie powoli nie chce. Ma ktos cos z tych rzeczy to dajcie znac. Ten sam gamertag co tu. Mam lvl 172

Edytowane przez LukaszMPower
Odnośnik do komentarza

Ale mnie wciągnęło, dobrze, że mam wakacje... Więcej napiszę jak skończę grę, ale już teraz mogę powiedzieć, że gra jest super. Zamawiając limitkę na Ultimie nie wiedziałem czego dokładnie oczekiwać i czy gra mi przypasuje. To była taka inwestycja w stylu: Wiem, że mi się podoba, ale co jak już to dostanę? Nie jest aż tak trudno jak czasami czytałem, jest wymagająca, ale uczciwa. Po 15h grania człowiek zaczyna się przyzwyczajać do reguł rządzących tych światem.

Odnośnik do komentarza

Ma ktos do porzyczenia bronie zrobione na trofea z : Bladestone,marrow,graystone,monlightstone,faintstone i mercury stone. Nie chce mi sie juz szukac. Tak blisko platyne a zarazem tak daleko. Lipa jest w tym ze teoretycznie musisz pszejsc gre conajmniej 4 razy zeby dostac polatyne a to przez dusze pureblood i yellow soul. 4 rzeczy z kazdej duszy do przedmitow potrzebnych zeby zrobic platyne. Yuria daje soulsucker z duszy, u eda mozna z niej zrobic miecz(dobry) u sage tez jakas magie i jeden czar i wszystko z tej samej duszy. Juz mi sie powoli nie chce. Ma ktos cos z tych rzeczy to dajcie znac. Ten sam gamertag co tu. Mam lvl 172

Witam.

Mam wszystkie itemki do platyny , level chyba 220 wiec jak chcesz polevelować to dam znać dokładnie który i się wymienimy. Zebyśmy mogli razem grac musi być rożnica 10 leveli z tego co pamietam

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Gra jest naprawdę za(pipi)ista. Im dalej w las tym lepiej. Ostatnio udało mi się rozegrać parę gier coop i muszę powiedzieć, że gra z myślącymi graczami objawia zupełnie inny obraz gry. Przedzieranie się samemu przez ten świat przynosi inne doznania niż w grupie. Super to rozwiązali.

 

Jako ciekawostkę dodam, że w pierwszym tygodniu po premierze gra wylądowała na 7 miejscu w Wielkiej Brytanii. Świetny wynik.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...