Skocz do zawartości

Sons Of Anarchy [FX]


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Z odcinka na odcinek coraz lepiej. Zamiast dretwych przygod w Irlandii dobry konflikt wewnatrz klubu, ale i porzadni antagonisci zewnetrzni w postaci kartelu (bo pewnie predzej czy pozniej samcro im podpadnie) i nowej ekipy gliniarzy. Zastanawiam sie czy Sutter ma jajca zabic jedna z glownych postaci, bo na razie sprawy sie rozkrecaja w takim tempie, ze sezon moglby sie zakonczyc jakims mocniejszym akcentem.

 

Jedna niemadra rzecz to watek z ojcem Juice'a. Nie wiem dlaczego mysli, ze to bylby jakis wielki problem, klub nie ma oporow jesli chodzi o kontakty i handel ze wszystkimi: czarnymi, latynosami, indianami etc. i toczyli wojne z nazistami wiec....co, nagle sie zrobili rasistami? Nie pamietam czegos takiego. Nie mowiac o tym, ze z wygladu jest latynosem i ma na imie Carlos czy jakos tak. I Happy ma od niego jeszcze ciemniejsza karnacje a nikt nie robi mu problemow, o co chodzi w tym watku.

Odnośnik do komentarza
Zastanawiam sie czy Sutter ma jajca zabic jedna z glownych postaci, bo na razie sprawy sie rozkrecaja w takim tempie, ze sezon moglby sie zakonczyc jakims mocniejszym akcentem.

Lem? :(

 

Mnie serial zaczyna męczyć, w kółko ta wewnętrzna polityka klubu, to już nudne się robi bo bohaterowie są jak chorągiewki na wietrze - zero realizmu. No i nowi antagoniści w postaci prokuratora stanowego i szefa policji są po prostu tragiczni. To co ten serial miał w sobie dotąd, to że nawet Hale czy Stahl mieli swój urok i można ich było lubić, ale na te dwie nowe mordy patrzeć nie mogę i ani Trejo ani Acaveda nie są dla nich przeciwwagą. Ogólnie jeszcze w tym sezonie nie znalazłem pulsów, a chciałbym, bo poprzednie bardzo mi się podobały. :/

Odnośnik do komentarza

Nah. Ja ziewam.

To znaczy nie to, że serial jest zły, ale dużo tu lania wody i mydlin, mniej treści. Jak teraz tak myślę, to może to dotyczy również poprzednich sezonów, ale je oglądałem jednym tchem i mi to nie przeszkadzało kiedy mogłem jednego wieczoru faktycznie popchnąć akcje do przodu. Niektóre seriale lepiej się ogląda na raz, niż na bieżąco i według mnie ten do nich się zalicza. Chyba sobie odpuszczę i z ochotą nadrobię później.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Stacja FX zamówiła piąty sezon wysoko ocenianego serialu "Sons of Anarchy", który będzie mieć 13 odcinków.

 

Obecne emitowany czwarty sezon średnio przed ekrany przyciąga 5,8 mln widzów, z czego 3,9 to dorośli w grupie wiekowej 18-49. Dzięki temu serial zanotował 30 % wzrost oglądalności w stosunku do trzeciego sezonu.

 

Dodatkowo premiera czwartego sezonu "Sons of Anarchy" była najchętniej oglądanym programem w historii stacji. Sezon jest także obecnie najchętniej oglądanym dramatem z wszystkich emitowanych w kablówkach.

 

http://hatak.pl/aktu...hy_z_5_sezonem/

 

<szampan>

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sutter chyba mowil, ze planuje ze ok 6 sezonow wiec jesli ma jaki taki plan to chyba nie powinno. Inna sprawa, ze bede srogo zawiedziony jesli w tym sezonie nie bedzie paru smierci, bo z obecnej sytuacji nie da sie wyjsc czysto.

ja mialem nadzieje na :

ze Juice wyjdzie z honorem z zdrady i bedzie -1 w druzynie.

Ale sie srogo zawiodłem ;(

 

Odnośnik do komentarza

Tak w ogole duza czesc obsady jest w pozycji do odstrzalu

 

 

 

Juice - oklamal klub, ukradl narkotyki i zabil niewinnego czlonka, jesli prawda wyjdzie na jaw watpie zeby ktos zrozumial

Clay - probuje zabic Tare i teraz wiadomo, ze na 100% zabil ojca Jaxa, jesli prawda wyjdzie Jax go zabije, Piney i Unser sa juz teraz w stanie psychicznym by go zaatakowac.

Tara - na celowniku kartelu

Unser - ostatnie fazy nowotworu i teraz jeszcze antagonizowanie Claya, ktory nie ma problemow z zabijaniem by uciszyc

Piney - tak sie wkur,wil, ze moze wejsc w tryb kamikaze i sprobowac odstrzelic Claya

Gruby prospekt - problemy z cholesterolem

 

 

 

Bede bardzo zawiedziony jesli choc jedna z tych rzeczy sie nie stanie (oprocz grubego, ktory jest pocieszny)

Odnośnik do komentarza

A Hale kopnal w kalendarz bo aktor chcial za duzo kasy.

 

Btw Sutterowi od,pierdala zupelnie na twitterze. Fox ma jakis koflikt z siecia kablowa wiec SOA moze byc niedostepne dla jej uzytkownikow:

 

i have access to rough cuts of all episodes. i will flood the fucking net with the episodes people missed if a deal is not reached. test me.

 

i don't give a fuck. i'll have people cancel DTV and shit on the lawn of your corporate headquarters. seriously, i will fill DTV with waste.

 

jego reakcje na negatywne recenzje w internecie tez sa czarujace ;p

 

fatfuck CUNT bloggers, step away from the computer, put down the twinkies, go fuck your spouse. it'll feel better than your hand,douchebags.

 

fatcuntbloggers. keep looking for a reason not to fucking kill yourselves. it's gonna get harder everyday. eventually you will succumb.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

8 odcinek za mną.

 

 

Miałem rację. Szybciej niż Juice (złamana gałąź, fak je -_-. Ale jest nadzieja, że coś w tym temacie się rozwiąże) odpadł Piney. A tak poza tym, to przyłączam się do opinii, że ten serial lepie się ogląda jednym tchem po kilka odcinków niż raz na tydzień. Więc będę walczył ze swoją wolą i postaram się wytrzymać do końca sezonu nim znowu włączę SOA.

 

Odnośnik do komentarza

No i nadal nie mogę patrzeć na tego prokuratora, kur.wa po ch.uj ona wskakuje na ten stół w co drugim odcinku?

otototo. Też mnie bardzo irytuje ta postać. Ma w sobie coś iście w(pipi)iającego. Mam nadzieję, że Juice nie jest tak głupi i po przygodach z agentką Stahl odpuści sobie gierki z wymiarem sprawiedliwości.

Odnośnik do komentarza

- Pod względem kreatywności to jest najlepszy i największy sezon "Synów..." w historii - twierdzi jeden z szefów FX Nick Grad w oficjalnym oświadczeniu prasowym. - Twórca serialu, Kurt Sutter poprosił nas, byśmy zamówili dodatkowy odcinek by ostatecznie zamknąć ten rozdział "Synów Anarchii". Zgodziliśmy się, to naprawdę duża niespodzianka dla naszych wiernych fanów - dodał.

 

Więc 14 epów w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...