Skocz do zawartości

Godfather II


Dark AlexX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pawlo_PL
Sprawdzalem demo - grafika ssie, modele tez, itd. Crapik od EA takim samym jakim byl GF1 - gra chyba tylko dla fanow. Wyglada nawet gorzej od SR2... Nie mowiac juz o Mafii 2 ktore znow zownuje EA i ich GF

 

Z tego co mi wiadomo, to nie ma dema Godfather'a II.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podobają mi się takie lekkie opinie o czyjeś grze :) .

Trochę szkoda, że miasto jest takie małe...

 

a tu musze sie nie zgodzic male miasto usprawnia i ulatwia rozgrywke, widac ze gra jest skierowana do casuali sam takim casualem jestem i nie lubie zapieprzac 20min w jedna strone po to zeby zabic jakiegos pajaca tak jak to bylo w far cry 2, podroz z punktu a do punktu b nigdy nie zajmuje w godfatherze wiecej niz 5 min :)

Odnośnik do komentarza

A ja z pierwszych wrażeń grałem tylko godzinkę u kumpla, dalej czekam na swoja wersję cholera. Powiem jest elegancko ba jak dla mnie(fana Godfather-a i gier GTA-podobnych) jest za(pipi)iście. Grafika średniawa, ale wystarczy w zupełności do tej produkcji, ale za to gameplay cholera. Dużo nowych rzeczy, dużo roboty, mapa z widoku dona, elementy strategiczne, dobór ekipy, awanse no dla mnie miodzio. Multi nie testowałem. Po pierwszej godzince jestem zadowolony( jak u prostytutki hehe) dobra gra i tyle. Teraz tylko czekam na swój egzemplarz i masterowanie gry na 100%. Aha ktoś tu przyrównywał Ojca Chrzestnego 2 do SR2, ten pierwszy na łeb bije Saints-a. Chodź i tak pewno obydwie produkcje razem wzięte zdmuchnie Mafia 2 ;) .

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Troche ta gra jest niedoceniona. Na pewno jest lepsza od Saints Row 2.

Ojciec Chrzestny 2 ma kilka ciekawych motywów jak i rozwiązań. Jeśli ktoś lubi film to doceni lekki lifting scenarzystów gry. Wszystko podane pod postać gracza, lekko zmodyfikowane, aczkolwiek cały czas bazujące na drugiej częsci filmu.

 

Grafika wcale nie jest aż taka zła jak to piszą. Ma nawet swoje momenty. Podoba mi się własnie opcja bycia donem, werbowanie, awansowanie, ulepszanie swojej ekipy jak i zdobywanie władzy w trzech miastach. Tu jest to fajniej rozwiązane niż w GTA bo widzimy co posiadamy, jakie mafijne rodzinki nam zagrażają itd.

Spoko gierka. Spodziewałem się czegoś gorszego. MOCNE 7+

W oczekiwaniu na Mafie II jak znalazł.

Szczególnie polecam fanom trylogi Mario Puzzo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Gierka troche zajezdza crapem, ale rekompensuje to lekki, przyjemny klimacik. Do tego jest bardzo grywalna i to jest chyba jej najwiekszy plus. Jedynka dla mnie bez dwoch zdan lepsza.

Zal d. sciska, ze potencjal universum Godfathera nie zostal wykorzystany. Poza glownymi postaciami i motywamy muzycznymi, ciezko sie doszukac jakichkolwiek zwiazkow z Ojciulem Chrzestnym ;] Wiadomo jednak, ze jakby gierki tak na sile z filmem nie wiazali, to sprzedaz bylaby nikla, a tak to moze cos zarobia.

 

Dam mocno naciagane 7/10, glownie za grywalnosc, bo przyjemnie sie w to gra.

Odnośnik do komentarza

Mam parę pytań:

 

1. Gdzie znajdę kij bejsbolowy?

2. Gdzie znajdę łyżkę (?) do wyważania kół? (tak to sie się chyba nazywa, ale nie mam teraz jak odpalić gry).

3. Jak wykonać skręcenie karku? Umiejętność wykupiłem, ale nie wiem jak to zrobić, nawet jak typów zachodzę od tyłu. Wciskanie analogów powoduje duszenie.

 

We wszystkich przypadkach chodzi o egzekucje ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

baaardzo średnio..

przede wszystkim w tej grze brakuje mi klimatu..gra się bo gra i nic więcej.. już bardziej pod tym względem podobała mi się jedynka na starego x`a..

do tego..jest strasznie uproszczona , miasto jest tak małe jak moje osiedle gdzie mieszka 3tyś osób, no i schematyczna..

z ciekawszych rzeczy to zdobywanie informacji o sposobach na wykńczenie mafiozów..ale co z tego skoro co chwile są te sameakcje do zrobienia..

jak dla mnie gra na 6.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...